در Izzy كريستيانسن عبارت “همه چیز را از نوع شروع به غلت کردن” و او به طور خلاصه در نظر گرفته ترک فوتبال در دسترس نباشد.

او احساس از دست رفته در لیون شش بار در لیگ قهرمانان برندگان او پیوست و در ماه جولای سال 2018 و در مارس 2019 در برابر ژاپن در SheBelieves جام پایدار آسیب قرار داده است که به او پرداخت می شود جام جهانی. اخلاقی از این داستان ؟ “بازی نمی کند مگر اینکه شما در یک جای خوب ذهنی.” Christiansen انتشار هیاهو و غوغا کردن از خنده و نوشیدنی ها آب خود را.

این است كريستيانسن اول روزنامه مصاحبه پس از بازگشت به اورتون در ماه دسامبر – او با بازی در اینجا به عنوان یک نوجوان در حالی که تحصیل PE, روانشناسی و زیست شناسی-سطح – و بزرگترین باشگاه در امضای او می پوشد annus آنوس به آرامی. “من واقعا خوشحال و واقعا خوب club,” او می گوید chirpily شنبه در یک جعبه در Goodison که در آن اورتون زنان میزبان لیورپول در روز یکشنبه در مقابل انتظار می رود جمعیت 20000.

ویلی کرک های اورتون مدیر اذعان امضای سابق PFA زنان بازیکن سال مانند یک کودتا که یک عضو خود را پشت درهای بسته ستاد بود “هنوز جوانه خود را در واقع او فقط امضا او”.

Christiansen می تواند باقی مانده اند در فرانسه اما “هرگز فقط در زمان من چشم ایده از آمدن به این باشگاه است.” آن است که قابل تغییر از مکالمه او با مادر خود بخشی از راه را از طریق توانبخشی برای او شکسته پا و آسیب دیدن رباط مچ پا.

“”من می خواهم به رها کردن. من نمی خواهم بازی کنم ” ، ” 28 ساله به یاد می آورد. “مادر من بود واقعا حمایتی. “هر آنچه که شما می خواهم ما را حمایت زیرا امرار معاش خود را مهم تر از یک بازی است که حول محور یک توپ. البته آن را به ذهن من, و من فکر می کنم آن را عبور بسیاری از ذهن مردم. آن را فقط هنگامی که شما در یک جای بد. اما من می دانستم که کار درست را انجام دهید. آن را لزوما یک فکر جدی – فقط احساسی است.”

مشاهده این پست در Instagram

در نظر گرفتن آن همه در. احساس خوبی به پوشیدن آبی 🔵

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Izzy Christiansen (@izzychristiansen) در

او احساس می کند در حال حاضر “پس از بسیاری از انعکاس” که او “شکست پای من چون سر من نیست در جای مناسب. من خیلی عصبی و مقید در مورد خوبی انجام می دهند و دانستن بود که در جام جهانی جایی در خطر است.

من به یاد داشته باشید Phil [نویل] برداشت من در مقابل این تیم قبل از بازی: شما در حال بازی کردن دلیل این که شما به اندازه کافی خوب. شما واقعا مهم است و عضو این تیم’. او به من یک مقدار زیادی از تشویق در مقابل هر کس که کمی غیر طبیعی است. در آن زمان من نمی دانستم که من به آن نیاز.

“کل نیمه اول من به طور کامل از دست داد سر من. هر بار که توپ به سراغ من آمد و آن را مانند یک سیب زمینی داغ. من کاشته من پا به نمره هدف به معنای واقعی کلمه یک شیر-در – انفجار. که در تقسیم دوم زندگی خود را می توانید تغییر دهید و یا جهان خود را می توانید سقوط و آن سقوط کرد. شما می توانید گزاف گویی ؟ که یکی از چیزهایی که درباره من: من هرگز.”

جام جهانی زحمت نیست او در حال حاضر. “من نمی دانم که آیا من همیشه می شده اند و آماده برای رفتن به عقب از مجروح شدن” می پرسم: “اما زمان کمک می کند و فقط شاد بودن با آنچه که شما هر روز انجام دهید.”

که آسیب شد و نادر از یک مشکل چند ماه پس كريستيانسن حرکت از Manchester City برای زنان بهترین تیم در اروپا است. او فکر نمی کند تنهایی “است که کلمه حق” و ادعا میکند که هیچ یک از آنچه در زیر یک “زاری” اما می خواهد برای هشدار دادن به کسانی که در حال حرکت در خارج از کشور برای پیدا کردن یک پایدار پشتیبانی شبکه. “از آنجا که من از عمق من از نظر انجام,” او توضیح می دهد. “من احساس نمی مانند من نباید وجود داشته باشد. من فکر می کنم ذهنی من تلاش.

“هنگامی که من برای اولین بار نقل مکان کرد به لیون, من تلاش در قوانین و مقررات خودم در این تیم فقط به عنوان یک فرد. شاید هنوز بسیاری از مردم درک من است. که با زبان مانع من فقط واقعا نمی اتصال با هر کسی. بودن شامپانی پر جنب و جوش, jokey نفر در اتاق پانسمان و سپس به عنوان یک غیر موجود ،

“لیون را پر از ستاره های جهانی بازیکنان است. آنها نمی مراقبت از آنچه آنها می گویند به مردم است. آنها اهمیتی نمی دهند آنچه انجام می دهند زمانی که آنها برنده شوید. هیچ کس واقعا می شود لزوما همراه با هر یک از دیگر. آن را بیشتر شبیه ” ما اینجا هستیم برای انجام یک کار. ما مانند یک ماشین. ما فقط نگه داشتن نورد’. که از زمان به زمان برای تنظیم به; به درک که مردم وجود ندارد به دوست شود.”

او صرف دو ساعت در روز در باشگاه کمتر از در انگلستان که در آن “مردم بیشتر در رابطه با اینکه دوست داشتم از بالقوه به انجام آنچه شما باید انجام دهید برای رسیدن به بالا”. او را اغلب در آپارتمان خود. “شما به خانه بروید و خودتان را یک بار دیگر از تفکر است.” او بیش از حد سخت در خودش ؟ “قطعا. آن را مانند شما کاهش یافته و در وسط اقیانوس.”

او به خانه بازگشت که کریسمس و در عرض چند هفته به زبان فرانسه مسلط بود. “من بیشتر شد خودم آزادتر در زمین بیشتر بخشی از تیم است.”

امضای جانیس کیمن از مونپلیه, کمک Christiansen پیدا کردن او ، در پایان او تا به حال ساخته شده “دوستان من برای زندگی” و “پرواز برگزاری خود من در برابر جهان بهترین” در آموزش.

او به یاد می آورد ترک اتاق قفل در روز آخر قبل از کریسمس و خیره در آینه. “من می دانستم که من نمی توانستم با خودم زندگی می کنند اگر من سمت چپ بدون راضی بودن” او می گوید. “در خودم بودم. که همه من در مورد مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de