که زن ادعا می شود از دست رفته, نوجوانان, مریم روز ؟

همراه ناهموار مرکزی کالیفرنیا, افسانه , مریم بعد خالی از سکنه دو نسل از قتل کارآگاهان در اطراف شهرستان مونتری.

از اواسط دهه 1990 وجود داشته است شایعات یک دختر جوان فقط 13 سال از بین رفته بود و بدون اثری از خانه اش در نزدیکی عظیم, پیر پایگاه ارتش در فورت Ord.

اما وجود دارد هیچ سابقه ای است که هر کسی که تا به حال گزارش دادند او گم شده است. کارآگاهان در کوچک نظامی در شهر ساحلی کالیفرنیا هرگز حتی به دست خود را در این مورد تا بیش از 20 سال گذشته بود.

آن ماری, خواهر, Sherri Calgaro که در نهایت مقامات در این مورد. Sherri 10 بود که مریم ناپدید شد. Calgaro بود و همیشه می گفت که مریم فرار کرده بود اما او هرگز پذیرفته شده است و زمانی که او بزرگ شد تا او در نهایت گزارش خود را خواهر گمشده.

کارآگاهان شروع به قطعه با هم مری زندگی.

پس مریم ناپدری ویلیام Houle شد, یک سرباز, زندگی برای خانواده بوده است گذرا — آنها نقل مکان کرد و از پایه به پایه در سراسر کشور پس از آن نبود که غیر معمول است که هیچ کس واقعا می دانستند ، هنوز هم آن را عجیب و غریب است که آنها هرگز حتی ثبت نام دختر خود را در یک مدرسه محلی.

Mary Day
هر تصویر در سمت راست همان شخص به عنوان در سمت چپ که ناپدید شد در سال 1981? Sherrie Calgaro/ققنوس Police Dept.

مریم یک شبح.

کارآگاه می تواند به پیدا کردن هیچ اثری از مریم بدون شناسه صادر حقوق سوابق تحصیلی سوابق دستگیری — هیچ چیز برای بیش از 20 سال است. آنها به سرعت متقاعد شد مریم به قتل رسیده بودند. جسد سگ هشدار در نزدیکی یک درخت در حیاط خلوت که در آن خانواده زندگی می کردند در آن زمان او ناپدید شد و پلیس با حفر یک دختر کفش.

در مصاحبه ای با پلیس, مریم ناپدری بستری داشتن یک مبارزه بزرگ با دختر. او نمی کشتن او گفت: اما شیطان در درون او می تواند داشته باشد.

کارآگاهان نیز مشکوک مریم مادر شارلوت Houle. آنها معتقد بودند او ممکن است شده اند همدستی در پوشش جرم و جنایت. کارآگاهان می گویند او uncooperative با تحقیقات خود را و به نظر می رسید به مراقبت در مورد پیدا کردن آنچه رخ داده به مریم.

زمانی که کارآگاه از او پرسید که چرا او علاقه مند در پیدا کردن مری او فقط جواب داد: “اگر او مرده است او مرده است.”

پس از آن فقط به عنوان قتل کارآگاهان ساختمان مورد خود را در برابر مریم ناپدری ترین چیزی فوق العاده ای اتفاق افتاده است. پلیس در شهر فینیکس, آریزونا, کشیده بیش از یک وانت در یک روال ترافیک متوقف شود. زن در کامیون به آنها گفت که او مریم و بعد از او بود که ID آن را اثبات کند. پلیس مشکوک بود. شناسه صادر شده بود تنها چند ماه پس از کارآگاهان مصاحبه با پدر و مادر مریم.

کارآگاهان در کالیفرنیا می تواند آن را باور نمی کند. مریم خود را, قتل, قربانی, آنها معتقد بودند در نزدیکی اقرار از او ناپدری و آنها به طور فعال در جستجوی بدن او.

پلیس دستور آزمایشات DNA و همه را شوک, زن خواستار خودش “مریم” را تبدیل به شارلوت دختر. او باید طولانی از دست رفته مریم روز ،

بینش جدید در چندین دهه مورد دختر گم شده مری بعد

شاید نه. کارآگاه و برخی از اعضای خانواده بودند مشکوک. زن آنها خواستار آغاز شد “ققنوس ماری” نمی تواند به یاد داشته باشید حقایق مهم در مورد دوران کودکی او تا به حال ضخیم لهجه جنوبی و او نمی دانم در مورد ارث که مری به علت بود.

زمانی که زن از ققنوس جمع آوری شده مریم ارث کارآگاهان تعجب اگر آنها در برخورد با یک فریبکار — گناهكارى که مشترک DNA “واقعی” مریم.

وجود دارد جدید و خیره کننده تحولات قبل از بررسی درباره آن نتیجه گیری.

خبرنگار مورین ماهر گزارش در “آنچه تا کنون اتفاق افتاده به مریم روز؟” همه جدید “48 ساعت” پخش شنبه, مه 2 در 10/9c در CBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر