که با بررسی شواهد در برنامه انتقال Covid-19

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال بررسی یک گزارش که پیشنهاد آن مشاوره در رمان coronavirus نیاز به روز رسانی پس از دانشمندان نوشت و گفت شواهد وجود دارد این ویروس گسترش می تواند توسط ذرات ریز در هوا.

چه کسی می گوید Covid-19 اسپرد از طریق قطرات کوچک که در حال اخراج از بینی و دهان هنگامی که یک فرد آلوده تنفس آنها در, سرفه, عطسه, سخنرانی یا خنده و به سرعت فرو رفتن به زمین است.

در یک نامه سرگشاده منتشر شده در مجله بیماری های عفونی بالینی 239 دانشمندان در 32 کشور برشمرد شواهد آنها می گویند نشان می دهد که کوچکتر بازدم ذرات می تواند آلوده افرادی که استنشاق آنها این روزنامه در روز شنبه.

زیرا این ذرات کوچکتر معطل می تواند در هوا دیگر دانشمندان خواست که برای به روز رسانی خود را هدایت.

آنها نوشت: “مطالعات انجام شده توسط امضا کنندگان و دیگر دانشمندان نشان داده اند که فراتر از هر شک معقول است که ویروس ها منتشر شد در طول بازدم صحبت کردن و سرفه در microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا و ایجاد خطر در معرض قرار گرفتن در فاصله فراتر از یک تا دو متر از فرد آلوده است.”

که در بیانیه ای گفت: “ما آگاه هستند از این مقاله و بررسی محتویات آن را با ما و کارشناسان فنی.”

نامه ای که منجر نویسنده است Linsey Marr استاد مهندسی در ویرجینیا در آمریکا و یک متخصص مشهور جهان در گسترش بیماری های موجود در هوا می گوید که هدایت تمرکز بیش از حد به شدت در شستن دست و اجتماعی فاصله.

“شستن دست و اجتماعی فاصله مناسب هستند اما به نظر ما کافی برای حفاظت از ویروس-حمل تنفسی microdroplets به هوا منتشر شده توسط افراد آلوده.

“این مشکل حاد به خصوص در محیط داخلی و یا در محیط های محصور به خصوص کسانی که در حال شلوغ و نامناسبی تهویه” آنها نوشت.

دانشمندان ساخته شده و تعدادی از توصیه ها از جمله ساختمان های عمومی به خوبی تهویه مناسب و ازدحام بیش از حد در حمل و نقل عمومی اجتناب شود.

استاد بابک جاوید مشاور در بیماری های عفونی در دانشگاه کمبریج بیمارستان و یکی از این نامه را امضا کنندگان گفت: روش دقیق از coronavirus انتقال هنوز به طور کامل درک نشده.

وی افزود: “به نظر می رسد به طور فزاینده ای احتمال دارد که انتقال از سطوح (fomites) معمول است در حالی که انتقال توسط نزدیک و تماس طولانی مدت در فضاهای داخلی است که مسئول برای اکثریت انتقال وقایع است. چنین انتقال هم می تواند از طریق بزرگ یا کوچک قطرات است.

“در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند مو-تقسیم این است که این ملاحظات عملی از اقدامات کاهش تفاوت بین حالت های انتقال. برای مثال تاکید بر شستن دست است که واقعا تنها بسیار موثر باشد اگر fomite انتقال غالب. به طور مشابه, فیزیکی, فاصله مربوطه را برای بزرگ انتقال قطرات.”

هر گونه تغییر در این که ارزیابی خطر انتقال می تواند بر آن زمان مشاوره در یک متر فاصله فیزیکی. دولت نیز با تکیه بر آژانس برای هدایت سیاست همچنین ممکن است به تنظیم بهداشت عمومی اقدامات با هدف ممانعت از گسترش ویروس.

که هدایت به سلامت کارگران مورخ 29 ژوئن می گوید که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 درجه اول منتقل بین مردم از طریق قطرات تنفسی و در سطوح. اما هوابرد انتقال از طریق ذرات کوچکتر ممکن است در برخی شرایط مانند زمانی که انجام لوله گذاری و تولید آئروسل روش های آن را می گوید.

پزشکی کارگران انجام این روش باید لباس سنگین N95 ماسک تنفسی و سایر تجهیزات حفاظتی در یک به اندازه کافی تهویه اتاق که می گوید.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im