هشدار دهنده گزارش جدید هشدار در مورد افزایش داده نقض بالقوه مؤثر بر ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است. سرقت هویت مرکز گفت که مهم تهدید جدید به مصرف کننده داده است به عنوان ساده به عنوان سازمان های بزرگ شکست برای اضافه کردن یک رمز عبور برای محافظت از خود را مبتنی بر ابر داده ها.

این گروه تخمین می زند حدود 165 میلیون حساس پرونده قرار گرفتند در سال 2019 که نزدیک به 15,000 نقض ایالات متحده خصوصی و سازمان های دولتی کشف شد 17% پرش از سال قبل است. کارشناسان هشدار می دهند که شرکت ها هنوز هم به اندازه کافی برای محافظت از اطلاعات مصرف کننده.

خود را منتشر کرد اشاره قابل توجه “اعتبار چاشنی” حملات در سال 2019 شامل تقویت موبایل, Dunkin’ و دیزنی+. اعتبار چاشنی اشاره به انفجار روند هکرها خرید کسی به سرقت رفته و نام کاربری و رمز عبور از وب تاریک و سپس با استفاده از همان ترکیب برای دسترسی به دیگر حساب های آنلاین.

“دلیل آن را بسیار آسان است زیرا بسیاری از ما با استفاده از رمز عبور مشابه برای چند حساب” سرقت هویت مرکز منابع COO جیمز لی گفت: CBS News’ آنا ورنر.

اما آنچه می تواند مصرف کنندگان را در بخشی خود را برای مبارزه با تهدید از یک هویت به سرقت رفته?

ورنر گفت: “فردا صبح” که مطمئن ترین حمایت ها با استفاده از رمز عبور مختلف و ورود ترکیبات برای حساب های مختلف. با استفاده از یک رمز عبور قوی می افزاید: یک لایه اضافی امنیتی است.

در صورتی که با شکست مواجه مصرف کنندگان را ترغیب به تماس با بانک خود و یخ اعتباری خود را بلافاصله و گزارش این هک به اجرای قانون است.

Jaspreet سینگ یک دیترویت ساکن که گفت: اطلاعات خصوصی قرار گرفت همراه با میلیون ها نفر از دیگران در سال 2017 Equifax هکتوصیف خود مصیبت.

“مسترکارت به من گفت که من تا به حال درخواست یک کارت اعتباری جدید که من هرگز و آنها که با ارسال یک کارت اعتباری به کسی در تگزاس به اعتقاد من,” او گفت:. هکرها به سرقت رفته بود اطلاعات را از سینگ کارت اعتباری کسب و کار و متصلب $4,500 ارزش اتهامات قبل از او قادر به اصلاح این مسئله در طی یک سال است.

مرکز منابع سرقت هویت را فراهم می کند منابع در وب سایت خود را برای کسانی که تحت تاثیر هویت هک.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net