چرا مسابقه Covid-19 واکسن است به همان اندازه در مورد سیاست آن را به عنوان علم

اگر شما فکر می کنید مسابقه فضایی بود nerve-racking شما نمی خوای چیزی دیده نشده است. در سراسر جهان دانشمندان در بیش از یک صد متفاوت تیم در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک به تولید یک واکسن برای coronavirus.

مخاطرات نمی تواند بالاتر است. در جدول نیست فقط از میلیون ها زندگی می کند و بسیاری از میلیاردها دلار و renminbi اما شاید یک قرن را به ارزش جغرافیایی-سیاسی قدرت و موقعیت. اگر علم است و خروج به مستند مجبور بر جهان توسط Covid-19 سپس یک کار واکسن را نگه می دارد به احتمال زیاد کلید به درب.

دیروز ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (Cepi) تحقیقات منتشر شده آشکار وسعت و مقیاس در این مسابقه است. هیچ سازمان بهتر است اطلاعات داده شده در آن علت وجودی است که به “تحریک و سرعت بخشیدن به توسعه واکسن در برابر ظهور بیماری های عفونی”.

“همانطور که از 8 آوریل سال 2020 115 واکسن داوطلبان در مراحل مختلف توسعه” مطالعه منتشر شده در مجله Nature Reviews کشف مواد مخدر نشان می دهد. از کسانی که 78 هستند “را تایید کرد به عنوان فعال” با این وضعیت باقی مانده 37 از دید عموم پنهان.

این مطالعه نشان داد طیف گسترده ای از سیستم عامل های فن آوری می شد استفاده می شود از جمله سنتی و رمان روش. در حالی که بسیاری از آنها در حال توسعه آنتی ژن که تحویل داده خواهد شد از طریق تزریق نیز وجود دارد قرص و قطره های بینی در خط لوله.

تقریبا تمام هدف القاء “خنثی سازی آنتی بادی” در گیرنده. بیشترین هدف به عمل در برابر “سنبله پروتئین” است که احاطه Covid-19 و که با استفاده از آن برای گمراه کردن و بردن آن راه را به ما تنفسی سلول.

اکثر پروژه های فعال هنوز در اکتشافی یا بالینی مرحله است. اما پنج تیم در حال حاضر واکسن است که باید نقل مکان کرد و به توسعه بالینی. حداقل دو نفر از کسانی که در حال حاضر تجویز واکسن آزمایشی برای داوطلبان در امریکا و چین است.

مدرن ایالات متحده شرکت زیست فناوری قادر به شروع تست بالینی آن mRNA مبتنی بر واکسن فقط 63 روز پس از توالی ژنتیکی از Covid-19 اولین بار منتشر شد توسط دانشمندان چینی.

بر خلاف فضای مسابقه dash برای Covid واکسن توسط شرکت های بخش خصوصی. از 78 تایید واکسن در توسعه و 72 درصد در حال دنبال میباشد. آنها عبارتند از: بزرگ دارویی کسب و کار – مانند جانسن, شرکت داروسازی فایزر و GlaxoSmithKine – اما بسیاری از آنها کوچکتر بیوتکنولوژی شرکت. باقی مانده 28 درصد هستند که توسط رهبری دانشگاهی در بخش عمومی و دیگر نه برای سود سازمان است.

جغرافیایی تفکیک نیز جالب توجه است. از تایید فعال واکسن نامزدها 46 درصد در آمریکای شمالی در حالی که چین و آسیا و استرالیا و اروپا هر کدام با 18 درصد است.

در سمت روشن یادداشت Cepi: “منجر به توسعه دهندگان فعال Covid-19 واکسن نامزدها در حال توزیع در سراسر 19 کشور که در مجموع حساب برای بیش از سه چهارم از جمعیت جهانی است.”

اما عمده وجود دارد موانع پیش رو است. ایجاد یک واکسن موثر در زمان ثبت یک چیز است اما میلیاردها فردی دوز پس از آن باید به تولید و توزیع شده است. و کسانی که موانع بیشتر به دسترسی به سرمایه و سیاست از علم است.

در نظر گرفتن ساخت. واکسن هرگز قبل از تولید در این مقیاس و از آنجا که این واکسن که در نهایت خواهد شد به کار ثابت نیست هنوز روشن نیست که چه نوع از فرآیند تولید یا کارخانه مورد نیاز خواهد بود.

به گفته دکتر ریچارد Hatchett مدیر عامل شرکت Cepi به این معنی که امکانات تولید را باید در پیشبرد و واکسن تولید شده در دوره قبل از ما می دانیم که آنها کار می کنند.

“ما نیاز به حرکت پیشرو نامزدها به تولید به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال آماده به رول” Dr Hatchett گفته تلگراف. “ما نیاز به موجودی پیش از ایمنی و اثر بخشی اطلاعات پس از آن آماده برای انتشار به عنوان به زودی به عنوان [اطلاعات] در می آید.”

دیگر مانع بزرگ خواهد بود در گرفتن رهبران جهان برای دیدن که “نژاد با ویروس” گفت: Dr Hatchett. جایگزین این است که آنچه که او خواستار “واکسن ناسیونالیسم”.

“پاسخ ما رانده است سه اصل سرعت و مقیاس و دسترسی. یک واکسن خواهد بود کمیاب کالا زمانی که برای اولین بار آن را در دسترس می شود… به نظر می رسد برای ما مهم برای محافظت از سیستم مراقبت های بهداشتی برای اولین بار و پس از آن گروه های آسیب پذیر.”

انتظار برای دیدن عمده فشار به یک “توزیع عادلانه” استراتژی برای واکسن در طول خط در G20 در چند هفته آینده. اگر بین المللی مقابله می رسیده هر کس برنده خواهد شد. اگر نه در این مسابقه ممکن است به نوبه خود به رایگان برای همه.

شما ممکن است دفن سر خود را در دست های خود را در فکر این است فقط نوع دوستی است که همواره موافقت نامه مانند این — از آن است که روشنفکر علاقه خود.

“اکثر کشورهای G20 لازم نیست واکسن تولید ظرفیت و هیچ کشور می داند برای مطمئن شوید که آن خواهد شد که تسهیلات برای Covd-19”, یادداشت های آقای Hacket.

شاید که مشترک عدم اطمینان کافی خواهد بود. این یک چیز برای برنده شدن در یک مسابقه مثل این کاملا دیگر آن را از دست بدهند.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im