برنی ساندرز و جو بایدن به حال بحث انگیزترین بحث اصلی خود نبرد در مقابل تنها سه CNN مدیران در روز یکشنبه شب به عنوان آمریکایی ها تمرین های اجتماعی فاصله تنظیم در از اتاق نشیمن خود را. و آن را یکی از عجیب و غریب. به دلیل COVID-19 همه گیر خود را برای اولین بار به مرحله نهایی مسابقات اقدام با هیچ مخاطبان دو مرد در 70s خود راه می رفت روی صحنه و آرنج ضربه قبل از آن مصرف خود را به جایگاههایی که شش فوت از هم جدا برای شروع یک شب بحث هر یک از دیگر از سراسر مرحله.

بایدن در حال حاضر حزب سوسیالیست دموکراتیک و مسیر خود را به سمت نامزدی حفاری است. بدون یک تغییر اساسی به مسابقه ساندرز’ کمپین و مترقی جناح ایدئولوژیک اولیه محو خواهد شد این انتخابات شود.

بایدن پا در مرحله امشب با شتاب او را در حدود 150 نمایندگان پیش—اما در پایان شب ساندرز رفت برنده این مناظره پس از شتاب گیری روند رشد بایدن را دهه سنا رای گیری رکورد. این سناتور ورمونت نشان قدرت او در فصاحت و بلاغت در بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا و سیاست خارجی. اما خیلی از بحث شامل او به شدت با برگزاری بایدن به حساب خود را تکه تکه کرد, تاریخ بر روی همه چیز از امنیت اجتماعی کاهش ازدواج همجنسگرایان به دفاع از قانون ازدواج. هر چند هنوز هم یک پیروزی ساندرز’ عملکرد بعید است به تغییر مسیر مسابقه.

مراحل اولیه بحث شد توسط COVID-19 رمان ویروس است که تهدید کرده است که آمریکا زندگی و لرزاند اقتصاد جهانی. اول نیم ساعت بود و مودب به عنوان دو نامزد خطاب به همه گیر در حالی که گرفتن نوبت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ. ساندرز فرود قوی ترین ضربه زدن گفتن رای دهندگان که اولین چیزی که او را به “صرفه جویی در زندگی آمریکایی” است که به “shut این رئیس جمهور تا راست در حال حاضر.”

Democratic debate
دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن (L) و سناتور برنی ساندرز نقطه انگشتان دست در هر یک از دیگر به عنوان آنها را در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/گتی

طولانی خود را-در حال اجرا اختلاف بیش از مدیکر برای همه نیز در مرکز صحنه یکشنبه شب. پس از بایدن استدلال کرد که این زمان برای یک “انقلاب سیاسی,” ساندرز به شدت خود را برگزار زمین بیان کرد که در حال حاضر در میان یک بیماری همه گیر است که دقیقا زمان به آدرس شکنندگی اقتصاد کشور و شکاف ثروت.

“نیمی از مردم ما زندگی چک چک. ما به افرادی که در حال مبارزه کار دو یا سه شغل برای قرار دادن غذا روی میز” سناتور ورمونت گفت. “چه اتفاق می افتد به آنها را؟”

انتظارات برای قوی بایدن نشان دادن کم بود با توجه به گذشته gaffes و عملکرد بدون زرق و برق. اما معاون رئیس جمهور تا به حال یکی از قوی ترین اجراهای به تاریخ دوم به نوادا بحث است. او آرام و روشن و متمرکز به خصوص هنگامی که آن را به شعار خود electability.

بایدن بزرگترین لحظه از شب آمد زمانی که او ارائه دهندگان فرصت دیگری را به تاریخ با او در بلیط. “اگر من رئیس جمهور منتخب من در کابینه دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من را انتخاب کنید یک زن به من می شود معاون رئیس جمهور,” او گفت:. با ارتکاب به نام یک زن معاون رئیس جمهور او را به عنوان همسر در حال اجرا یک بایدن 2020 ریاست جمهوری را ببینید اولین زن برگزیده اجرایی فدرال ، قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بایدن به عنوان معاون سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, اولین بار, سیاه, فرمانده کل قوا, ایالات متحده است. ساندرز به شدت در نظر گرفته شود همان گفت: “در تمام احتمال,” او بیش از حد.

بایدن همچنین عناوین ساخته شده امشب با تعهد به معرفی یک زن آفریقایی آمریکایی به دیوان عالی کشور. آیا این دو وعده قطع خواهد شد از طریق به بینندگان در میان هجوم coronavirus اخبار باقی مانده است دیده می شود.

به دلیل COVID-19 گیر بحث ندارد مخاطبان و دشمنی وجود دارد که بین حامیان ساندرز و بایدن از دست رفته بود. اما در مرحله هنگامی که دو مرد نبودند حمله به هر یک از دیگر آنها قاطعانه ساخته شده در مورد مربوطه ایدئولوژیک بال.

