که خرید سهام در یک شرکت هواپیمایی با یک پایه ناوگان? من که که

پول و پدر یک ستون هفتگی در مورد والدین مالی منتشر شده در چهارشنبه صبح. یک موضوع و یا مشکل شما می خواهید من برای مقابله ؟ ایمیل من: [email protected]

آیا شما انجام می شود شکلات بیسکویت چالش و در عین حال – و شما حتی اگر پدر و مادر شما نیست ؟

به uninitiated شما راه اندازی تلفن خود را به محل برخی از شکلات بر روی یک صفحه در مقابل فرزند خود و به آنها بگویید به خوردن آن تا زمانی که شما دوباره از توالت (دیدن ویدئو زیر را ببینید).

سپس شما پنهان در اطراف گوشه و سپس به عقب می آیند و ببینید که چگونه به خوبی شما مطرح کوچک, پاشیدن منی. آیا آنها اطاعت یا قاضی که دوست داشتنی شیرین آمار ارزش اعتنایی آشکار به خود و قدرت ؟

چرا هر یک از این ماده به یک ستون در مورد امور مالی شخصی?

خوب در آن اساسی ترین شکلات چالش این است که یک آزمایش در ارضاء معوق. خاموش نگه دارید و پاداش پت در سر و شکلات – اگر چه گمان می کنم شما می توانید استدلال می کنند خوردن شکلات بلافاصله به ارزش آن است; pats بر سر اینکه اساسا خوباست اما ضروری نیست. به هر حال من شما نقطه سنجاب دور امروز; درو برداشت فردا.

نقدی برای شرایط اضطراری سهام برای مسافت های طولانی

این بود که فکر من وقتی که من راه اندازی یک کاربر Isa برای پسر. من پدر و مادر خود هستند از صمیم قلب متعهد به نادیده گرفتن بسیاری از جنبه های امور مالی شخصی (این ممکن است چیزی برای انجام با برکت بودن با نهایی حقوق بازنشستگی حقوق و دستمزد اما این زاری برای یک روز دیگر) که به معنی هیچ پول کنار گذاشته شد برای من یا خواهر من. پدر من ترجیح “پرداخت که شما برو” سیستم که منجر به به طور فزاینده مکرر فریادهای “عیسی مسیح” به عنوان بزرگ شدم.

در نتیجه من رفته ام راه دیگر و lad چه حرفه ای تماس با یک نمونه کارها متنوع از پول نقد آماده بهره بالا حساب و سهام.

من و همسرم هر چوب £20 ماه به هالیفاکس بچه ها ماهیانه حساب پس انداز که بدست آورده شگفت آور بالا 4.5 کامپیوتر و نرخ بهره و البته آن را تنها تا 100 پوند در ماه است. پس از یک سال این پول به طور خودکار حرکت می کند به حساب دیگر آن را بدست آورده کمتر نشاط 1.98 pc. هنوز هم به مراتب بهتر از حساب های استاندارد وجود دارد محدودیت در برداشت پول نقد.

ما قرار داده و سپس یکی دیگر از £20 هر کدام را به یک تاریخ و عیسی (Jisa) که مانند بزرگسالان Isa اجازه می دهد تا پول به رشد رایگان از سود سرمایه و سود سهام, مالیات و معاف از مالیات برداشت.

برخی از (به مراتب ثروتمندتر) پدر و مادر با استفاده از Jisas به عنوان یک راه برای مکمل خود را Isa که £20,000 کلاه سالانه. این تبدیل شد و حتی بیشتر مفید در 6 آوریل زمانی که Jisa کمک هزینه بیش از دو برابر به £9,000 برای 2020-21 سال مالیاتی.

با بازده 4pc یک سال (و بعد هزینه) ما می تواند منطقی انتظار پول نقد به رشد به حدود £11,000 در 16 سال’ زمان که پسر در نوبت های 18 و پول می شود از نظر قانونی خود را.

