تولید کنندگان برای برادوی احیای ادوارد آلبی است که ترس از ویرجینیا وولف اعلام کرد که نشان می دهد خواهد شد.

احیای تولید اسکات رودین, Barry Diller و دیوید گفن, تایید بسته شدن روز جمعه با توجه به خبرنگار هالیوود. بازی برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در 9 آوریل و می تا اوت 2. زمانی که همه نشان می دهد برادوی رفت و تیره در مارس 12 با توجه به محدودیت دولت در مجامع عمومی این نمایش تا به حال نه پیش نمایش عملکرد.

به کارگردانی جو Mantello به احیای راه اندازی شد به ستاره Laurie Metcalf و روپرت اورت همراه با Russell Tovey و پتسی فران. این چهارمین بار است که ترس از ویرجینیا وولف آورده بود برای برادوی است.

با توجه به مهلتنشان می دهد لغو آمد به دلیل “بازیگران برنامه ریزی درگیری میان shutdown.” این دومین نشان می دهد نزدیک به, با, تولید, مارتین مکدونا کمدی جلادان اعلام کرد که آن را خواهد دید ، با وجود برنامه های دیگر نشان می دهد برای بازگشایی در مارس 13, برادوی لیگ که نشان دهنده تولید و تئاتر صاحبان این است که به دنبال احتمالا گسترش بسته شدن دیگر احتمالا ماندگار به تابستان است.

Ticketholders خواهد شد به صورت خودکار مسترد اگر آنها خریداری بلیط از طریق جعبه دفاتر TKTS, Telecharge یا TDF. دیگر کاربران باید تماس خود را در نقطه خرید است.

نشان می دهد برادوی بوده است توقیف از مارس 12, زمانی که فرماندار نیویورک اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر است. خاموش شدن تا مارس 13 توسط بیش از هر قبلی خاموش شدن به صورت برف و … و یا حتی 9/11 حملات تروریستی به گفته نیویورک تایمز. “کامل افکت گذاری در صنعت احتمالا نمی تواند شناخته شده است اما اولویت ما برای رفاه حال مخاطبان و ما برادوی خانواده گفت:” برادوی لیگ رئیس و دیزنی تئاتر محصولات جمهور Thomas Schumacher.

علاوه بر این دو نشان می دهد بسته برادوی تولید کنندگان آمد و به “اورژانس امداد قرارداد” در روز جمعه که هنوز هم اجازه می دهد تا کارکنان اتحادیه بزرگ سفید راه برای دریافت پرداخت برای این هفته است که قطع شده با توجه به خاموش کردن و قراردادی حداقل برای دو هفته بعد. مزایای بهداشت و درمان هنوز هم می شود در اثر تا مارس 12, بار گزارش شده است.

“ما شده است تلاش برای پیدا کردن نقطه شیرین بین گرفتن بیشترین تعداد از مزایای اعضای ما در حالی که هنوز در تلاش برای مطمئن شوید که ما نمی ورشکسته فرد را نشان می دهد در این فرآیند است. اعضای ما می خواهم به شغل به بازگشت به” بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام جمهور کیت Shindle گفت.

laurie metcalf
Laurie Metcalf حضور 73 سالانه جوایز تونی در تالار موسیقی رادیو سیتی در ژوئن 09, 2019 در شهر نیویورک است. متکالف راه اندازی شد به ستاره “who’s Afraid of Virginia Woolf” احیای.
دیمیتریوس Kambouris/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net