که برنده آیووا قفقاز در سال 2016 و چه آنها چیست ؟

آیووا قفقاز برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را در روز دوشنبه و caucusgoers در دولت خواهد بود که برای اولین بار به طور رسمی می گویند که نامزد آنها می خواهند به نمایندگی از حزب دموکرات است.

در یک انجمن محلی اعضای هر حزب سیاسی در دیدار با هر یک از دولت در حوزه به بحث و مشخص است که نامزد آنها می خواهم به نمایندگی از حزب خود در انتخابات عمومی ، آنها رای به نامزد آنها ترجیح می دهند و تعداد آرای یک نامزد دریافت تعیین می کند که چگونه بسیاری از نمایندگان را نمایندگی آنها را در حزب ملی کنوانسیون.

“آیووا قفقاز ارائه اولین جامد رای گیری داده ها بر روی احساسات مردمی در انتخابات ریاست جمهوری چرخه” ماک شلی صندلی از گروه علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی آیووا در Ames, Iowa گفت: عصر ایران. “توزیع آرا و مشارکت مردم سطح نشان می دهد که نامزدها به احتمال زیاد قادر به حفظ مبارزات انتخاباتی خود را فراتر از آیووا. از لحاظ تاریخی, آیووا, قفقاز تولید سه ‘برنده’ که به ‘ضرب و شتم انتظارات است.'”

در آیووا نظرسنجی منتشر شده توسط کالج امرسون یکشنبه, ورمونت, سناتور برنی ساندرز آگهی با 28 درصد پشتیبانی از احتمال دموکراتیک caucusgoers. او توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن با 21 درصد; سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg با 15 درصد; ماساچوست سناتور الیزابت وارن با 14 درصد و مینه سوتا سناتور ctq با 11 درصد است. انتهایی پشت اندرو یانگ با 5 درصد تام Steyer با 4 درصد و هاوایی کنگره Tulsi Gabbard با 1 درصد (امرسون نظرسنجی انجام شده بین 30 ژانویه و فوریه 2).

به درک چگونه دموکراتیک زمینه می تواند تغییر پس از نتایج از روز دوشنبه قفقاز ممکن است آن را به ارزش به نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در آیووا چهار سال پیش در اطراف این زمان است.

قبل از 2016 آیووا قفقاز وجود دارد 12 عمده اوباما نامزد حزب خود را نامزد. در پایان تگزاس سناتور تد کروز برنده دریافت حدود 6000 رای بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (51,666 به 45,427) و تا به حال هشت نمایندگان به مغلوب ساختن پیشی جستن هفت. فلوریدا سناتور مارکو روبیو در آمد یک سوم با 43,165 آرا و هفت نمایندگان. دیگر نامزدهای جمهوریخواه دریافت فقط یک نماینده و یا هیچ در تمام.

پس خود را ناامید کننده آیووا, نتایج سه GOP نامزدها—کنتاکی سناتور رند پل از کنتاکی سابق پنسیلوانیا سناتور ریک سانتوروم و سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی کاهش یافته است خارج از مسابقه است.

“در سال 2016 تد کروز برنده جمهوری قفقاز در آیووا تحکیم موقعیت خود به عنوان یک نامزد جدی,” آرتور ساندرز یک سیاست استاد در دریک دانشگاه در Des Moines, آیووا گفت: عصر ایران. “همچنین نشان داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد شد که نیاز به جدی گرفته شود.”

در بسیار کوچکتر دموکرات قفقاز آرا شد و تقریبا به طور مساوی تقسیم می شود. هیلاری کلینتون را شکست داد سناتور برنی ساندرز توسط فقط چهار هيئت دولت معادل—701 به 697—و دریافت 23 نمایندگان به 21. کلینتون را برای تبدیل شدن به حزب خود نامزد برای ریاست جمهوری با ساندرز حمایت او در ماه جولای سال 2016.

مانند آنچه رخ داده به پل سانتوروم و هاکبی آرتور ساندرز توضیح داد که برخی از نامزدها در این سال مسابقه ممکن است احساس کنند که آنها باید رها پس از این در اوایل اولیه. “پس از قفقاز برخی از نامزدها را در یک وضعیت که در آن روشن است آنها هیچ مسیر حرکت رو به جلو به طوری که آنها رها کردن مسابقه,” او گفت:. “دیگران را فراموش بدتر از حد انتظار ساخت آن را دشوار است برای آنها را به جمع آوری پول آنها نیاز به ادامه مبارزه. آنها بیش از حد ممکن است رها کردن هر چند این نامزدها مدتی آن را از چوب برای کمی طولانی تر. پس از آیووا و سپس New Hampshire هفته بعد یک تصویر واضح تر از این نژاد اغلب توسعه است. با توجه به تعداد زیادی از نامزدها در حال اجرا در این زمان است که ممکن است دیگر این سال است.”

در ضمن شلی اشاره کرد که آن را نمی ممکن است بیش از داوطلبانی که انجام نیست و همچنین آنها را دوست دارند در قفقاز.

“یک نکته مهم توجه داشته باشید این است که برای اولین بار دموکراتیک کاندیداها باید سه فرصت به ادعای پیروزی: اولین دور رای مردمی مجموع پست-زنده ماندن خورند مجموع رای و نماینده معادل data,” او گفت:. [T]او باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که بیشتر نامزدها قادر خواهد بود چرخش عملکرد خود را مثبت و زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر.”

Ted Cruz
DES MOINES, IA – فوریه 1: حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، تد کروز (R-TX) صحبت می کند و در یک جلسه شب تجمع در فوریه 1, 2016 در Des Moines, Iowa. کروز ضرب و شتم frontrunner دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رقیب دیگر را به نفع خود آیووا قفقاز
برندان هافمن/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر