کلید کارگران و خانواده های آنها شده اند قادر به منظور آزمون برای coronavirus آنلاین از مارس 24.

اما تقاضا بالا به معنی این پورتال با عجله برای کمک به دیدار با مت هنکاک هدف از 100,000 روزانه coronavirus آزمون است که در حال حاضر غرق شده است.

خانه آزمايشات رزرو کردن در عرض چند دقیقه تبدیل شدن به در دسترس آنلاین در حالی که درایو-از طریق آزمون شده و در عرض چند ساعت.

هدف این بود که به صورت آنلاین رزرو گرفته شده توسط میلیون ها نفر از کارگران مشاغل کلیدی از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان مراقبت کارگر سوپر مارکت کارگر پلیس و روزنامه نگاران. این آزمون قرار بود تنها در دسترس برای کارگران ضروری نشان ویروس علائم.

که طبقه بندی یک کلید کارگر و چگونه شما می توانید یک تست ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

من یک کلید کارگر ؟

کلید کارگران هستند افرادی که شغل حیاتی برای بهداشت عمومی و ایمنی در طول coronavirus مستند. زیرا کار آنها بسیار حیاتی دولت مشتاق است تا اطمینان حاصل شود که آنها قادر به انجام شغل خود را با عنوان کمی محدودیت به عنوان امکان پذیر است, که بدان معنی است که قادر به قرار دادن فرزندان خود در مدرسه و استفاده لازم حمل و نقل.

این لیست شامل:

مراقبت بهداشتی و اجتماعی

همه کارکنان بیمه خدمات درمانی از جمله اداری و تمیز کردن کارگران است. خط مقدم مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان مانند پزشکان و پرستاران و ماماها امدادگران به علاوه پشتیبانی و کارکنان متخصص در مراقبت بهداشتی و اجتماعی بخش.

علاوه بر آن شامل کسانی که مشغول به کار در زنجیره تامین از جمله تولید کنندگان و توزیع کنندگان دارو و تجهیزات حفاظت شخصی.

آموزش و پرورش و مهد کودک

مهد کودک معلمان از جمله آموزش دستیاران اجتماعی و کارگران است.

مواد غذایی و دیگر کالاهای مورد نیاز

زنجیره غذایی کارگران از جمله کسانی که درگیر در تولید و توزیع و فروش و تحویل کالا.

کلید خدمات عمومی

پستی کارگران و کسانی که برای اجرا نیاز به سیستم قضایی مذهبی کارکنان و کسانی که مسئول مدیریت مرحوم و روزنامه نگاران ارائه خدمات عمومی پخش شود.

محلی و ملی دولت

محلی و ملی کارگران دولت در مدیریت نقش “ضروری به موثر تحویل” از Covid-19 پاسخ و یا ارائه خدمات عمومی ضروری از جمله پرداخت از مزایای.

ابزار کارگران

کارکنان مورد نیاز برای نگه داشتن نفت و گاز و برق و آب و فاضلاب عملیات در حال اجرا است. کارکنان در عمران هسته ای و شیمیایی و بخش های مخابراتی. کسانی که در خدمات پستی و کسانی که مشغول به کار برای ارائه ضروری خدمات مالی.

امنیت عمومی و امنیت ملی

پلیس و حمایت از کارکنان وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان و نیروهای مسلح پرسنل آتش نشانی و نجات کارکنان و کارگران مسئول امنیت مرزی زندانها و مشروط.

حمل و نقل

کسانی که نگه داشتن هوا و آب و جاده و راه آهن حمل بار و مسافر حالت عامل.

خواندن لیست کامل را در بخش وب سایت.

چگونه می توانم کتاب coronavirus آزمون ؟

هر کارگران ضروری است که می خواهند تست قادر خواهید بود به کتاب قرار ملاقات به طور مستقیم در www.gov.uk/coronavirus.

کلید کارگران قادر خواهد بود را انتخاب کنید یا یک منطقه ای سایت آزمون درایو-از طریق قرار ملاقات و یا یک خانه کیت تست.

خانه کیت های آزمایش خواهد شد و در ابتدا محدود اما بیشتر در دسترس تبدیل خواهد شد. خوب است وجود دارد در دسترس بودن منطقه ای آزمون سایت پس از دولت خواسته است مردم را به این گزینه را انتخاب کنید اگر شما می توانید.

پس از خانه آزمون رزرو در دقیقه وزیران طرح به رول کردن تعداد زیادی از خانه تست کیت در هفته آینده.

هر کارفرما است که یک پرس و جو در مورد رزرو آزمون برای کارکنان باید با وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی در opshub@dhsc.gov.uk.

