دولت اعلام کرده است که مدارس را به جز برای کودکان “کلید کارگران”. اما چه کسی است که طبقه بندی یک کلید کارگر ؟

وزارت آموزش و پرورش منتشر کرده است یک لیست کامل از نقش های که دولت در نظر به “کلید”.

بنابراین در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

که کلید کارگران ؟

کلید کارگران هستند افرادی که شغل حیاتی برای بهداشت عمومی و ایمنی در طول coronavirus مستند. زیرا کار آنها بسیار حیاتی دولت مشتاق است تا اطمینان حاصل شود که آنها قادر به انجام شغل خود را با عنوان کمی محدودیت به عنوان امکان پذیر است. این شامل حال قادر به قرار دادن فرزندان خود در مدرسه و استفاده لازم حمل و نقل.

این لیست شامل:

مراقبت بهداشتی و اجتماعی

همه کارکنان بیمه خدمات درمانی از جمله اداری و تمیز کردن کارگران است. خط مقدم مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان مانند پزشکان و پرستاران و ماماها امدادگران به علاوه پشتیبانی و کارکنان متخصص در مراقبت بهداشتی و اجتماعی بخش.

علاوه بر آن شامل کسانی که مشغول به کار در زنجیره تامین از جمله تولید کنندگان و توزیع کنندگان دارو و تجهیزات حفاظت شخصی.

آموزش و پرورش و مهد کودک

مهد کودک معلمان – از جمله آموزش دستیاران و اجتماعی کارگران است.

مواد غذایی و دیگر کالاهای مورد نیاز

زنجیره غذایی کارگران از جمله کسانی که درگیر در تولید و توزیع و فروش و تحویل کالا.

کلید خدمات عمومی

پستی کارگران و کسانی که برای اجرا نیاز به سیستم قضایی مذهبی کارکنان و همچنین به عنوان کسانی که مسئول مدیریت مرحوم و روزنامه نگاران ارائه خدمات عمومی پخش شود.

محلی و ملی دولت

محلی و ملی کارگران دولت در مدیریت نقش “ضروری به موثر تحویل” از Covid-19 پاسخ و یا ارائه خدمات عمومی ضروری از جمله پرداخت از مزایای.

ابزار کارگران

کارکنان مورد نیاز برای نگه داشتن نفت و گاز و برق و آب و فاضلاب عملیات در حال اجرا است. کارکنان در عمران هسته ای و شیمیایی و بخش های مخابراتی. کسانی که در خدمات پستی و کسانی که مشغول به کار برای ارائه ضروری خدمات مالی.

امنیت عمومی و امنیت ملی

پلیس و حمایت از کارکنان وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان و نیروهای مسلح پرسنل آتش نشانی و نجات کارکنان و کارگران مسئول امنیت مرزی زندانها و مشروط.

حمل و نقل

کسانی که نگه داشتن هوا و آب و جاده و راه آهن حمل بار و مسافر حالت عامل.

خواندن لیست کامل را در بخش وب سایت.

کودکان می تواند به غیر از کلید کارگران هنوز به مدرسه برود ؟

آنها باید در خانه و رعایت اجتماعی فاصله.

کودکان آسیب پذیر از جمله کسانی که با یک مددکار اجتماعی و دانش آموزان که به ویژه نیاز به حمایت قادر خواهد بود به ماندن در مدرسه است.

آیا پدر و مادر هر دو باید کلید کارگران ؟

رسما اگر یکی از والدین کلیدی کارگر از دولت خواسته است که دیگر پدر و مادر به فرزند خود را در خانه. برخی از شماره 10 منابع پیشنهاد کرده اند که تنها یکی از والدین باید در لیست به منظور فرستادن فرزندان خود به مدرسه. انتظار این است که این روشن می شود به زودی توسط دولت است.

تنها پدر و مادر هستند که کلید کارگران خواهد شد به عنوان یک مدرسه محل.

یک پرستار دندان کلیدی کارگر ؟

برخی از نقش ها در بیمه خدمات درمانی مانند جراحی است که کار نمی کند در خط مقدم درمان coronavirus هنوز هم ممکن است در نظر گرفته شود کلید کارگران است. این ممکن است بستگی به تمرین شما و نوع کار شما را انجام دهد.

واضح است که یک منطقه خاکستری بیش کلیدی کارگران و ممکن است سخت به اجرای محدودیت اگر کودکان غیر کلید کارگران هنوز در حال چرخش در مدرسه. اما دولت درخواست مردم در زمان فوق العاده ای برای انجام همه چیز آنها می توانند به محافظت از به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان آنها می توانند.

اگر شما لازم نیست که به کودک خود را به مدرسه به دلیل کار خود را ضروری است برای بهداشت عمومی و ایمنی لطفا سعی کنید به ماندن در خانه.

من یک کلید کارگر, اما من هنوز هم می توانید با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟

دولت است و نه به قصد محدود کردن دسترسی به سیستم حمل و نقل وجود اینکه تعدادی از تعطیلی به خصوص در لندن است. اما اگر شما یک کلید کارگر سعی کنید برای جلوگیری از سفر با حمل و نقل عمومی.

نه تنها این آزاد کردن فضای حیاتی برای کارگران اما شما کمتر احتمال دارد به گرفتن و گسترش ویروس. اگر شما می توانید پیاده روی یا دوچرخه سواری به کار می کنند. اگر شما نمی نیاز به سفر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im