“این یک جمهوری, اگر شما می توانید آن را نگه دارید” بنجامین فرانکلین معروف کنایه آمیز در مورد کشور جدید او کمک کرد ایجاد. فرانکلین به معنای آن است که تدوین کنندگان ایجاد یک دولت طراحی شده که فقط به اندازه کافی قدرت متمرکز به دولت موثر و بدون قرار دادن بیش از حد قدرت در هر محل. این یک تعادل ظریف: کمی بیش از حد قدرت و هرج و مرج حاکم است; بیش از حد و حاکمان تمایل به دریافت استبدادی است.

استیضاح در نظر گرفته شده است به نهایی سپر در برابر استبداد و صرفهجویی مصرف. اما در 20 سال گذشته یا بیشتر امریکا دیده می شود دو تفرقه رئیس جمهور استیضاح اما نه خارج از اتاق نشان می دهد که چیزی از تعادل خارج است.

و چیزی است.

موفق ترین دولت ها در سراسر جهان باید دو ویژگی اصلی است که به کمک آنها خود را حفظ دموکراتیک ثبات: نهادها و هنجارها.

نهادهای دموکراتیک عبارتند از: احترام به حاکمیت قانون یک عملکرد قوه مقننه گسترده رای گیری حقوق بی طرفانه قوه قضاییه و منظم انتخابات آزادانه انتخاب نمایندگان. قانون اساسی ایالات متحده تاسیس نهادی قوی امکانات از جمله سه جدا اما برابر با شاخه های دولت است. آن را درخشان خود-نظارت بر طراحی های خود-اجرای سیستم. آن نیاز به هنجارهای دموکراتیک آن را به کار.

هنجارهای دموکراتیک شامل احترام متقابل در میان رقبای سیاسی و خود داری از کسانی که در قدرت. در سالم و رایگان جمهوری و دشمنان سیاسی رقابت بدون تهدید یکدیگر است. آنها احترام یک دیگر حق شرکت در عرصه سیاسی است. آنها را قبول خود را رقیب رهبری زمانی که سمت خود را از دست می دهد. آنها نه هدف به خود دشمن از قدرت زمانی که آنها مسئول هستند. این هنجارهای مهم برای ساخت نهادهای دموکراسی کار می کنند.

موسسات در حال موتور; هنجارهای هستند نفت است که اجازه می دهد تا کل ماشین پیچیده به کار گیرند.

در سیاست آمریکا امروز هنجارهای احترام و خویشتن داری به طور جدی تخریب. زمانی که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تشویق قفل کردن رقبای سیاسی آنها تهدید مخالفان خود با خشونت و یا عمل به عنوان اگر مخالفان خود را به بیانیه های عمومی آنها شرکت در تخریب هنجارهای که گارد دموکراسی است. به این بی بند و عمل باقی بماند و تبدیل شدن آنها به یک مانع به موسسات عملکرد به عنوان آنها باید.

اما چه چیز این راه ؟ از دهه 1970 تا 1990 آمریکا رای دهندگان طبقه بندی شده اند به احزاب لیبرال و محافظه کار به ویژه در مورد مسائل نژادی و عدالت باعث قطبش به جوانه. متنوع محیط رسانه ای و پیچیده مالی مبارزات انتخاباتی سیستم ناشی از آرامش مقررات و پیشرفت های فن آوری تغذیه این افراط گرایی است. و در آغاز قرن 21 تعمیق قطبش ایجاد شرایط مناسب برای هنجارهای دموکراتیک را به نقض شود.

نهاد استیضاح و حذف از دفتر تنها کار می کند اگر ما به دنبال هنجارهای که حمایت سازمانی کنترل و توازن و قطعا ما نیست. بنابراین در قانون اساسی است که اجازه می دهد تا کنگره برای حذف یک رئیس جمهور که قانون شکسته شکسته است. وجود دارد بدون چک از رئیس جمهور به دلیل مدرن پارتیزان تر هستند به شدت انگیزه, حزب, وفاداری از اینتر-شعبه مسئولیت.

از سوی دیگر پس از کنگره هرگز با موفقیت حذف یک رئیس جمهور که شکسته است قانون وجود دارد ممکن است هیچ شرایط که تحت آن این بررسی کار می کند. این قسمت از impeaching اما نه از بین بردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که محدودیت های قانون اساسی قدرت برای جلوگیری از قانون شکنی رئیس جمهور از باقی مانده است. رئیس جمهور بیل کلینتون جرم مسلما کمتر جدی به دلیل آن نیست تهدید دولت است. هنوز, او, هم, شکست قانون و نبود حذف شد.

یک بار می تواند یک اتفاق است. اما در حال حاضر این اتفاق افتاده است دو بار ما می توانید مطمئن باشید که نهادی کنترل و توازن نمی تواند مقاومت در برابر نیروی مدرن تعصب.

یکی می تواند استدلال می کنند که رئیس جمهور ریچارد نیکسون استعفا داد اما تنها پس از خود در نهایت پناهنده از خود دفاع تحت موشکافی شدید و افزایش فشار افکار عمومی و متهم شواهد سخت. آن قطبش بود نه به عنوان قوی. پارتیزان هنوز هم می تواند عبور از خطوط حزب برای ساخت دو حزبی ائتلاف.

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند حتی در شارلوت کارولینای شمالی در فوریه 7, دو روز پس از جمهوری خواهان در سنا رای به تبرئه او از هر دو اتهامات عنوان شده علیه او را نگه داشتن او را در دفتر.
SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

تاریخ آمریکا پر از نمونه هایی از پلاریزه حوادث و هنجار شکنی و رفتار از جنگ داخلی به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت به دنبال چهار دوره به مککارتیسم. اما جمهوری استقامت عمدتا به دلیل پارتیزان نشان داد که تمایل به ایستادن به کسانی که در صفوف خود که نقض هنجارهای.

راه را برای سلطنت در هنجار متخلفان برای اعمال تحریم علیه کسانی که آنها را شکستن. امروز به نظر میرسد تمایل کمی برای پارتیزان برای جلوگیری و یا تنبیه کردن همکاران خود که همه چیز را بیش از حد.

ساختاری نیروهای مجموعه قطبش را به محل. سهوا تغییر در قانون ساخته شده قطبش بدتر است. سپس هنجارهای دموکراتیک فرسایش و ما تا به حال شرایط مناسب برای یک رئیس جمهور به آزمون مرزهای قدرت ریاست جمهوری. مرزهای تبدیل به قابل انعطاف تر از ما ممکن است انتظار می رود.

و در حال حاضر ما می دانیم که قانون اساسی ایالات متحده است (دیگری) نقص جدی. هیچ موثر اینتر-شعبه محدودیت در قدرت ریاست جمهوری. حداقل نه در طول سیاسی زمان است که مشخص می شود توسط قطبش و سرپیچی از هنجارهای دموکراتیک.

جنیفر Nicoll, ویکتور, Ph. D., یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه جورج میسون.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de