برنی ساندرز خود را برگزار زمین به عنوان میانه رو squabbled برای رای در هشتم بحث دموکراتیک برگزار شد در نیوهمپشایر در شب جمعه. مترقی سناتور با کمک از میلیاردر فعال تام Steyer—که به نظر می رسد که ظهور در هفته های اخیر به عنوان یک ساندرز hype man—پشت سرگذاشته حمله از همه جهات نشان از قدرت بی نظیر خود را در فصاحت و بلاغت در سیاست خارجی تغییر آب و هوا, عدالت کیفری و نابرابری تحکیم موقعیت خود به عنوان یک حزب سوسیالیست دموکراتیک.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است در همه زمان ها” ساندرز اعلام کرد در پنج دقیقه. “او می گوید: چیز بدی در مورد جوی زشت و نفرت انگیز همه چیز در مورد الیزابت در مورد هر کس دیگری که تا اینجا… راه ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است با داشتن بزرگترین انتخابات در تاریخ این کشور است.”

بلانت بله—اما آن را پرداخت کردن. او شب را برنده بزرگ با سناتور الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در آینده به عنوان دونده ، بازنده: سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و کارآفرین اندرو یانگ.

شایان ذکر است که همه نامزدها در مرحله اجرای قوی امشب به ویژه هنگامی که شما عامل شدید دوره از مبارزات انتخاباتی در ماه گذشته و برای سناتورها در مرحله سفر به استیضاح در واشنگتن است. همه حاکی از شور و شوق بیشتری از هر قبلی بحث با وجود ظاهر خسته پشت صحنه قبل از این رویداد.

بایدن نیاز به یک عملکرد قوی برای ایجاد ثبات در مبارزات انتخاباتی خود پس از ناامید کننده جایگاه چهارم پایان در آیووا و دیگری بدون زرق و برق جمع آوری کمک های مردمی چرخه. او افزایش انرژی در مرحله, اما هنوز هم بیش از حد متکی به خود و گاهی تکه تکه ضبط به جای بیان صورت خود را برای آینده است. با توجه به این که او گرفته یک سوال از رای دهندگان در نیوهمپشایر در این سال (گذشته بود در ماه دسامبر) این فکر در ذهن همه رفتن بود: او می تواند به نوبه خود این اطراف ؟

امشب ما شاهد یک متفاوت بایدن, قویترین بحث عملکرد به تاریخ. معاون سابق رئیس جمهور صحبت می کرد با خشم وضوح و staunchness به ویژه هنگامی که آن را به شعار خود electability. بیشتر آقای خوب-کاراگاه-اشتباه-پدر بزرگ مرد. بایدن ثابت کرده به امریکا است که او می کند در واقع آن را می خواهم هر چند او هنوز وجود ندارد در مورد مسائل اطراف خود را برای رای دادن به جنگ عراق.

“من معرفی اولین حمله سلاح های ممنوع. من در واقع آن را به تصویب رساند. من تنها مرد است که ضرب و شتم NRA دو بار” بایدن گفت: وقتی پرسیده شد که به نظر ساندرز’ رکورد در قانون اسلحه. “برنی رای دادند و پنج بار در برابر آن زمانی که او در خانه بود.”

Dem debate New Hampshire
(L-R) دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن (D-جرم.), معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), سناتور. Ctq (D-Minn.), و تام Steyer شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج در 7 فوریه سال 2020 در منچستر, New Hampshire.
جو Raedle/گتی

Buttigieg—دوباره—ساخته شده خود را مورد electability در خارج از واشنگتن است. اما او در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی پایان قوی در آیووا با فرماندهی بحث عملکرد. در زمان Buttigieg را electability بحث خیلی سنگین بود در platitudes—”ما نیاز به روشن کردن صفحه”—بدون آن پاک کردن دقیقا همان چیزی است که در صفحه بعد.

او همچنین در زمان آتش سنگین از دیگر نامزدها در هر دو تجربه و سابقه خود را به عنوان شهردار South Bend. بحث مدیر Linsey دیویس به نام رکورد جنوب خم پلیس تحت mayoralty خود را با تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به طور نامتناسبی تحت تأثیر جامعه سیاه و سفید خود را در زیر تماشا کنید. Buttigieg تلاش به حساب این pivoting به گسترده تر پیام در مورد سازه نژاد پرستی. این نمی خواهد افزایش حمایت خود را از میان بحرانی سیاه دموکراتیک حامیان.

پس از وارن کمپین متوقف طریق اواخر سال 2019 به عنوان او backpedaled در مدیکر برای همه بود و موهوم و در مورد هزینه برنامه او نیاز به یک عملکرد قوی برای ترویج و خودش را به عنوان پتانسیل “یکی کننده” میانه روی و چپ بال از حزب دموکرات است. او بحث عملکرد قوی بود—به خصوص در نابرابری ساختاری و سقط جنین—اما بعید است به پوست هر گونه حمایت و دور از ساندرز که پایه حمایت است به خصوص متعهد است. بدون یک تغییر اساسی در پویایی مسابقه مسیر خود را به پیروزی باریک است.

سناتور ctq به حال یکی دیگر از عملکرد جامد. او نمی ولگرد دور از پیام اصلی اما قابل توجه تقاضای بیشتر همدلانه سبک حکومت در بستن اظهارات تکرار “من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما.”

یانگ دارای یک استعداد برای صحبت کردن به طور مستقیم به خانواده های آمریکایی در disarmingly موثر و گاه به شیوه ای. او تلاش برای گسترش پیام خود را فراتر از وعده های خود را از اساسی جهانی درآمد و حتی برای صحبت در تعدادی از مسائل.

