چرا امریکا $1 تریلیون دلار کسری بودجه مهم نیست در حال حاضر

فقط چند هفته پیش قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس پشت سر هم به زندگی هر کس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود زیر آتش برای گسترش آمریکا کسری بودجه فدرال به بیش از 1 تریلیون دلار در بخش های بزرگ به عنوان یک نتیجه از کاهش مالیات.

اقتصاد در حال رشد بود به شدت. اما کسری بودجه ادامه داد: به نفخ و کمی وجود دارد نشانه آن است که کاهش مالیات مزایای که اریب برای بهتر کردن خانواده ها پرداخت شد برای خود مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وعده داده بود که آنها را ساخت.

بودجه در کسری زمانی که آنها باید پول بیشتر نسبت به آینده در رفتن. زمانی که دولت اجرای یک کسری بودجه آنها اضافه کردن ادامه بدهی. به عنوان آن می ایستد فدرال ایالات متحده بدهی های توده ای است که ارزش $22.7 تریلیون اطلاعات رسمی نشان می دهد معادل آن در اندازه 105 درصد از اقتصاد آمریکا است.

در حال حاضر با عمیق و دردناک رکود در اینده نزدیک و به طور بالقوه یک افسردگی مگر اینکه اقدام جدی برای حمایت از اقتصاد گرفته شده است به سرعت نگرانی در مورد تریلیون دلار کسری تنزل به بی اهمیت کوچک تاری در تصویر بزرگتر. حتی کسری شاهین به توافق برسند.

کمیته مسئول بودجه فدرال یک حزبی فکر می کنم تانک که scrutinizes امور مالی عمومی با انتشار بیانیه ای ساخت که صلح با عظیم 2 تریلیون دلار کسری هزینه های کنگره در مورد به از بند باز کردن.

“بحران کنونی است در بسیاری از راه های بی سابقه و واشنگتن وارد این آمادگی گفت:” بیانیه ارسال شده به توییتر توسط این سازمان از سیاست مارک Goldwein.

“به جای صرف پنج سال گذشته پرداختن به این کشور دراز مدت مالی عدم تعادل سیاستگذاران تصویب یک سری از کاهش مالیات و افزایش هزینه ها است که دو برابر ما کسری بودجه.

“ما وارد این بحران رو دائم تریلیون دلار کسری بودجه و بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی در حال حاضر رهبری به سطح رکورد. به عنوان یک نتیجه از این بحران کسری بودجه می تواند به راحتی بیش از 2 تریلیون دلار در سال جاری و آینده.

“اما در حال حاضر زمان به نگرانی در مورد کوتاه مدت کسری. مبارزه با این بحران بهداشت عمومی و جلوگیری از اقتصاد از سقوط به افسردگی خواهد شد و نیاز به مقدار زیادی از منابع—و اگر تا کنون وجود دارد زمان به قرض گرفتن این منابع از آینده در حال حاضر است.

“بزرگتر کسری نه تنها غیر قابل اجتناب اما متاسفانه یک ضرورت است.”

این پیام با این حال یک نکته: “این بدان معنا نیست که منابع بی حد و حصر هستند و نه که همه ایده ها به صرف پول بیشتر و یا کاهش مالیات عاقل هستند. دلار باید تزریق به اقتصاد به سرعت اما آنها باید صرف شود را به عنوان کارآمد و موثر به عنوان امکان پذیر است.”

آلن چشم بند اسب یک اقتصاددان و معاون سابق رئیس فدرال رزرو حکام گفت نیوزویک که کسری بودجه نگرانی های “آب در زیر پل, اما آن را بیش از حد بد ما رفتن نیست به این با کسری کوچکتر از یک تریلیون دلار در سال است.”

“اما ما که. بنابراین در حال حاضر آن است که ما باید پرتاب احتیاط به باد و صرف هر کاری که لازم است برای جلوگیری از این اقتصاد را از افتادن به یک سیاه چاله” گفت: چشم بند اسب که او نیز عضو بیل کلینتون در شورای مشاوران اقتصادی.

کنت روگوف سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول و در حال حاضر استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد گفت: رادیو فردا که با در نظر گرفتن توده ها از بدهی های عمومی به صرف محرک اقتصادی “ما کاملا کار درست انجام می دهند.”

“این جنگ یک تهاجم بیگانه. نقطه تمام از صرفه جویی برای یک روز بارانی—حفظ بسیار قوی رتبه بندی اعتباری—این است که قادر به استفاده کامل متوقف شده کسری هزینه های جنگ و بحران” روگوف گفت: عصر ایران.

“ایالات متحده و آلمان و انگلستان هستند کشورهای در میان کسانی که در خصوص موقعیت خوب به قرض گرفتن در حال حاضر و ما بسیار خوش شانس است که برای.

“بسیاری از کشورهای دیگر نامعقول بازارهای نوظهور احتمالا ایتالیا نیست. ایالات متحده است که در یک موقعیت خوب با وجود آمدن بحران با تریلیون دلار کسری به لطف این واقعیت است که دلار قوانین اقتصاد جهانی مانند قبل از هرگز.”

