چرا coronavirus توده تست باید ما هیچ اولویت 1 – و چرا ما عقب بقیه جهان

دولت علاقه مند است از این ادعا که انگلستان “یکی از بهترین و آماده کشورها در جهان” وقتی که می آید به بیماری های همه گیر. این سهام به آن پاسخ می دهد روزنامه نگاران که به هیچ 10 با هر چیزی کمرنگ مهم است.

پس چگونه به توضیح افتضاح بیش از تست ؟ ما مخفیانه بهترین در جهان در این, بیش از حد, با وجود فقط در مورد هر اقتصاد پیشرفته پاک کردن کف با ما ؟ آلمان در حال حاضر تست 70,000 شهروندان هر روز در حالی که ما در حال معلق در هوا در اطراف 10,000 خوانده شده را علامت.

این یک دانشگاهی نقطه. بدون آزمایش در مقیاس بزرگ برای coronavirus آن را ثابت خواهد کرد بسیار بیشتر دشوار و شاید غیر ممکن است به طور موثر ردیابی و حاوی ویروس است.

در نروژ کره جنوبی و سنگاپور آنها مستقر تست توده از ابتدا بوده و قادر به جلوگیری از به طور کامل بسته کردن اقتصاد خود به عنوان یک نتیجه. همان درست خواهد بود و برای همه گیر قله های دو و سه اگر مانند آنفولانزای اسپانیایی Covid-19 بازدید ما را در امواج.

نیز وجود دارد که این موضوع از یک استراتژی خروج. توده تست فراهم می کند کلید است که درب بیش از حد. شما می توانید تنها باد کردن یک مستند با خیال راحت اگر شما می دانید کسانی که در حال بازگشت به کار عاری از ویروس و یا بهتر است هنوز هم ایمنی.

شما می توانید شرط وجود دارد مدیران صندوق های تامینی در سراسر جهان پدیده هنگامی آشکار شد بیش از, جدول لیگ تست ظرفیت و اتصال کوتاه آن اقتصاد است که موفق به ایجاد کلاس.

پس چه مشکلی با تست در انگلستان ؟ فوری پاسخ همه کمی فنی است. ما باید تمام سواب بینی ما نیاز داریم; ما یک تعداد مناسب از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) و ماشین آلات که در تقویت DNA ویروس (پس از تبدیل RNA); ما مواد شیمیایی مورد نیاز برای واکنش PCR ماشین آلات نیاز; و ما باید بیش از مردم به اندازه کافی به آنها را اجرا کنید.

“یک روش PCR کمی مانند یک bunsen burner نوین در آزمایشگاه بیولوژی مولکولی – آنها فراوان هستند و هر علم گراد می توان به استفاده از یکی در یک روز” یک دانشمند ارشد گفت: تلگراف روز چهارشنبه.

وجود دارد اما کمبود معرف خود است. در حالی که ما باید این مواد شیمیایی مورد نیاز آن را پخت آنها را به کیت PCR ماشین آلات با استفاده از چیزی است که ما می توانید انجام دهید در انگلستان است. ما دستور داده اند که تعداد زیادی از آنها, اما بیشتر از بقیه جهان رو به تولید کنندگان بزرگ برای اولین بار پس ما در نزدیکی پایان یک صف طولانی است.

وجود دارد و سپس مجموعه ای از مسائل که بیشتر به عقب. ما یک بار در روز از جنگ سرد تا به حال قوی منطقه ای شبکه آزمایشگاهی در انگلستان است. به نام بهداشت عمومی آزمایشگاه آن راه اندازی شد و در سال 1946 به عنوان یک پاسخ به تهدید باکتریایی جنگ.

متاسفانه دکترین “بهره وری” بسته شده است بسیاری از این آزمایشگاه بیش از 20 سال گذشته ترک فقط یکی قابل توجهی از یک اجرا توسط بهداشت عمومی انگلستان در Colindale شمال لندن است. در حالی که آلمان در زمینه های خود را آزمایش و به آزمایشگاه در سراسر کشور در همان راه با چین و کره جنوبی انجام boffins در Colindale شد اصرار بر انجام تمام تست های ما از ابتدا.

تنها در چند هفته گذشته دانشگاه خصوصی و آزمایشگاه اضافه شده است در تلاش برای ایجاد ظرفیت. در عین حال در زمان تست میزان حدود 10000 در روز آن را هنوز هم سال ها برای پوشش کل جمعیت:

جدید “superlab” در حال حاضر در حال kitted در میلتون کینز باید افزایش چیزهایی بیشتر – با فرض اینکه آنها می توانند معرف مورد نیاز برای اجرای آن است. هنوز هم بدون یک شبکه منطقه ای نمونه باید bused در از سراسر کشور است.

بنابراین بیش از حد متمرکز آزمایشگاه سیستم نیز کمک می کند تا توضیح دهد که بریتانیا تست افتضاح. اما مطمئنا یکی از “بهترین کشورهای جهان” وجود دارد یکی دیگر از سوال: چرا ما ملی همه گیر استراتژی در ذهن مجسم نیاز به تست توده در وهله اول ؟ به عنوان میکروبیولوژیست نقل قول شده در بالا یادداشت “شما فکر می کنم که باید برای آن خواهد بود blindingly آشکار است – باید آن را در جلو و مرکز هر بیماری همه گیر برنامه ریزی سند”.

باید منصفانه استراتژی می کند ذکر کلمه “آزمایشگاه” سه بار در 64 صفحه. در ویروس نقاط مهم آن را یادداشت “متخصص آزمایشگاه خدمات خواهد بود به خصوص مشغول است”.

من حدس می زنم و این تنها یک حدس است که این دکترین “بهره وری” دوباره که به سرزنش. این یک سیاست است که prioritises استفاده از منابع موجود بیش از هزینه های سرمایه و pares همه چیز را به استخوان. انعطاف پذیری در فرم از افزونگی دیده می شود به عنوان یک اسم بی مسمی است. اگر شما به چیزی نیاز فوری شما چرخش آن را به منظور از طریق just-in-time زنجیره تامین است.

متاسفانه ما فقط بیش از حد در اواخر قرار دادن که منظور این زمان دور.

دنبال پل Nuki در توییتر @paulnuki

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de