چرا که بسیاری از coronavirus بیماران فوت در ایتالیا ؟

Coronavirus همه گیر است سخت تلفات سنگین در ایتالیا با بيمارستان ضعف و مستند در سراسر کشور اعمال شده است. اما کارشناسان نیز در مورد ظاهر نرخ مرگ بالا با تعداد مرگ و میر outstripping کل گزارش شده در چین.

از 47,000 مردم تایید coronavirus بیماران در ایتالیا 4,032 تا کنون فوت کرده اند – با یک رکورد افزایش 627 در 24 ساعت گذشته.

در مقابل, چین تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از موارد 81,250 اما 3,253 مرگ و میر.

در بسیار خام از نظر این بدان معنی است که حدود هشت درصد از تایید coronavirus بیماران فوت کرده اند, در ایتالیا, در مقایسه با چهار درصد در چین است. با این اقدام آلمان که تا کنون شناسایی شده 13,000 موارد و 42 مرگ است یک مرگ و میر فقط 0.3 درصد است.

پس چرا اختلاف?

به گفته پروفسور والتر carmela di carlo, علمی, مشاور, ایتالیا, وزیر بهداشت و درمان در کشور میزان مرگ و میر به مراتب بالاتر با توجه به جمعیت – کشور دارای دومین جمعیت در سراسر جهان و شیوه ای که در بیمارستان رکورد مرگ و میر.

“سن بیماران در بیمارستان ها است که قابل ملاحظه ای بزرگتر – ميانه است 67 در حالی که در چین این بود 46” پروفسور carmela di carlo می گوید. “بنابراین اساسا توزیع سن بیماران ما است فشرده به سن و این قابل توجهی در افزایش مرگ.”

یک مطالعه در JAMA این هفته پیدا کردم که تقریبا 40 درصد از عفونت و 87 درصد از مرگ و میر در کشور بوده است در بیماران بیش از 70 سال است.

و با توجه به مدلسازی اکثریت این گروه سنی هستند به احتمال زیاد به نیاز حیاتی بیمارستان مراقبت – از جمله 80 درصد از 80-چیزی – قرار دادن بسیار زیاد فشار بر سیستم بهداشت و درمان.

اما پروفسور carmela di carlo اضافه شده است که ایتالیا به مرگ و میر نیز ممکن است به نظر می رسد به دلیل چگونه پزشکان در ثبت مرگ و میر.

“راه که در آن ما کد و میر در کشور ما بسیار سخاوتمندانه به این معنا که تمام افرادی که در بیمارستان جان با کروناویروس ها تلقی می شود در حال مرگ از coronavirus.

“در ارزیابی مجدد توسط موسسه ملی بهداشت تنها 12 درصد از مرگ گواهینامه نشان داده اند مستقیم علیت از coronavirus در حالی که 88 درصد از بیمارانی که فوت کرده اند باید حداقل یک pre-عوارض – بسیاری تا به حال دو یا سه” او می گوید.

دیگر کارشناسان نیز ابراز شک و تردید در مورد داده های موجود است. مارتین McKee, استاد اروپایی بهداشت عمومی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری می گوید که کشور هنوز نشانه خوبی از چگونه بسیاری از عفونت خفیف دارند.

اگر بیشتر تست می یابد بیشتر موارد بدون علامت, پخش كردن, غیر قابل تشخیص, میزان مرگ و میر کاهش خواهد یافت.

“این خیلی زود برای مقایسه در سراسر اروپا” او می گوید. “ما باید دقیق sero-نظارت مردم و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت در حال گسترش آن است.”

پروفسور مک کی می افزاید که تست در حال حاضر سازگار در سراسر این قاره یا جهان است.

“در آلمان اپیدمیولوژیک نظارت است و بیشتر به چالش کشیدن – به سادگی به دلیل پیچیدگی کار در یک دولت فدرال و از آنجا که بهداشت عمومی سازمان بسیار در سطح محلی است.”

اما عوامل دیگری وجود دارد که ممکن است کمک به ایتالیا مرگ و میر, نرخ کارشناسان می گویند. این شامل میزان بالایی از سیگار کشیدن و آلودگی اکثر مرگ و میر بوده است در شمال منطقه لمباردی منطقه است که برای بدنام کیفیت بد هوا.
کارگران ایستاده در کنار تابوت و باقی مانده از coronavirus قربانیان در برگامو, ایتالیا


اعتبار: FOTOGRAMMA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

و نیز وجود دارد شکی نیست که بخش هایی از ایتالیا نظام سلامت غرق شده اند با افزایش coronavirus بیماران و تلاش برای کنار آمدن.

“پزشکان در ایتالیا نشده است در برخورد با یک یا دو بيمار در مراقبت… اما تا 1200 می گوید:” دکتر مایک رایان بهداشت و درمان اضطراری برنامه مدیر اجرایی در سازمان بهداشت جهانی است. “این واقعیت که آنها در حال صرفه جویی در بسیاری از یک معجزه کوچک را در خود دارد.”

این فشار است که به احتمال زیاد به بدتر که بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی آلوده هستند و باید برای منزوی – در حال حاضر 2000 نفر قرارداد بسته اند این ویروس در ایتالیا.

“بر اساس ایتالیا را تجربه وجود دارد یک نگرانی واقعی برای انگلستان” می افزاید: پروفسور McKee. “در مقایسه با تقریبا در هر کشور دیگر اروپایی ما کمبود نسبی هواکش و کارکنان پزشکی.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im