قبل از سوپر باول LIV لگد کردن, Demi Lovato را مرحله به اجرای سرود ملی.

Lovato ظاهر دومین بار است که ستاره پاپ آواز خواندن در آنجا مواد مخدر مصرف بیش از حد در سال 2018 است. هفته گذشته او آواز اولین با عملکرد عاطفی آهنگ جدید در گرمی است.

Lovato به دنبال خواهد داشت یک لیست از نوازندگان محبوب مانند صورتی, Luke Bryan, لیدی گاگا, Kelly Clarkson و مفت گرفته اند که به این مرحله در گذشته سوپر کاسه به اجرای سرود ملی. در سال گذشته این افتخار متعلق به Gladys Knight, the ‘ملکه روح است.’

Lovato نمی تواند روی صحنه به تنهایی به عنوان او انجام می دهد او را به همراه کریستین خورشید کیم, یک هنرمند که ارائه خواهد شد این سرود در زبان اشاره. کیم حضور خود ادامه خواهد داد فوتبال ملی لیگ را با همکاری انجمن ملی ناشنوایان با توجه به artnet.com.

Demi Lovato
Demi Lovato انجام روی صحنه در طول 62 Annual GRAMMY Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ،
کوین زمستان/گتی ایماژ برای ضبط آکادمی/گتی

Lovato عملکرد است که در حال حاضر در حال شرط بندی بر روی. سوپر باول سرود ملی تساوی یک جمعیت از قماربازان در هر سال است. یک تعداد انگشت شماری از دسته بندی های پیش بینی همه چیز را از رنگ Lovato لباس به چگونه به احتمال زیاد آن است که هر یک به ثمر رساند رانندگی در طول بازی را در زمان کمتر از Lovato تفسیر از این آهنگ.

یکی دیگر از محبوب شرط است چگونه Lovato را به خواندن این سرود.

سوپر باول سرود ملی عملکرد پتانسیل به موشک وار رفتن Lovato طول عمر را در عرصه موسیقی. هر سال قبل از سوپر باول نشریات به یاد داشته باشید برخی از بهترین سرود ملی اجرای تمام زمان. یک لیست توسط سنگ نورد به یاد ویتنی هوستون 1991 عملکرد به عنوان به یاد ماندنی ترین. تفسیر خود را توسط Luther Vandross در سال 1997 و ماریا کری در سال 2002 در میان دیگران.

در حالی که Lovato بهترین و شناخته شده برای او موفقیت آمیز حرفه ای موسیقی او وقت خود را در کانون به عنوان یک بازیگر در کانال دیزنی. Lovato ستاره دار در دیزنی کانال اصلی فیلم Camp Rock و تلویزیون نشان می دهد سانی با یک شانساست که پخش دو فصل است.

Lovato باز شده است در مورد مبارزه با اعتیاد است. او منتشر شد یک فیلم مستند با عنوان سادگی پیچیده در یوتیوب در سال 2017. این پرده در عمق گفتگو با Lovato مستند شروع از استفاده از مواد مخدر, تاریخچه مبتلا به اختلالات خوردن و بیشتر. آن منتشر شد در کنار او ششمین آلبوم Tell Me You Love Me. او Grammy عملکرد عرضه تک “هر کسی” است که این هنرمند گفت: در نوشته شده بود به عنوان یک “فریاد کمک” قبل از او بیش از حد.

طرفداران موسیقی همچنین می توانید بیشتر در اجرای برنامه در حاصل کار دو تیم سوپر باول LIV وقتی که جنیفر لوپز و شکیرا به اشتراک گذاری این مرحله است. بیننده می تواند لحن به بازی و همچنین اجرای برنامه در 6:30 p. m. ET در فاکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de