چرا جوان و سالم مردم coronavirus? علائم به نگاه کردن به

نیست جوان سالم مردم ایمنی است ؟

هیچ. هر کسی می تواند گرفتن coronavirus. جوانترین فرد مبتلا به این بیماری در انگلیس یک نوزاد تازه متولد شده. در اکثر موارد افراد جوان تر را تجربه علائم خفیف از Covid-19 و برخی ممکن است علائم در همه, اما مردم در تمام سنین می تواند تبدیل به شدت بیمار است. از 1,099 مردم در میان اولین مبتلا به Covid-19 نیمی بودند بین سن 15 تا 49 به گفته وی-جی Guan از چین درمان پزشکی متخصص ، نه شد و در سن 14 و تحت.

من در 40s من تجربه علائم خفیف?

اگر چه 80 درصد از مردم را تجربه خفیف علائم Covid-19 مانند سرفه و تب با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از سن است که هیچ تضمینی وجود ندارد.

“هر کسی می تواند آلوده می گوید:” Dr بهارات Pankhania ارشد بالینی و مدرس دانشگاه در رشته پزشکی در دانشگاه اکستر. “و از پیشرفت بیماری غیر قابل پیش بینی است.”

یکی از دلایلی که مردم بدحال با coronavirus, Dr Pankhania همچنان می تواند به دلیل سیستم ایمنی بدن خود را می رود به اوردرایو باعث چیزی به نام “cytokine طوفان’ – تولید بیش از حد سلول های ایمنی.

“هنگامی که آن را آغاز کرده است, آن را مانند یک واکنش زنجیره ای که در آن بدن خود را overreacts به ویروس” او می گوید. “ذات الریه می توانید تبدیل شدن به خیلی بیشتر شدید و حرکت به ارگان های دیگر. در حالی که افراد مسن یک لگد از ویروس و بیماریهای همراه که خود را کاهش دهد دفاع در غیر این صورت سالم در افراد جوان می تواند یک واکنش افراطی و کاملا وجود دارد هیچ گفتن که تحت تاثیر قرار خواهد شد.”

  • ادامه مطلب: آنچه در آن مانند به خفیف علائم کروناویروس

می تواند در افراد جوان می میرند از Covid-19?

کالج امپریال لندن که مدل سازی اطلاع انگلستان علمی گروه مشورتی برای موارد اضطراری پیش بینی کرد که در بریتانیا تنها 0.03 درصد از افراد زیر 30 که قرارداد این ویروس را در مقایسه با ترسناک 9.3 درصد از کسانی که بیش از 80. میزان مرگ و میر صعود در یک منحنی کم عمق تا سن 50 قبل از حرکت به سمت بالا در سرعت.

با این حال آن را کاملا امکان پذیر است برای Covid-19 به هر دو یک “بیماری پیر” و برای تعداد بسیار زیادی از افراد جوان برای مردن. “پیام باید این باشد که جوان و سالم مردم در حال مرگ هستند از این که این عفونت می گوید:” Paul Hunter, استاد پزشکی در UEA. “شما خطر ابتلا به رایگان.”

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که کودکان بسیار جوان ممکن است بیشتر در معرض خطر Covid-19 از اول فکر می کردم با توجه به مطالعه منتشر شده توسط آکادمی اطفال آمریکا. این مطالعه که در نگاه 2,143 بیماران زیر سن 18 در چین یافت نرخ “شدید و بحرانی” بیماری در نوزادان زیر یک بود 10.6 درصد است. این مطالعه همچنین نشان داد که 14 سال از هوبئی استان درگذشت از ویروس.

در 25 مارس 21 ساله چوپان میدلتون از Buckinghamshire که رنج می برد از هیچ از قبل موجود شرایط بهداشتی متاسفانه درگذشت coronavirus.

او تصور می شود جوانترین قربانی coronavirus با هیچ از قبل موجود شرایط بهداشتی در بریتانیا است.

  • بیشتر بخوانید: 7 چیزهایی که هیچ کس به شما می گوید قبل از اینکه شما خفیف علائم کروناویروس

علائم مختلف در افراد جوان?

شاخص های اصلی این بیماری هستند برای تمام سنین: تب, سرفه خشک, سردرد و بدن درد. شده اند وجود دارد گزارش از افراد جوان دچار از دست دادن حواس خود را از بو و طعم با چند علائم دیگر اما مشخص نیست در صورتی که این ناشی از Covid-19. “با یک ذهن باز به من می گویند آن را به طور کامل بیولوژیکی محتمل است که شما از دست دادن طعم و بوی قبل از تجربه کامل دمیده عفونت می گوید:” Dr Pankhania. “این نشان می دهد که این ویروس حمله از طریق دهان و بینی است.”

نشانه هایی که یک عفونت در حال تبدیل شدن به بحرانی هستند برای مردم از هر سن و سال: “تنگی نفس و سختی تنفس است یک شاخص کلیدی است که ریه های شما در حال حاضر کردم ویروسی ذات الریه می گوید:” Dr Pankhania. “اگر شما تجربه این کار شما نیاز به برای کمک تماس بگیرید به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

می توانید خود را بار ویروسی’ تحت تاثیر قرار چگونه بد شما را دریافت کنم ؟

اصطلاح بار ویروسی اشاره به میزان ذرات ویروسی موجود در بدن خود را. برخی از تحقیقات اولیه نشان می دهد افرادی که در معرض بزرگتر بار ویروسی می تواند تجربه علائم بدتر زمانی که آنها بیمار شدن.

“چند مرگ و میر در افراد جوان تر به نظر می رسد پزشکان که در معرض شده اند به مقادیر بسیار بالایی از ویروس را درمان تعداد زیادی از مردم با آن در همان روز” می گوید: پروفسور شکارچی. “اگر شما آنتی بادی و پا زدن و شروع به کاهش بار ویروسی در اوایل به اندازه کافی پس از آن شما نمی توانید به شدت بیمار است.” طول و فرکانس خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس می توانید این نبرد سخت تر را به نفع خود او می افزاید.

من باید به عنوان دقیق به عنوان 70-به همراه پدر و مادر ؟

افرادی که 70 و بیش هنوز هم از نظر آماری احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به شدت بیمار از Covid-19 زیرا آنها ضعیف تر سیستم ایمنی بدن نسبت به افراد جوان است.

“کیفیت سیستم ایمنی بدن شما بدتر همانطور که شما مسن می گوید:” پروفسور شکارچی. “شما به خوبی در تولید آنتی بادی به عنوان یک 20 ساله.”

اما در روز دوشنبه Dr Rosena Allin-Khan, لندن, دکتر و کارگر MP صادر فوری درخواست به جوان است. “برخی از بیماران بدحال که ما تا به حال در این بخش به تازگی جوان شده اند,” او گفت ، “ما بیمارانی که در 30s خود را و اوایل 40s که قبلا مناسب و خوبی است که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه و مبارزه برای زندگی خود را.”

این یک هشدار تکرار توسط Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO). “شما شکست ناپذیر نیست” او گفت: افراد جوان است. “این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته ها و یا حتی کشتن شما… افراد زیر 50 را تا درصد قابل توجهی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im