Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes گفت: چیزی از هفت سال پیش که در آمد واقعی در روز یکشنبه شب به عنوان تیم خود را برنده سوپر باول. تقریبا هفت سال به بعد او گفت: این امر می تواند سرد به برنده سوپر جام جایزه MVP و مطلق کلمات است که به طور معمول بعد آمده است.

“من شرط می بندم آن را احساس شگفت انگیز به کارفرمایی که می گوید: “من قصد دارم به دنیای دیزنی” پس از پیروزی در سوپر باول” Mahomes توییتی در فوریه 6, 2013.

در فوریه 2, 2020, Mahomes بود به نام سوپر باول LIV MVP پس از هدایت دومى به 31-20 آمده-از-پشت برنده است. و زیر کلمات از سوپر باول MVPs برای 33 سال پیش Mahomes گفت: این واژه ها در تلویزیون قبل از مخاطبان در سراسر جهان.

“من رفتن به دیزنی جهان” Mahomes گفت: در میامی شب جمعه, فقط ساعت دور از پادشاهی سحر و جادو در اورلاندو است.

این چیزی است که گفت: توسط سوپر باول MVPs بلافاصله پس از بازی از سال 1987 اما کجا آمده است ؟

Michael Eisner تا به حال ستارگان پس زمینه بازاریابی به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پارامونت پیکچرز قبل از تبدیل شدن به رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت والت دیزنی از 1984-2005. او شناخته شده به عنوان راه اندازی “دیزنی رنسانس”.

Eisner بودند و در شام یک شب با جورج لوکاس است. داشتن شام با آنها بود, کیر Rutan و Jeana یاگر که معروف شد به عنوان تیم اول به سراسر جهان پرواز بدون توقف و با توجه به insidethemagic.net.

به عنوان گروه شام یک سوال کارگردانی شد در حمل و نقل هوایی اواز یا موسیقی دو نفری. Eisner پرسید: “خوب حالا که شما انجام داده ام, اوج آرزوهای خود را چه می تواند شما را احتمالا انجام بعدی؟”

تقریبا بدون تردید Rutan پاسخ داد.

“من رفتن به دیزنی لند.”

Eisner همسر بعد از آن ذکر شده به مدیر عامل شرکت دیزنی که “من قصد دارم به دیزنی لند” می تواند یک شعار تبلیغاتی. و خوشبختانه برای دیزنی موافقت خود را با همسر خود.

دیزنی بخش بازاریابی شروع به کار در مبارزات انتخاباتی و هماهنگ تلاش برای کار با سوپر باول بیست و یکم MVP. در سال 1987 بود که کریس Simms از New York Giants.

در طول پس از بازی جشن در این زمینه ماجول تبدیل به اولین بازیکن برای فریاد زدن به یک دوربین “من قصد دارم به دیزنی جهان!”

MVP دعوت به دیزنی برای تجاری, ترویج, و بازیکن می شود به اقامت در یک سوئیت به عنوان بخشی از شرکت در یک رژه پایین خیابان اصلی, U. S. A.

سوپر باول MVP موظف است برای حضور در این رژه و یا بازدید از پارک اما بیشترین حضور و شرکت کنند. بازیکنان معمولا جبران تا 70.000 دلار برای سفر خود را و سریع تلویزیون تبلیغی.

Mahomes که 24 است در روز یکشنبه, شب, شد, جوانترین بازیکن به هر دو MVP لیگ و سوپر جام MVP.

Patrick Mahomes
پاتریک Mahomes #15 Kansas City Chiefs جشن پس از شکست دادن San Francisco 49ers 31-20 در سوپر باول LIV در Hard Rock ورزشگاه در فوریه 02, 2020 در میامی فلوریدا.
عکس توسط Kevin C. Cox/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de