که جاش دابز? هانا ان Sluss ممکن است خراب پیتر وبر ‘لیسانس’ پایان با NFL بازیکن

نیوزویک | No comments

هانا ان Sluss است که هنوز هم یکی از شرکت کنندگان در پیتر وبر فصل لیسانساما او ممکن است پیشنهاد او را تنها… یا آشنایی کسی دیگری. Sluss کشف شد با جاش دابز کارفرمایی NFL را Jacksonville Jaguars در ناکسویل در ایالت تنسی آمریکا در آخر هفته گذشته.

عکس های قرار ملاقات گذاشتن ظاهر در ق و واقعیت استیو هفته گذشته و ادعا Sluss دیده می شد “گرفتن دنج” با دابز. در عکس گرفته شده توسط bystander, دابز است اسلحه خود را در اطراف Sluss به عنوان آنها را به بازی یک بازی از استخر.

Sluss نبود تلاش برای پنهان کردن است که او با دابز به نظر می رسید. او همچنین نوشته شده در یک ویدیو نشان دادن خودش با دابز و تاد کلی جونیور دانشگاه تنسی دفاعی پشت به او Instagram با توجه به ناکس اخبار.

Hannah Ann Sluss
برخی از ‘لیسانس’ طرفداران فکر می کنم هانا ان Sluss برنده پیتر وبر فصل است.
اریک McCandless/ABC

اگر Sluss به پایان می رسد تا با وبر است که هنوز هم ناشناخته بر اساس لیسانس فصل تا کنون. همه آشکار خواهد شد روز دوشنبه و سه شنبه شب در دو شب آخر ویژه. اخلال گران فقط باید شروع به سطح برای آنچه که واقعا اتفاق می افتد در پایان وبر فصل است.

واقعیت استیو مورد بحث ممکن است ارتباط بین Sluss و دابز و به اشتراک گذاری بیشتر شایعاتی که ادعا جفت شدند صمیمی در نوار. “در حال حاضر این گزارش های تایید نشده اما من نگهداری می شود شنیدن تمام شب را در روز شنبه که افراد گفت: آنها بیش از همه به یکدیگر و ساخت,” او نوشت. “من می خواهم گفت, گزارش های تایید نشده و هر کسی می تواند می گویند که بدون ارائه هیچ گونه مدرک. هیچ کس تا کنون بود.”

هر دو دابز و Sluss از تنسی پس از آن بسیار ممکن است آنها فقط دوستان قدیمی. Sluss انتظار می رود که در حال حرکت به کالیفرنیا پس از یک Instagram نظر به هانا گادوین اعلام کرد او می تواند در حال حرکت و نزدیک به سابق لیسانس شرکت کننده. بودن در جکسنویل تیم, این بدان معناست که در طول فصل فوتبال دابز به احتمال زیاد در فلوریدا زندگی می کند.

ق نظرات ادعا Sluss ممکن است آماده به پرده یک رابطه جدید پس از ظاهر شدن سایه در Instagram. برخی گفتند او نابود و لگدمال وبر از گل رز, عکس مراسم, که می تواند یک حفاری در او. “آیا میشم دیدن هانا ساله اخیر Instagram داستان ؟ او بریدن پیتر از رز مراسم است. lolol من فکر می کنم در هکتار است که در سایه و… من دیوانه در آن” نوشت lolyoshi123.

دیگران را تحسین امکان Sluss کسی دوستیابی جدید. “من او را سرزنش نیست !!, روشن بود که بعد پیتر بود بیشتر به مهدیه” نوشت ughasifff. “او سزاوار شادی و NFL بازیکن.”

در طول فصل, طرفداران بودند پاره شده در Sluss. برخی دوست game, این مدل از شروع, در حالی که دیگران مسخره حرفه ای و ارتباط با وبر. در پایان فصل هر چند Sluss تبدیل به یک مورد علاقه برای بسیاری از. ق نظرات در ادامه به گسترش در رشد بهره در Sluss و همچنین سرمایه گذاری در شادی بعد از سری.

“این دیوانه به من چقدر نظر من را تغییر هانا ان” نوشت: Meggie82461. “من به طور کامل هستم برای تشویق او در حال حاضر! به پایان رسید تا با پیتر اما برای زندگی بهترین motherf****** * * * زندگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>