که خواهد برد اگر بوریس جانسون نمی تواند همچنان به عنوان نخست وزیر ؟

پس از بوریس جانسون بود به بیمارستان منتقل مداوم coronavirus علائم افکار در وستمینستر به ناچار تبدیل به زنجیره ای از فرمان.

در حالی که خیابان داونینگ اصرار کرده بود که نخست وزیر علائم خفیف به معنای او قادر به ادامه وظایف خود او در حال حاضر به مرحله با توجه به سلامت خود را بدتر.

پس از آقای جانسون وضعیت بدتر وظیفه فرمان پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر افتاده است اولا به Dominic Raab خارجی وزیر و وزیر امور خارجه.

بیانیه ای از شماره 10 گفت: “PM خواسته است وزیر امور خارجه دومینیک Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او که در آن لازم است.”

اما باید از آقای Raab نیز سقوط بیمار – داشتن آزمایش منفی دو بار در هفته های اخیر – شماره 10-تا کنون حاضر به افشای خط جانشینی موجود در به اصطلاح “تعیین شده بازمانده” طرح.

سردرگمی در حال حاضر با توجه به افزایش jostling در میان وزرای کابینه با گزارش بیش از آخر هفته نشان می دهد که مایکل گوو صدر اعظم قلمرو دوک لنکستر شده بود قفل شده است و در “چمن جنگ” با آقای Hancock.

در حالی که وزیر بهداشت در حال حاضر در محل کار پس از housebound آقای گوو ممکن است انتظار اتوماتیک ارتفاع تا سوم در سلسله مراتب.

اما یک مقام ارشد دولت خودی به تلگراف گفت که آقای گوو در واقع outranked توسط صدراعظم Rishi Sunak و, صفحه اصلی, منشی, Priti پاتل که برگزاری این دو بزرگ دیگر دفاتر دولتی.

باید آقای جانسون بود مجبور به تصویب اقتدار خود را پایین زنجیره ای از فرمان این منبع افزود که او خواهد بود به احتمال زیاد به چوب به سنت را انتخاب کنید و با توجه به یک وزیر موقعیت در اطراف کابینه جدول که به نوبه خود نشانگر خود را برجسته.

تحت این سناریو آقای گوو نشسته بود پنجم در زنجیره ای, به دنبال رابرت Buckland, خداوند صدراعظم و بن والاس از وزیر دفاع.

با این حال سابق وزیر کابینه بازی کردن اهمیت Mr گوو وضعیت پایین تر اضافه کرد که آنها انتظار می رود او وارد می شود “در وسط” از آقای Raab و آقای Sunak.

آنها همچنین نشان داد که آقای جانسون وفاداری خود را به صدراعظم و وزیر می تواند آزمایش می شود و اشاره کرد که او قادر به دست هر وزیر کابینه اقتدار مستقیم به دیگر وزارتخانه ها در غیاب او.

“وجود ندارد ثابت زنجیره ای. آن بستگی دارد واقعا در جایی که بوریس می خواهد برای رفتن” آنها اضافه شده است.

باید آقای جانسون به چوب سنت در خط بعدی خواهد بود, آقای, Hancock, به دنبال Alok Sharma, کسب و کار, منشی,; لیز خرپا تجارت بین المللی کار; و ترزا Coffey, وزیر کار و حقوق بازنشستگی.

اگر چه بارونس Evans, رهبر مجلس اعیان نشسته 19 به منظور برجسته دولت است به احتمال زیاد تعصبی او را به پایین شمع با توجه به او یک عضو از “جای دیگر”.

جانشینی خواهد ادامه به آن ماری Trevelyan بین المللی توسعه ،

در حالی که عوام رهبر یعقوب ریس-the lean lab حضور در کابینه او بعید است به خواسته شود به دلیل نقش او نمی آید با همان سطح از مسئولیت.

آقای جانسون اطمینان عمومی است که او را منجر به ادامه دولت در حالی که خود منزوی در خانه.

در یک پیام ویدئویی منتشر شده در توییتر در مدت کوتاهی پس از او تشخیص داده شد او گفت: “در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی fightback در برابر coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de