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در صورت از دست دادن درآمد خود را به عنوان تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل ایالت مستندات و ممنوعیت سفر خفه کردن داخلی و اقتصاد جهانی. زیان کار باید رسید و کسب و کار با خطر انقراض روبرو.

برای کمک به تلاش آمریکایی ها از طریق بحران اقتصادی کنگره رای گیری در مورد لایحه را چک فرستاده شده به خانوارها دولت فدرال پرداخت حقوق گذاشته و کارگران, کمک های مالی و وام های ارزان قیمت برای کسب و کار و خیلی بیشتر اضطراری علاوه بر هزینه های.

بدون هزینه اقدامات مانند آن و سنگین استقراض دولت است که همراه با آن رکود اقتصادی می تواند تبدیل به یک افسردگی ویرانگر اقتصاد برای مدت زمان طولانی و از بین بردن زندگی و معیشت دهها میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

بهترین سناریو در حال حاضر تیز V شکل رکود چشم بند اسب گفت: اما این است که مبتنی بر این بیماری همه گیر به سرعت عبور: “من chastened توسط این واقعیت آنفولانزای اسپانیایی ساخته شده باز گشت برای فصل دوم.”

فدرال رزرو تحت فشار قرار دادند تا نرخ بهره به عنوان کم به عنوان آن می تواند کمک خواهد کرد که دولت فدرال به قرض گرفتن پول ارزان و برای حمایت از بهبود هنگامی که آن را در نهایت آغاز می شود بیشتر پایین خط چشم بند اسب, یک استاد اقتصاد در دانشگاه پرینستون گفت: عصر ایران.

“بنابراین مالی بخشی از این رفتن به طلسم یک کسری بزرگ برای برخی از زمان و ما نمی دانیم چه زمانی” چشم بند اسب, گفت:, و اضافه کرد که 10 تریلیون دلار کسری بودجه شدید است اما “نه یک تعداد غیر قابل تصور.

“بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی تحت تهمت کاهش مالیات بود عنوان برای حدود 100 درصد از تولید ناخالص داخلی به هر حال” چشم بند اسب گفت.

“اگر به خاطر این رویداد که باد تا 110 یا 120 درصد تولید ناخالص داخلی است که شگفت انگیز نیست اما ما باید فکر می کنم از آن به عنوان چیزی است که می تواند در طول دهه های آینده.”

چشم بند اسب اضافه شده مهم است به درک این معنا نیست که دولت باید به طور مداوم اجرا مازاد بودجه اما که “شما یک کمی از یک دسته در کسری به طوری که بدهی رو به رشد آهسته تر از تولید ناخالص داخلی است.”

روگوف ذکر شده پیدا کردن خود را از سال 2009 کتاب این بار متفاوت است, نوشته شده با دانشگاه هاروارد اقتصاددان کارمن رینهارت که بدهی دولت افزایش یافته است بیش از 80 درصد به طور متوسط در طول بحران مالی.

“برخی از است که محرک بسیاری از آن را از دست داده است و درآمدهای مالیاتی به همراه ‘پنهان بدهی از ضمنی و تضمین مالی بخش خصوصی بدهی که است اجتماعی و به نهادهای دولتی” روگوف گفت: عصر ایران.

“بدهی نباید نگرانی اصلی در حال حاضر این است که یک جنگ سیاسی عنوان شده است بسیاری اخیر بدهی اختلافات این یکی واقعی است.”

چشم بند اسب برجسته اداری مشکلات در ساخت مطمئن شوید که پول می شود همه کسانی که به آن نیاز دارد در این لحظه در زمان به خصوص در کمترین بگیر و کوچکترین کسب و کار که سخت برای رسیدن به, چرا که آنها از طریق سقوط سیستم را ترک.

اما در یک زمان مثل این نگرانی در مورد ناکارآمدی در توزیع پول باید غرق ضرورت مطمئن شوید کسانی که به آن نیاز دارید می توانید آن را—حتی اگر این بدان معناست که وجود دارد تفریط در اینجا وجود دارد.

“اگر شما نیاز به بسیار زیاد است و باید سریع آن را احتمالا نمی تواند شسته و رفته و مرتب و کاملا هدفمند” چشم بند اسب گفت: عصر ایران.

“شما در حال رفتن به مجبور به زندگی با این واقعیت است که شما نگاه کنید در این بعد و فکر می کنم آه ما تلف 10 درصد از پول و ما هرگز نباید آن را انجام داده اند که در راه است. که شرم آور است اما ما یک انتخاب نیست.

“اگر این یک حرکت آهسته فاجعه ما را هم به برنامه و قرار دادن حق مکانیسم به محل و خیلی بیشتر مراقب باشید با پول آن چیزی است که ما باید انجام دهیم در زمان عادی. اما این نه زمان عادی.”

coronavirus deficit recession depression borrowing
بسته شدن اعداد نمایش داده می شود پس از بسته شدن بل از میانگین صنعتی داو در بورس نیویورک در مارس 18, 2020 در نیویورک است.
BRYAN R. SMITH/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im