چرا جام حذفی نهایی آخر هفته حمل اضافی رزونانس برای شهر گرجستان Stanway

تلگراف | No comments

گرجستان Stanway آگاه بود زنان جام حذفی نهایی شده اند که امروز تا زمانی که او را دیدم یک Snapchat داستان از یک سال پیش از او دو برادر در ومبلی راه در مسیر به پارتی بعد از کنسرت پس از منچستر سیتی را 3-0 برنده بیش از وست هام. پس از آن او کار می کرد از تاریخ.

این است زندگی در مستند برای یکی از زنان سوپر لیگ و انگلستان – درخشان جوان, چشم انداز: 65 روز از انزوا ادغام به یک نا قابل تامل است.

چشم انداز میزبانی 43,264 در ومبلی – حضور در سال گذشته نهایی – غیر قابل تصور است که در آب و هوای فعلی و در عین حال این آخر هفته هنوز هم احساس می کند مانند یک لحظه از دست دادن بزرگ برای بازی است. که فا قادر به تایید تا آنها نتیجه گیری بحث های خود را با سوپرلیگ بانوان و مسابقات قهرمانی باشگاه های, آیا این فصل 50th جام حذفی تیمش را در ومبلی را تشدید حس فرصت از دست رفته. هر سال جام حذفی نهایی نقطه عطفی نقطه عطف تلفیقی از ورزش و پتانسیل است که جاه طلبی اوج خود می رسد جاست بالای ومبلی راه است.

“این واقعا” Stanway می گوید. “این قطعا معتبرترین مسابقات به دلیل این واقعیت است که شما را به بازی در ومبلی. حتی مقدار از اتوبوس که آنها در حال قرار دادن در از منچستر سیتی به ومبلی – ما خانواده می تواند بر روی اتوبوس. ما فقط نیاز به آن را پر کنید.” لغزش او را به زمان حال باعث می شود شما تقریبا فراموش نهایی است که در خود نگه دارد.

Stanway صحبت می کند از طریق تماس تصویری از خانه او است به اشتراک گذاری با دوست پسر, پدر و مادر و دو برادر. او در دقیقه دیر داشتن از زمان از دست داده و مجبور به بازگشت از میدان که در آن او در حال بازی فوتبال با خانواده اش. “ما لگد کردن یک فیلد بنابراین ما رفت و به یکی دیگر از” او شلوار.
گرجستان Stanway در تابستان گذشته جام جهانی


اعتبار: گتی ایماژ

در نیم ساعت او دارای یک کلاس پیلاتیز با تیم ملی بر وب – او تبدیل به هنرستان هنرهای زیبا به وزن اتاق و خانواده اش آن را در نوبت به طبخ یک وعده غذایی در هر شب. آنها یک خانواده تنیس روی میز مسابقات به نگه داشتن ما تیک تاک بیش’.

“این یک بیت از یک تیمارستان,” او اضافه می کند. “ما در حال رفتن به معنای واقعی کلمه روز در, روز در یک برنامه داده شده از باشگاه. آن را خارج از کنترل ما بنابراین ما فقط باید به نوع رفتن با جریان. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد.” Stanway نیز با استفاده از این فرصت را به کار بر روی همه چیز به صورت جداگانه و به منظور تلاش برای ساخت عضله و قدرت است.

جام حذفی آخر هفته حمل اضافی رزونانس برای Stanway داده شده است جایی که او برای اولین بار او را ملاقات کرد در آینده انگلستان و منچستر سیتی کاپیتان Steph Houghton.

در آستانه 2019 جام حذفی, نهایی, Stanway توییتی یک عکس از سال 2013 قرار گرفتند: او در سن 15 و در بلکبرن را و قطب نما با Houghton دو بار به عنوان بلند به عنوان Stanway و پس از آن در سال اول به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان در حاشیه.

“من به یاد داشته باشید وجود دارد که گزینه های برای دیدار با بازیکنان و پایین رفتن و گرفتن امضا – آن Steph و کلی اسمیت در آن زمان” Stanway می گوید. “من به یاد داشته باشید صف های من عکس گرفته و وزوز در مورد آن. من به طور کامل در مورد این تصویر را فراموش کرده بودم حتی ملاقات Steph. آن فقط در آمد در سراسر روز قبل از ما بودند و بازی در ومبلی. کسی ارسال آن را در توییتر و این که چگونه من آن را دیدم. گفتم وای که دیوانه است. هفت سال به بعد.’ ما همیشه آن را به ارمغان بیاورد.”

Stanway در حال حاضر 21, رشد توصیف Houghton. او به یاد می آورد نشسته مجذوب گوش دادن به صحبت از Houghton لوسی برنز و جما بونر در انگلستان اردوگاه قبل از تحت 17s جام جهانی. او هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید بعد تونی دوگان بستری Stanway برای همه مهم بازیکنان در گروه واتساپ.

“من به آن استفاده می شود در حال حاضر, اما من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار آغاز شده در شهر, من بسیار, مانند, starstruck,” Stanway می گوید. “من به یاد داشته باشید من استفاده می شود به خیره زیادی و دیدن آنچه که همه آنها تا فقط امتحان کنید و ببینید چه چیزی آن را مانند به در بالای صفحه. شما می دانید زمانی که شما یک بچه کوچک است و شما فقط در تلاش برای کپی کردن آنها ؟ من یکی از این افراد است. آنها آنهایی که از آن ساخته شده اند. شما می خواهید به یک روز وجود دارد.”

Stanway ویژه در شهر 2017 FA Cup final win اما بیشتر به یاد ماندنی برای او بود خود را 2019 پیروزی. “من می دانستم که خانواده من می شد و من می دانستم که آنها در مهمان نوازی” او به یاد می آورد.

“همانطور که من تبدیل شده تا هیچ کس در میان جمعیت. من راه می رفت بر روی زمین برای دیدن اینکه آیا من نیاز به من میده یا من قالب و من تو را دیدم آنها را در می ایستد. من FaceTimed آنها را از زمین به آنها نشان داد یک نظر. که واقعا حل و فصل اعصاب من چون من می دانستم که من می خواستم به انجام آنها افتخار می کنم. آنها همه مست و آن را حدود 10 am – آن را فقط یک ماده از آنها را با محبت روز به اندازه من و من به عقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>