می تواند غیر کلید کارگران دریافت آزمون ؟

در 28 مارس مت Hancock اعلام کرد که به دلیل “گسترش ظرفیت” برای آزمایش در دسترس خواهد بود به گروه جدید از مردم از فردا:

  • دولت نورد تست بدون علامت ساکنان و کارکنان در مراقبت از خانه در انگلستان و بیماران و کارکنان در بیمه خدمات درمانی
  • همچنین ساخت و تست در دسترس برای همه بیش از 65s و خانواده خود را اگر آنها علائم
  • و به تمام کلید کارگرانی که مجبور به ترک خانه خود را برای رفتن به محل کار و خانواده خود را اگر آنها را نشانه. برای مثال دانشمندان و کارگران ساختمانی

او گفت این بود که ممکن است به دلیل ظرفیت برای اجرای آزمون افزایش یافته است به 73,400. اما او نمی گویند که چگونه بسیاری از آزمون ها که در واقع انجام شده در هر روز.

کودکان می تواند به غیر از کلید کارگران هنوز به مدرسه برود ؟

آنها باید در خانه و رعایت اجتماعی فاصله. به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه مستند از زندگی بوریس جانسون اعلام کرد که مدارس را به جز برای کودکان “کلید کارگران”.

کودکان آسیب پذیر از جمله کسانی که با یک مددکار اجتماعی و دانش آموزان که به ویژه نیاز به حمایت قادر خواهد بود به ماندن در مدرسه است.

آیا پدر و مادر هر دو باید کلید کارگران ؟

کودکان با حداقل یکی از والدین یا مراقب هستند که شناخته شده به عنوان بحرانی کارگران توسط دولت می تواند به فرستادن فرزندان خود به مدرسه ،

تنها پدر و مادر هستند که کلید کارگران خواهد شد به عنوان یک مدرسه محل.

یک پرستار دندان کلیدی کارگر ؟

برخی از نقش ها در بیمه خدمات درمانی مانند جراحی است که کار نمی کند در خط مقدم درمان coronavirus هنوز هم ممکن است در نظر گرفته شود کلید کارگران است. این ممکن است بستگی به تمرین شما و نوع کار شما را انجام دهد.

واضح است که یک منطقه خاکستری بیش کلیدی کارگران و ممکن است سخت به اجرای محدودیت اگر کودکان غیر کلید کارگران هنوز در حال چرخش در مدرسه. اما دولت درخواست مردم در زمان فوق العاده ای برای انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت از به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان آنها می توانند.

اگر شما لازم نیست که به کودک خود را به مدرسه به دلیل کار خود را ضروری است برای بهداشت عمومی و ایمنی لطفا سعی کنید به ماندن در خانه.

من یک کلید کارگر, اما من هنوز هم می توانید با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟

دولت است و نه به قصد محدود کردن دسترسی به سیستم حمل و نقل وجود اینکه تعدادی از تعطیلی به خصوص در لندن است. اما اگر شما یک کلید کارگر سعی کنید برای جلوگیری از سفر با حمل و نقل عمومی.

نه تنها این آزاد کردن فضای حیاتی برای کارگران اما شما کمتر احتمال دارد به گرفتن و گسترش ویروس. اگر شما می توانید پیاده روی یا دوچرخه سواری به کار می کنند. اگر شما لازم نیست که به سفر, توصیه است که شما باید نیست.

باید چه کار کنم اگر من هنوز هم مطمئن نیستید ؟

یک خیابان داونینگ گفت: کارکنان باید به صحبت می کنند به کارفرمایان خود را برای بررسی اینکه آیا آنها باید به کار در صورتی که مطمئن نیستید که آیا آنها یک کلید کارگر.

“کارکنان باید به صحبت می کنند به کارفرمایان خود را. افرادی که از خانه کار می کنند باید اما کسانی که مرکزی به کروناویروس تلاش ما بر این باوریم نام برده شده به عنوان کلید کارگران” گفتند.

جوامع وزیر رابرت Jendrick ارائه شده در این چک لیست برای کمک به کارگران تصمیم بگیرند که آیا آنها باید در خانه بمانند یا نه:

  1. اگر شما می توانید از خانه کار می کنند, شما باید انجام دهید تا
  2. در صورتی که غیر ممکن است, شما می توانید رفتن به محل کار
  3. اگر شما در محل کار شما باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل
  4. اگر که ممکن است کسب و کار باید در نظر توقف تجارت

که تصمیم می گیرد که می توانید از خانه کار می کنند?

مردم باید با استفاده از عقل سلیم خود در تصمیم گیری که آیا آنها باید ترک خانه برای رفتن به محل کار. مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت که “مشاوره شفاف است – شما باید در خانه بماند” مگر شما تا به حال یکی از دلایل کلیدی برای بیرون رفتن: ورزش, خرید برای پزشکی نیاز دارید و یا برای انجام کار است که کار نمی تواند در خانه انجام می شود.

