Portland police riots antifa alt-right
PORTLAND, OR – اوت 17: Counter-معترضان پوشیدن لباس سیاه در طول یک Antifa جمع آوری در طول alt-حق تجمع در اوت 17, 2019 در پورتلند اورگان است. ضد فاشیسم تظاهرکنندگان جمع شده بودند به مقابله با اعتراض و تجمع برگزار شده توسط راست افراطی و گروه های.
استفانی کیت/گتی

“این پورتلند پلیس اداره است. توقف پرتاب چیزهایی در افسران” لعنتی فرمان از پورتلند اورگان پلیس اداره “LRAD” سیستم صوتی در مرکز شهر پورتلند در اوایل این ماه. “اگر آن را همچنان این رویداد اعلام خواهد شد مدنی اختلال.”

در پاسخ به این جمعیت چند صد جناح چپ معترضان—که بسیاری از آنها نقاب—خندید و شعار, “ACAB! All cops are bastards!” یک گروه از آنها همچنان به پرتاب پرتابه مانند سنگ و بتن و مواد غذایی در پلیس. برخی از وسایل نقلیه رانندگی تا به حال دستگاه های آتش زا پرتاب آنها را. در نزدیکی بنای یادبود جنگ تخریب شد با antifa نمادها و پیام های ترغیب مردم به “کشتن پلیس است.” فیلمبرداران در صحنه بودند مورد حمله و تعقیب دور برای فیلمبرداری.

پلیس ساخته شده است تنها سه نفر بازداشت.

اعتراض توسط antifa در پورتلند در فوریه. 8 سازمان یافته برای مقابله با اتهام Ku Klux Klan کاربرانی که نشان داد هرگز دریافت کمی توجه رسانه ها. و چرا باید از آن ؟ در یک شهر که در آن شورش را تبدیل به یک ابتذال شهروندان و رسانه های محلی باید طبعا بی حس شدن. اما خارجی ها به خصوص محافظه کاران پاسخ در ناباوری و خشم آنلاین که یک اداره پلیس در آمریکا شهر به ظاهر مجوز جناح چپ سیاسی خشونت به معمول تبدیل شده است.

پس چه شده است پورتلند پلیس ؟ فیلم های ثبت شده در این شهرستان از سال 2016 را برجسته کرده اند نمونه هایی از هرج و مرج که در آن غارتگران به نظر می رسد به بیش از خیابان های جلوگیری از ترافیک حمله به مردم و خسارت به اموال با مصونیت از مجازات. اغلب افسران پلیس در حال ثبت ایستاده و به تماشای اعمال مجرمانه از یک فاصله امن.

بسیاری از واکنش ها از تمام راه را تا به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی شده است در شهردار تد ویلر که او نیز دو برابر به عنوان کمیسر پلیس. در موارد متعدد شهردار علنا سیاسی اداره پلیس و در زمان به نظر می رسد برای مشروعیت بخشیدن به چپ معترضان. در تابستان 2018, Wheeler گفته ممنوع پورتلند پلیس از پاسخ دادن به محاصره محلی اداره مهاجرت و گمرک اتاق توسط صدها نفر از معترضان. تاسیسات تعطیل برای یک هفته. این اتحادیه به نمایندگی از یخ کارکنان ارسال نامه های رسمی به هر دو ایالات متحده و اورگان وکیل ژنرال درخواست از آنها برای انجام تحقیقات جنایی را به چرخ را انجام. در پاسخ شهردار در دفاع از این شهر را آزاد کرد و گفت: لازم بود برای حفاظت از آزادی بیان از معترضان مخالف دولت ترکیه سیاست های امنیتی.

در حالی که چرخ متحمل شده است فشار از انتقاد در مورد پورتلند پلیس را “بی بند و عدم مداخله” با رویکرد کنترل جمعیت, مصاحبه با کسانی که در PPB نشان می دهد که پورتلند مشکلات با خشونت بنیادی نه از ناکافی رهبری هر یک نفر اما سیستماتیک و فراگیر عوامل موثر پلیس و دولت و شهر خود.

یکی ویروسی ویدیو ضبط شده توسط یک محلی YouTuber در اعتراض اوایل این ماه سوخت ادراک است که پلیس داده می شود “ایستادگی کردن” سفارشات. پس از در حال تعقیب توسط یک گروه از سیاه چادری معترضان فیلمبردار اجرا می شود تا مراحل Multnomah County دادگستری مرکز که در آن یک افسر پلیس به او می گوید: “ما در حال رفتن به بیرون می آیند و شما را نجات دهد.”