بزرگترین تشویق از شب رفت به ستوان سرهنگ Vindman که در قالب تشویق ایستاده تشویق بایدن گفت که او نه Rush Limbaugh, باید, شده اند, اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری.

دوم بیشتر تشویق تماشاگران رفت و به Steyer زمانی که او در زمان یک شات در Buttigieg فقدان تجربه است. در میان تنش و نزاع بین میانه و ترقی خواهان بیش از مراقبت های بهداشتی Steyer interjected که تمام دموکراتیک مراقبت های بهداشتی برنامه های “میلیون ها بار بهتر” از مغلوب ساختن پیشی جستن. “به همین دلیل من نگران شهردار پیت,” او گفت:. “شما باید قادر به رفتن پا به پا با این مرد و او را در بحث مرحله و یا ما در حال رفتن به از دست دادن.”

ساندرز و Buttigieg مشاجره بر سر نحوه متحد امریکا

دو آیووا اولیه رهبران که هر دو خودشان را پیروز قبل از نتایج منتشر شد, ادامه نبرد خود را برای اوایل دولت تسلط در آغاز بحث—این زمان بهترین راه برای آوردن یک تقسیم امریکا با هم. Buttigieg متهم سناتور ورمونت از تمرکز بیش از حد به شدت در خلوص. او گفت: “حریف” است “گفت:” اگر شما نمی رفتن تمام راه را به لبه شما است.” سیاست است که می گویند: “این راه من یا بزرگراه است.'”

وقتی پرسید که آیا او با اشاره به Sanders, Buttgieg پاسخ داد: “بله.”

“نیازی به گفتن نیست, من هرگز گفت که” ساندرز گفت و اضافه کرد که “راه شما مردم را هم با ارائه یک دستور کار است که با این نسخهها کار برای کارگر و مردم این کشور برای میلیاردر کلاس.”

بایدن آغوش ساندرز به عنوان نامزد تجمع پشت سناتور کلینتون بیش از حملات

Joe Biden Hugs Bernie Sanders
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آغوش بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان سناتور. ctq حرکات آنها را در پاسخ به یک سوال در مورد نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در اظهارات تحقیر در مورد Sanders.
جو Raedle/گتی

یک لحظه از گرما اتفاق افتاده در نزدیکی نقطه نیمه راه از بحث زمانی که دیویس آورده نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون اخیر نظرات به ساندرز که “هیچ کس او را دوست دارد” و یا می توانید با او کار می کنند. زمانی که دیویس خواسته Klobuchar اگر او تا به حال تجربه کار با Sanders, بایدن رسیده و در آغوش ساندرز به عنوان یک نشان می دهد پشتیبانی می کند.

Klobuchar اشاره به در آغوش گرفتن به عنوان اگر برای پاسخ به این سوال در مورد اینکه آیا یا نه او می تواند پشتیبانی. او سپس به تشریح Klobuchar-ساندرز متمم را در کمتر از گران قیمت و داروهای تجویزی از کانادا. دو سناتور مشترک ملایم لحظه به عنوان ساندرز شوخی که اصلاح شد در واقع ساندرز-Klobuchar اصلاح و Klobuchar خندان اصلاح سناتور ورمونت.

بایدن حاضر به رد نظرات نژادپرستانه ساخته شده توسط حامی

خارجه کارولینای جنوبی, سناتور دیک Harpootlian سوال روز چهارشنبه اگر یکی از Steyer را کارکنان, خارجه کارولینای جنوبی نماینده جری Govan تا به حال به دست آورده $50,000 او پرداخت برای یک ماه کار با توجه به FEC تشکیل پرونده توسط Steyer. Harpootlian که تایید بایدن شد متهم به نژادپرستی برای یادآوری میکند که Govan بود به نحوی مرتکب جرم و یا در غیر این صورت چیزی اشتباه انجام می شود.

زمانی که Steyer به نام بر بایدن به رد Harpootlian سابق معاون رئیس جمهور خودداری کرد و به جای آن با اشاره به حمایت خود در جامعه است. “من به حمایت بیشتر در کارولینای جنوبی در این انجمن و جامعه سیاه تر از هر کس دیگری. دو برابر آنچه شما و یا هر کسی دیگری می شود.” پس از بیشتر از فشار دادن Steyer به رد Harpootlian بایدن به جای گفت که او می خواهم در حال حاضر صحبت به او “و او است که به اعتقاد من متاسفم برای آنچه که او گفت.”

وارن و Klobuchar متحد در حمایت از حقوق زنان

در نیمه دوم از بحث David Muir پرسید اگر وجود دارد یک “محک” در مورد مسئله سقط جنین از نظر انتصاب آینده دیوان عالی کشور. وارن باز گفت او زندگی می کردند در امریکا که در آن سقط جنین غیر قانونی بود—”و غنی از زنان هنوز هم سقط جنین. این چیزی است که ما باید به یاد داشته باشید در مورد این.” او با استفاده از این به عنوان یک سکوی پرشی به استدلال می کنند که “ما نمی توانیم به سادگی با تکیه بر دادگاه” اما به جای فشار به کنگره راه حل است.

Klobuchar توافق پاسخگویی که در حالی که او را تنها انتصاب قضات “که به احترام سابقه و یکی از کسانی که کلید سوابق است Roe v. Wade” اما تاکید اهمیت قرار دادن سقط جنین را به قانون است. او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای استدلال به زندان زنانی که سقط جنین و پس از آن پزشکان که آنها را انجام دهد.

ساندرز تنها نامزد مرد برای رسیدگی به آنچه انجام می دهد در مورد سقط جنین و گفت او حاضر به معرفی هر یک قاضی بود که “100% pro-Roe v. Wade” و تکرار وارن تماس برای یک راه حل قانونی.

مت Keeley و سام Bolger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im