باید چه کار کارکنان انجام دهید اگر آنها را برای رفتن به محل کار ؟

دولت می خواهد مدیران شرکت به فکر می کنم از راه های مختلف برای تشویق کارکنان به انجام کار خود را با به حداقل رساندن اجتماعی فاصله. جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی گفت: مردم باید سعی کنید برای تمرین “امن فاصله در محل کار” اگر آنها نیاز به در توصیف آن به عنوان یک “اصل عام”. او گفت: “ما در حال تشویق کارفرمایان ما به فکر می کنم واقعا با دقت در مورد چگونه آنها می توانند نوآوری در راه خود را از کارکنان مشغول به کار هستند و اگر آنها نیاز به در فقط به گسترش مردم در اطراف.”

یک شماره 10 سخنگوی گفت: “راهنمایی در رابطه با کسی که ترس است که آنها ممکن است علائم یا هر کسی در خانه خود را ممکن است علائم آنها باید در خانه باقی می ماند. ما باید مردم را به ماندن در خانه که در نهایت خواهد شد که صرفه جویی در زندگی می کند.”

باید کارکنان حاضر به رفتن به محل کار اگر آنها نگران coronavirus?

مشاوره از دولت است که به منظور بالا بردن هر گونه نگرانی در مورد محل کار خود را با مدیران. Ms Harries گفت: “اگر مردم احساس نمی امن در محیط کار آنها باید همیشه آن افزایش نگرانی ها شده است.

“اکثر کارفرمایان هستند که واقعا معقول و حمایت شده است وجود دارد و پشتیبانی بزرگ برای کارکنان و مردم به طور کلی.” Ms Harries گفت که دولت می تواند “نه به صورت جداگانه پوشش هر سناریو آن است که آیا در محل کار و یا در خانواده است. آن است که به استفاده از این اصول است. اگر افراد می توانند با خیال راحت کار آنها می توانید نگه داشتن یک فاصله از هم جدا”.

آیا من می توانم ترک خانه برای پیدا کردن کار ؟

هدایت است که سکوت در مورد اینکه آیا مردم می توانند خانه را ترک و به دنبال یک شغل. اما یک خیابان داونینگ منبع گفت که مردم باید سعی کنید به دنبال یک شغل آنلاین و نه از سر خارج است. این منبع گفت که کارفرمایان باید “انعطاف پذیر هر جا که امکان پذیر است و آماده برای انجام یک مصاحبه آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق اسکایپ”. موضوع کلیدی بود به پایبندی به قانون به ماندن دو متر یا شش فوت از هم جدا.
دولت است که مردم را به کار در خانه اگر آنها قادر به, و اگر نه آنها باید بماند دو متر دورتر از افراد دیگر


اعتبار: PA

چرا کارگران ساختمانی هنوز هم اجازه رفتن به محل کار ؟

جایگاه دولت این است که ساختمان باید به سایت باز باقی می ماند اگر کارگران می توانند اقامت شش فوت از هم جدا. تازه ارشاد نیز صادر شده توسط صنعت ساخت و ساز شورای اسلامی روز سه شنبه. شماره 10 گفت: در سایت های ساخت و ساز “باید ادامه یابد که در آن اتفاق می افتد در راه است که به شرح زیر بهداشت عمومی انگلستان و صنعت هدایت”.

بیانیه را بخوانید: “ما مصرانه از کارفرمایان به استفاده از عقل سلیم خود که مدیریت پروژه های زنده و حصول اطمینان از این که کارکنان می توانند به دنبال دولت هدایت و عمل سالم اجتماعی فاصله در سایت.” با این حال وجود دارد برخی از سردرگمی با Nicola Sturgeon اسکاتلندی اولین وزیر گفتن ساختمانی به نزدیک است. صادق خان شهردار لندن ادعا کرد که او “خواهد نخست وزیر که نمی بر این باورند که کارگران ساختمانی باید در خانه” هنگامی که از او خواسته به سایت.

چرا لندن به قطارهای زیر زمینی در پایتخت در حال اجرا با پر ازدحام واگن?

حمل و نقل برای لندن کاهش تعداد لندن زیرزمینی قطار در حال اجرا از طریق سرمایه با توجه به کمبود پرسنل. اما ازدحام باعث شده که توسط سازندگان عنوان به کار در همان زمان به عنوان سلامت کارگران و سایر کارگران مشاغل کلیدی و همچنین کمتر قطار. یک ایده می تواند برای سایت های ساختمانی برای شروع کار بعد برای جلوگیری از صبح زود ازدحام بیش از حد. شماره 10 گفت: بوریس جانسون, نخست وزیر, فشرده آقای خان – که صندلی های حمل و نقل برای لندن – در موضوع “کاهش خدمات در لوله و تاثیر آن بر مردم در تلاش برای رسیدن به محل کار”. بیشتر مذاکرات بین برگزار شد آقای خان و Grant Shapps حمل و نقل, منشی, مطمئن شوید که “مناسب timetabling در محل برای اطمینان حاصل شود که آن را بی خطر است برای کسانی که نیاز به رسیدن به محل کار به دلیل آنها نمی توانند این کار را از خانه” 10 خیابان داونینگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im