هر دو پلیس و شهردار را تکذیب کرده است که هر گونه سفارش برای افسران به “ایستادگی کردن” در تظاهرات. در عوض PPB روشن است که آنها نمی “ارائه امنیتی خصوصی برای افراد یا گروه ها.” به نظر می رسد که آنها را دخالت تنها در صورتی که شاهد قریب الوقوع آسیب جدی بدن. این همه اما ارائه یک طرح برای افراط گرایان بدانید که چگونه برای جلوگیری از دستگیر شدن در حضور پلیس است. در سال گذشته آنها مشاهده شده است به راحتی با استفاده از سلاح های پنهان است که می تواند به سرعت مستقر مانند اسپری فلفل و باتوم تاشو به جای خفاش سپر و بزرگ چوب.

اما حتی کوچک باطوم می تواند به طور بالقوه کشنده است. در ژوئن 2019 Gage Halupowski یکی از تظاهر کنندگان که با عجله در به ضرب و شتم آدم کلی به عنوان او تلاش برای کمک به یک مرد که در حال لگد و مشت در یک شورش. با توجه به احتمالی علت استشهاد پلیس مشاهده Halupowski ارائه یک “کامل سربار نوسان که زده بالا از کلی سر از پشت.” کلی دچار ضربه مغزی و نیاز 25 اساسی برای بستن زخم به سر خود را. Halupowski یک نقاب 24 ساله antifa مبارز بود و تنها کسی که دستگیر و محکوم به این حمله در خارج از پورتلند پایونیر دادگاه است.

پورتلند افسر پلیس که در صحبت با رادیو فردا به شرط ناشناس ماندن است که در نیروی برای بیش از یک دهه کار کرده است و در پاسخ سریع تیم از بسیاری از تظاهرات خشونت آمیز و گفت: نباید سرزنش فردی افسران که ممکن است منفعل ، در تظاهرات او می گوید: پلیس در حال سازماندهی شده به جوخه و آنها مجاز به عمل تنها با کسب اجازه از فرماندهی حادثه مرکز یک اتاق به طور معمول در پلیس مرکزی حوزه که در آن حادثه فرمانده و دیگران ارائه بحرانی گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونگی پاسخ در تظاهرات. او می گوید که تمام تصمیمات به عمل می کنند یا عمل نمی—آمد از بالا اغلب منجر به تاخیر در زمان واقعی در لحظات بحرانی از خشونت است.

“شکستن دور برای پاسخ به یک حادثه” افسر می گوید: “می توانید با قرار دادن تیم ملی و عمومی در خطر است.” اما او می گوید: PPB نیز به سادگی نمی باید این منابع به اندازه کافی کنترل تظاهرات بزرگ. دانیل یاغی پورتلند رئیس پلیس تا زمانی که به تازگی بستری شده در آنجا در یک پادکست مصاحبه در ماه اوت گذشته.

“من پرسید:” خوب چرا نیست که شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به این حوادث مانند نیویورک یا چگونه بوستون یا شیکاگو انجام خواهد داد’,” او گفت:. “پاسخ واضح است که ما لازم نیست که هزاران نفر از افسران که در آن سازمان انجام دهد.”

این PPB بوده است رنج بحرانی کمبود نیروی انسانی در چند سال گذشته چیزی رییس جمهور پورتلند پلیس انجمن مقصر در این شهر و آن دولت منتخب.

“دلیل پلیس اداره در حال تجربه فاجعه بار کمبود نیروی انسانی به شدت کاهش جذب موفقیت و عدم توانایی در حفظ افسران است که با توجه به یک هسته موضوع: شدید ضد پلیس احساسات در شهر ما که در شورای شهر به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن” داریل ترنر گفت: در آوریل 2019 بیانیه.

این است که نه تنها زمان ترنر است sparred با دولت شهرستان. پس از یک شورش در ژوئن 2019 که در این خبرنگار یکی از چندین مجروح ترنر منتشر شد بیانیه ای گفت: “آن زمان برای ما شهردار به انجام دو چیز است: بگو هر دو ANTIFA و افتخار پسران که شهر ما را قبول نمی کند خشونت در شهر ما حذف دستبند از افسران ما و اجازه دهید آنها را به توقف خشونت از طریق قوی و سریع اجرای عمل است. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

ترنر پاسخ نمی دهند به نیوزویک درخواست برای اظهار نظر در مورد PPB سیاست.