من plumped برای Hargreaves Lansdown به اداره Jisa زیرا اگر چه آن را ارزان ترین گزینه (سالانه اتهامات 0.45 pc از هر آنچه که شما سرمایه گذاری کرده اند به علاوه هزینه های صندوق) آن دارای یک وب سایت بسیار عالی و روشن کردن سریع خدمات به مشتریان است.

بودجه در مقابل سهام

پس چه اسب من قمار پسر آینده ؟ بخش عمده ای است که استفاده می شود به خرید واحد در یک “ردیاب” صندوق اجرا توسط شرکت آمریکایی پیشتاز است. پیشتاز در اواخر بنیانگذار جک Bogle شناخته شده است به عنوان پدرخوانده شاخص سرمایه گذاری است که اصل آن است که یک ایده بهتر به آینه آرایش داده می شود بازار سهام به جای سعی و تجارت در داخل و خارج از سهام فردی.

در تئوری وجوه از این ilk جلوگیری از بشر خطاپذیر و از آنجا که آنها بسیار ارزان (پیشتاز محدوده است 0.22 pc یک سال – که 11 نشخوار یک سال اگر شما 5000 پوند) شما را وادار به نگه داشتن بیشتر از بازده از سنتی مدیریت صندوق است.

آن است که به طور معمول توصیه می کنند که میزان خطر شما را معکوس متناسب با سن نوزاد باید در بالای تپه و نان خود را در یک pedallo. در نتیجه من برداشت پیشتاز LifeStrategy 100 معنی 100pc از این صندوق اختصاص داده شده به سهام (به عنوان مخالف به اوراق قرضه) است که بیشتر احتمال دارد برای تولید بازده بالاتر بیش از 16 سال از آن خواهد شد برای گره خورده است.

در حال حاضر شاخص بودجه معقول انتخاب – اما من می خواهم کمی از هیجان بیش از حد.

پس از کمی ثروت باد آورده من تصمیم به صرف چند صد پوند در یک تک سهم. در حال حاضر این است که به وضوح در معرض خطر استراتژی است. شما باید آماده به جزئیات حساب های مالی و به دنبال گزارش های خبری است که می تواند نفوذ داشته باشد در دراز مدت قیمت سهم است. به عنوان یک رکود اقتصادی شما باید برخی از شما نمی خواهد نیاز به پول نقد می شود و مجبور فروشنده زمانی که بازار در اعماق ناامیدی.

من بچه ناگهانی قیمت سهم قطره به همه گیر طلیعه جهانی مستند. شرکت های مسافرتی و هواپیمایی بود که طبعا در میان بدترین ضربه به معنی اگر و هنگامی که وجود دارد یک تک به تک آنها باید بهبود به شدت. من plumped برای easyJet استدلال که آن کم هزینه کرایه خواهد بود محبوب تر زمانی که پرواز انجام رزومه و آن است که وضعیت مالی بهتر که بریتیش ایرویز صاحب IAG که زین با یک میراث صندوق بازنشستگی.

قبل از غوطه easyJet سهام شد و در 15 پوند خریداری شده در اوایل ماه آوریل در حدود £6.50 – در روز گذشته نزدیک به بازار آنها در حال بازگشت به £7.24. حامل می گوید که انتظار دارد 75pc از پرواز به در حال اجرا در ماه اوت. اما نیز وجود دارد حماسه جاری موسس آن و بزرگترین سهامدار آقا Stelios حاجی-Ioannou نبرد با هیئت مدیره است.

من انتظار تلاطم برای چند ماه آینده به جای پاک کردن آسمان. من امیدوارم که معده من می توانید آن را و پسر قدردانی آن است. صحبت که من هرگز گفت: چگونه او را در چالش شکلات. او نه خورد و نه صبر کردم اما زد بعد از من گریه. چه که می گویند در مورد پدر و مادر?

تلگراف داخلی دستورالعمل جلوگیری از روزنامه نگاران از نوشتن در مورد سهام برای 30 روز قبل یا بعد از خرید و یا فروش سهام.

یک سوال و یا نظر در مورد منابع مالی والدین? ایمیل من: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im