هنگامی که یک پدر و مادر در شور میشیگان گرد هم آمدند و به بحث در مورد تنش های نژادی در جامعه مدرسه در این جلسه در یک چرخش ناگهانی وقتی که یک پدر قطع شده دیگر توسط blurting کردن “چرا شما اقامت در مکزیک است؟”

در این دیدار که به میزبانی شور منطقه مدارس محلی عمومی رادیو کانال WEMU گزارش. پدر و مادر از دانش آموزان اقلیت ایستاده بود تا برای به اشتراک گذاشتن چگونه فرزندان خود احساس تبعیض در منطقه مدرسه. یکی پدر, Adrian Iraola گفت: پسر خود را قربانی اظهارات نژادپرستانه است.

“وقتی که من رفتم به اتاق خواب خود را به می گویند شب خوب او با گریه به دلیل سوء تحمل در این مدرسه سیستم” Iraola گفت. سپس مرد دیگری او را قطع کرد.

روند اخبار

“چرا شما اقامت در مکزیک است؟” تام Burtell interjected. جمعیت حدود 125 پدر و مادر راضی شد, تصویری, ارسال شده توسط, اخبار محلی, خروجی MLive را نشان می دهد.

چند پدر و مادر محکوم Burtell را اظهار فریاد می زدند: “شما نیاز به ترک” و “است که نفرت انگیز است.”

‘آیا شما اقامت در مکزیک است؟’ تنوع و شمول جلسه نوبت فرار در میشیگان مدرسهتوسط MLiveدر
YouTube

“که نشان دهنده آنچه که این بچه ها در حال تجربه. نظرات مانند این که” یک مرد در میان جمعیت شنیده است گفت: در این ویدئو. “او [Iraola] است های یک داستان در حال حاضر و که نشان دهنده آنچه که این بچه ها در حال تجربه.”

هنگامی که جمعیت حل و فصل کردن Iraola پاسخ Burtell سوال. “چرا من نمی اقامت در مکزیک است ؟ به دلیل این است که بزرگترین کشور در جهان است.”

در حالی که چند نفر را تشویق می کردند Burtell فریاد زد: “اما شما شکایت در مورد بودن در اینجا.”

در این نشست که به منظور باز کردن یک مکالمه در مورد تنوع و پس از ورود دانش آموزان در منطقه ارسال شده نژادپرستانه نظرات در مورد سیاه مردم در رسانه های اجتماعی در ماه گذشته. او در وب سایت خود سرپرست Scot باغ گفت: این منطقه به بررسی حادثه و تعیین “اضافی باید تلاش ساخته شده است برای تعمیر آسیب را از این وضعیت است.”

هنوز هم برخی از والدین احساس این منطقه انجام نمی شد به اندازه کافی برای رسیدگی به نژادپرستی در مدارس. در طول ژانویه 28, مدرسه, مدیره, جلسه, که در آن نژادپرستانه حادثه مورد بررسی قرار گرفت یکی از والدین گفت: این منطقه باید تغییر چگونه آن آدرس تنوع سهام و ورود با توجه به MLive.

“ما شهرت به عنوان یک شهر این است که ما نژادپرست است. است که از تخت درست” شور پدر و مادر کتی میچل گفت. او با اشاره به این واقعیت است که در گذشته این منطقه نیست سیاست خود را تغییر دهید برای اضافه کردن حمایت در برابر تبعیض بر اساس گرایش جنسی ، هویت جنسی و جنسیتی بیان.

پس از آن جلسه هیئت مدیره پدر و مادر بودند دعوت به حضور در جامعه مکالمه در روز دوشنبه که در آن این موضوع بود که بیشتر بحث شده است. اما به جای کاهش تنش آنها آب پز را بیش از.

screen-shot-2020-02-04-at-12-38-20-pm.png
تصویری از جلسه جامعه گرفته شده توسط یک نشریه محلی دریافت کرده است نزدیک به 60 ، 000 بازدید در کمتر از یک روز. MLive

پس از داد و بیداد در جلسه روز دوشنبه, باغ اعلام کرد قصد دارد برای ادامه گفتگو در جلسه دیگری در هفته آینده. “وجود دارد بسیاری از مسائل ما می توانیم بحث اما بر اساس رویدادهای اخیر من می خواهم به بحث در مورد این موضوع از تنوع سهام & شمول آن را به عنوان مربوط به جامعه ما و شور مدارس منطقه,” او نوشت آنلاین. “چه نقش ما به عنوان یک مدرسه منطقه ؟ چه نقشی باید بازی کنند؟”

“نفرت و تعصب و نژاد پرستی را در مدارس ما یا جامعه ما” باغ گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به رادیو فردا. “شور هیئت مدیره آموزش و پرورش و دولت این موضوع را از دانشجو و بالغ رفتار جدی است. ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که استقبال فراگیر و محیط امن برای همه دانش آموزان و خانواده ها صرف نظر از نژاد و قومیت اجتماعی و اقتصادی وضعیت هویت جنسیتی و یا هر هویت دیگر. این یک فرصت برای ما — کارکنان و دانش آموزان و جامعه از شور مدارس منطقه — به ایستادن برای ضد نژاد پرستی و احترام و گنجاندن همه دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de