2020 ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه برای دموکرات رسما محدود به فقط سه نامزد اگر چه تنها دو جو بایدن و برنی ساندرز در حال viably در نماینده مشاجره برای حزب نامزدی به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

این مسابقه تعبیه شده زیر ممکن است کمک به رای دهندگان و کنجکاو سیاسی تازه واردان بدانند که برای رای دادن به در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری که می بیند سابق معاون رئیس جمهور بایدن در حال حاضر به عنوان نماینده حزب سوسیالیست پس از پیروزی های قاطع در اکثر سوپر شنبه مسابقات.

بایدن در حال حاضر 664 متعهد نمایندگان نسبت به ورمونت سناتور ساندرز است که انتهایی فقط با 573 ایستاده با مبارزات انتخاباتی خود را.

تحت کمیته ملی حزب دموکرات قوانین داوطلبان باید برای به دست آوردن 1,991 یا بیشتر نمایندگان متعهد به حفظ نامزدی در جولای دموکراتیک ملی کنوانسیون در Milwaukee, Wisconsin. باید نه نامزد حزب دموکرات برنده اکثریت نمایندگان متعهد در پایان فرایند اولیه و سپس unpledged نمایندگان – به خصوص DNC رهبران و مقامات – را مجاز به رای دادن.

هاوایی کنگره Tulsi Gabbard هنوز رسما در دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه اگر چه او تنها دست آورد دو نمایندگان در طول تمام این سال را به مسابقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت دریافت حزب جمهوری خواه حمایت خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر رفع رقیب از جمله بیکاری ایالت ایلینوی کنگره جو والش و سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش به امن نامزدی خود را در ماه اوت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در Charlotte, North Carolina.

مارس دارای چندین دموکراتیک اولیه مسابقات از جمله این روز مسابقات در شش متحده: Michigan, می سی سی پی, میسوری, آیداهو, داکوتای شمالی و واشنگتن است. ساندرز برنده 2016 میشیگان ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی در برابر هیلاری کلینتون ، میشیگان است که اکثر نمایندگان در خطر است, این جمعه در میان تمام روز مسابقات.

اضافی دموکراتیک اولیه مسابقات تنظیم شده را به جای روز شنبه, مارس 14 با قفقاز در گوام و ماریانای شمالی. در 17 مارس در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو. در مارس 24, گرجستان برگزار خواهد شد و دموکراتیک اولیه و در مارس 29, پورتوریکو برگزار خواهد شد نهایی مارس اولیه مسابقه در میان دموکرات ها.

مسابقه زیر می پرسد در مورد موضوعات مختلف از حملات هواپیماهای بدون سرنشین ایالات متحده در حمایت از اسرائیل است. علاوه بر این پرس و جو به دنبال پاسخ در مورد چهار سال دانشگاه کمک مالی بسته و دیگر سیاست های آموزش و پرورش است که تفاوت میان نامزدها.

فقط قبل از هفته گذشته سه شنبه مسابقات دموکراتیک نامزد مایکل بلومبرگ سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq تمام کاهش یافته است خارج از مسابقه و تایید بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری است. ماساچوست سناتور الیزابت وارن نیز کاهش یافته است اما تا کنون نه تایید و یا ساندرز یا بایدن.

early voting primaries minneapolis
این مسابقه ممکن است کمک به شما تصمیم می گیرید به عنوان 2020 ریاست جمهوری دموکرات ها رسما محدود به فقط سه نامزد تنها با دو جو بایدن و برنی ساندرز در کشاکش برای نامزدی حزب به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.
استفان Maturen/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im