پس از ارتفاع تظاهرات در پورتلند در سال 2018 به PPB انجام به طرز محسوسی بیشتر منفعل پلیس چارچوب تظاهرات با وجود شهردار گفتن خبرنگاران در تابستان گذشته پس از یک شورش است که در شهرستان ممکن است تجدید نظر در اجرای آن سهل انگاری غیر مجاز شد. که تجدید نظر نمی رسد که اتفاق افتاده است بر اساس سیاست ها در حال حاضر مشخص شده در این شهرستان را دستورالعمل در کنترل جمعیت است. بخشنامه تاکید بر “د-تشدید” و “نظارت بر خود” به عنوان ابزاری برای مدیریت به طور بالقوه خشونت.

“[PPB اعضاء] را در تلاش برای حفظ حضور دیپلماتیک برای منصرف کردن شرکت کنندگان از درگیر شدن در عمران اختلال و تشویق جمعیت self-monitoring” بخشنامه متحده است. “ترجیح پاسخ پلیس یکی از جمعیت های مدیریت به جای کنترل جمعیت است.” در واقع منفعل پلیس در تظاهرات خشونت آمیز تبدیل به یک نقطه افتخار برای PPB. در اولین پانل در تظاهرات سال گذشته کلید, تصمیم سازان در PPB گفت: آنها دستور ماموران به ترک منطقه از تظاهرات اگر حضور آنها در نظر گرفته شده است “اضطراب” به معترضان.

“اگر ما شناسایی است که ما ممکن است مشکل است که ما ممکن است این اضطراب وجود دارد ما خودمان را حذف فیزیکی از [اعتراض] به سعی کنید به د-تشدید” کاپیتان کریگ Dobson گفت. Wendi Steinbronn بود که این حادثه فرمانده تظاهرات مختلف سراسر 2018-19, راننده سرشونو تکون دادن مشتاقانه در توافق است.

یک سخنگوی دفتر شهردار ایمیل رادیو فردا بیانیه ای گفت که ویلر دستورالعمل به PPB همواره برای حفظ “امنیت عمومی گذارم/حفاظت از متمم اول قانون اساسی, حقوق حفاظت از اموال و نگه داشتن شهر در حال حرکت است.” اما ویلر حاضر به حمایت از رئیس پلیس پیشنهاد ژوئیه گذشته هنگامی که او پرسید: این شهرستان به منظور افزایش اتهامات علیه ماسک-استفاده کنندگان که مرتکب جنایات و همچنین به پلیس دستور به نوار ویدئویی تظاهرات.

هفتاد و پنج سال کنت Houser یک مادام العمر پورتلند ساکن شده است و یکی از مهمترین منتقدان شهردار. در اکتبر 2018, Houser بود رانندگی یک نقره سدان بود که mobbed و مورد حمله جناح چپ معترضان در مرکز شهر پورتلند. پلیس مداخله نیست. تصویری از حادثه ای که نشان داد مردم با استفاده از باطوم به سر و صدا از وسیله نقلیه خود را نشان داده شده است در رادیو فردا و رسانه های محافظه کار.

“دفتر شهردار می تواند تمام بیانیه های عمومی برای مصرف” Houser گفت: عصر ایران. “این بستگی ندارد و در هر راه را با غم حقایق ‘استعفا’ وضعیت وجود داشته است که در آن زمان و امیدوارم دیگر تحمل نخواهد شد.” شان کلنسی 37 دستگیر شد و به اتهام جنایت درجه اول کیفری فساد برای او به اتهام نقش در این حادثه در ماه نوامبر گذشته بیش از یک سال پس از این حمله رخ داده است. پلیس سلاح های در اختیار خود از جمله یک تفنگ بی حس کردن با یک antifa برچسب. او چهره محاکمه در پایان ماه مارس.

حتی به عنوان پورتلند جمعیت رشد کرده است به طور چشمگیری در دهه گذشته پلیس اعداد شده اند راکد و یا در کاهش در حدود 900 وقت سوگند افسران در نیروی. تلاش در کاهش استخدامی استاندارد—مانند انداختن دو سال مدرک دانشگاهی مورد نیاز و اجازه دادن به ریش و خالکوبی در میانهی شب به همراه داشت به اندازه کافی استخدام. این فوریه PPB منحل دو خیابان-جرایم پلیس واحد به دلیل کمبود نیروی انسانی. چهل و هفت افسران بازنشسته در سال گذشته حدود پنج درصد از نیروی و دور دیگری از بازنشستگی قرار است به اتفاق در ماه اوت است.