ساندرز است مترقی جنگجو اصرار آمریکایی ها برای انتخاب یک بلند پروازانه تغییر عامل. او می خواهد به اساسا بازسازی چگونه قدرت اعمال شده است در سیاست آمریکا و به توانمند سازی نسل محروم و رها رای دهندگان. و بایدن قهرمان واشنگتن مبتنی بر عمل گرایی که معتقد است در یک تماس را به وحدت و بازگشت به سیاست راه آن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن تکیه کمی بیشتر به سمت چپ امشب گفتن رای دهندگان او به تصویب رسید الیزابت وارن ورشکستگی اصلاحات پیشنهاد و معرفی یک برنامه تضمین دانشگاه آزاد شهریه برای خانواده هایی که تحت $125,000. “این اولین بار است که فرصت ما تا به حال به تغییر قابل توجهی در آنچه که ما نمی تواند انجام شود. من پشتیبانی خود را پیشنهاد. او باید اعتباری برای داشتن معرفی آن” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. ساندرز با استفاده از این امتیاز به عنوان یک فرصت برای حمله به او را برای داشتن یک دست در حال عبور 2005 لایحه که او در حال حاضر می خواهد برای سرنگونی.

“نگاه این است که کمی در مورد رهبری نیز هست. جو صحبت در مورد ورشکستگی. جو به شما کمک در نوشتن است که ورشکستگی لایحه” ساندرز شات پشت, قبل از, و اشاره کرد که او برگزار شد و همان مواضع سیاست برای چند دهه.

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن (L) و سناتور برنی ساندرز (R) خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با آرنج دست انداز به عنوان آنها می رسند برای 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.مندل فا نگن/گتی

آرنج دست انداز

اگر یکی از چیزهایی که دموکرات ها و تهمت را هم ترویج آن اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس. اما به عنوان رئیس جمهور در ادامه به لرزش دست در تلویزیون ملی ساندرز و بایدن در زمان مرحله و نشان داد آنها جدی در مورد… لمس کردن نیست. به جای بایدن برداشته آرنج خود را که پس از آن ملاقات توسط ساندرز’ آرنج. ما خواستار این آرنج دست انداز.

در پرتو این ویروس خود را lecterns نیز فاصله بیشتر از هر یک از دیگر. حدود شش فوت از هم جدا.

Sanders, Biden
دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن (L) و سناتور برنی ساندرز (R) خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با آرنج دست انداز به عنوان آنها می رسند برای 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/گتی

بایدن 77 و Sanders, 78, بحث Coronavirus احتیاطی

هنگامی که پرداختن به نگرانی های خود را بیش از سن و coronavirus بایدن و ساندرز هم فاش احتیاطی آنها برای جلوگیری از آزمایش مثبت که شامل لغو, رویدادهای شستن دست خود و دست زدن به صورت خود را.

“من با استفاده از بسیاری از صابون و دست عفونی” ساندرز گفت. “من شستن دست من من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار در روز با آب گرم و صابون” بایدن اضافه شده است.

ساندرز همچنین نشان داد که تمام انتخاباتی که در حال حاضر کار از خانه. و بایدن به نظر می رسد برای اشاره به حمله قلبی رنج می برد ساندرز در اواخر سال گذشته گفت: “خوشبختانه من نمی باید در هر یک از شرایط اساسی.”

ساندرز تماس بایدن بیش از خود تامین اجتماعی, رکورد می گوید آمریکایی ها برای رفتن به “یوتیوب”

بیشترین ارز از شب اتفاق پس از ساندرز پیشنهاد بایدن مردم را بیش از رکورد خود در امنیت اجتماعی و افزود: خواست او را به “گفتن حقیقت” و اضافه کرد که “همه ما اشتباه است.”

اما بایدن را رد کرد.

“من هرگز رای به کاهش امنیت اجتماعی,” او گفت: “من رای دادند برای حفاظت از آن است.” این نقص کشنده از شب. پس از بایدن را با جزئیات ساندرز گفت: بینندگان به “رفتن به یوتیوب در حال حاضر.” چند کلیپ سپس به سرعت رفت و ویروسی در توییتر نشان بایدن حمایت از انجماد بر مزایای سوشال سکیوریتی.

ساندرز به طور تصادفی تماس Coronavirus ابولا و بایدن به طور تصادفی خواستار آن سارس

هر دو نامزد ساخته شده gaffes امشب که پرداختن به گسترش COVID-19 خواستار آن یک ویروس قبلی.

“هیچ کس در یک موقعیت که در آن آنها قابل توجه مالی و ناتوانی به عنوان یک نتیجه از این سارس یا خاص این بحران می شود.”

بعد ساندرز نیز misnamed این ویروس است که به کشته شدن بیش از 6500 نفر و آلوده بیش از 150 ، 000 در سراسر جهان است. “بحران ابولا در نظر من, در معرض dysfunctionality ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de