به آدرس کمبود منابع در گذشته PPB است با اتکا بر کمک از دیگر ادارات پلیس ایالتی و محلی برای ارائه اضافی افسران. اما بسیاری از کسانی که به مدت طولانی کمک های متقابل مشارکت به پایان رسید در acrimony. در سال گذشته پت گارت کلانتر در کشور همسایه Washington County, دستور نمایندگان برای کمک به اجرای قانون در پورتلند مگر اینکه آن را به طور مستقیم متصل به یک مورد در شهرستان. این به دنبال یک هزینه دعوی در دادگاه مدنی و قضاوت در برابر دو Washington County تاکتیکی افسران مجروح شمال پورتلند مرد در حالی که کمک به پورتلند پلیس در جستجوی حکم. بعدها در سال همسایه Clackamas County نیز با صدور یک بخشنامه است که نمایندگان دیگر نمی خواهد پاسخ به تماس در پورتلند.

“من نمی خواهد جای شما در غیر ضروری شخصی و حرفه ای خطر” Clackamas County Sheriff کریگ رابرتز گفت: در یک ایمیل به نمایندگان در زمان.

این PPB افسر می گوید نیوزویک در شهرستان قوی ضد پلیس احساسات منجر به سرد شدن محیط کار که در آن افسران تمایلی به استفاده از زور در هنگام نیاز از ترس که آنها را باید شهرت خود را و حرفه ای نابود شده است.

“[پلیس] در رابطه با چگونگی این نقش در تلویزیون و چگونه آن را نگاه کنید به” از PPB افسر می گوید. “ما باید به در نظر گرفتن چگونه رسانه ها پاسخ خواهد داد و دعاوی مردم فایل علیه ما برای استفاده از نیروی. پورتلند داوران است نه دلسوز به پلیس.”

چهار معترضان مجروح در یک antifa اعتراض در سال 2018 هستند تحت پیگرد PPB و شهرستان برای صدمات گفته ناشی از افسران “نیروی بیش از حد.” یکی از آنها به نمایندگی از آیتالله سیستانی از اورگان است که به دنبال 250.000 دلار خسارت.

اتهامات سوء رفتار می تواند به توقف یک افسر حرفه ای پیشرفت برای سال حتی اگر افسر است در نهایت تبرئه. مورد در نقطه: PPB ستوان جف Niiya اداره سابق کنترل جمعیت رابط. برای بسیاری از 2019 او در زیر قرار داده شده خارج از سازمان را بررسی و پس از بررسی رسانه های محلی گفته است که متن مبادلات بین او و جناح راست معترضان نشان داد که “یار” رابطه. سرفصل فرستاده تکان سراسر شهر و شهرستان کمیسر Jo Ann هاردستی متهم پورتلند پلیس از “تبانی با راست افراطی” به مطبوعات ملی. Niiya حذف شد از نقش خود به عنوان کنترل جمعیت ارتباط و اختصاص به میز وظیفه در بخش دیگری در این بخش است. محققان در نهایت رد همه اتهامات unprofessionalism و سوء رفتار بی اساس است.

مایکل استریکلند 39 ساله محافظه کار فیلمساز—به حبس ابد محکوم کرد در سال 2017 برای brandishing حقوقی تفنگ دستی در مرکز شهر پورتلند در جناح چپ معترضان بودند که به دنبال او می گوید منفعل پلیس منجر به خشونت بیشتر ،

“در نهایت PPB را اجرا و پنهان سیاست را کسی کشته” Strickland می گوید. “در برخی از نقطه antifa در حال رفتن به انتخاب اشتباه و فرد آنها حمله نمی خواهد نشان می دهد سطح از نظم و انضباط و خویشتنداری است که من نشان داد.” Strickland داشت گناه توسط یک قاضی در 10 فقره از استفاده غیر قانونی از سلاح 10 فقره شوم و یک تعداد از درجه دوم رفتار آشوبگرانه. اعتقاد خود را در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط اورگان دادگاه تجدید نظر.

این ماه سابق PPB رئیس پلیس یاغی آغاز شد نقش خود را به عنوان کمیسر پلیس از اداره پلیس فیلادلفیا. جامی Resch سابق معاون رئیس تحقیقات شعبه از ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری از PPB. قضاوت با اقدامات پلیس در پورتلند اعتراض در فوریه. 8 وضع منفعل پلیس برگزار خواهد شد.

می گوید: PPB افسر “سیاست در این شهر چیزی است که منجر به اقدام و یا عدم اقدام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im