چرا این بهار خاطرات کامل کتاب به عنوان خوانده شده در حال حاضر

در شاید بهترین کتاب در عین حال تیم دی آهنگ های پیشرفت پرندگان مهاجر به عنوان آنها سر از شمال به صرف تابستان در اروپا می نویسد: Michael کر

“طبیعت نوشتن” می گوید: طبقه بندی در بازگشت از آخرین کتاب از تیم دی. تا حدودی درست است. او را به خوبی در آن است. اما خروج از آن وجود دارد کمی مانند گفت که وردزورث شد باغبان و اسپرینگستین یک سازدهنی بازیکن. دی یکی از بهترین های ما زندگی نویسندگان غیر داستانی و سبز: سفر در بهار – است که سفر و خاطرات و شعر و موسیقی و انسانی و همچنین به عنوان تاریخ طبیعی – که شاید بهترین کتاب نشده است. داشتن اشاره کرد که بهار حرکت های شمالی, در مورد سرعت, فرو کردن, پرواز, آهنگ های او در این فصل و آن پرندگان مهاجر از آفریقای جنوبی به اسکاندیناوی. خود کتاب در مورد چگونگی بهار با این نسخهها کار بر مردم و همچنین پرندگان و حیوانات و گیاهان; در مورد امکان زندگی در حال رشد از مرگ است. آن را نمی تواند به موقع تر. در استخراج زیر او سر به صحرا…

‘من می خواستم برای دیدن پرندگان در لبه شن و ماسه’

در این عصاره از آخرین کار تیم دی سر به چاد:

برای رسیدن به چاد در اواسط ماه مارس, من یک تاکسی در سه صبح از تخت من در بریستول برای اوایل اتوبوس به لندن; پس از آن هواپیما از فرودگاه هیترو به آتاتورک استانبول به کانو و کانو به انجامنا. من راننده تاکسی بود که از اسکندریه در مصر است. یک لبخند thickset مرد با پوشش در برابر سرما از ساعت کوچک. من به او گفتم که در سفر به جایی که من رفتن را از من خواهد بود در حال پرواز بر فراز خانه های قدیمی خود را. او از من خواست آنچه من می خواهم در چاد. من به او گفتم آنچه که من تعقیب: پرندگان, مهاجرت بهار. او قهوه ای تیره چشم های فلش در پشت من خود را در آینه دید عقب.

او مورد مطالعه زیست شناسی در “دبیرستان” و از جمله آنچه که او به نام “پنج مرحله از تکامل تئوری”.

– انتخاب طبیعی ؟ ؟ ؟

– بله, ach, ach این انتخاب طبیعی!

او تا به حال یک سوال برای من.

– من را دیده اند این مرغان در بریستول با حلقه ها در پاهای خود را. چه می گذرد ؟ دولت تماشای همه چیز در این کشور است. آنها با استفاده از مرغان برای جاسوسی بر ما ؟

او هشدار داد خانواده اش در این مورد گفت.

– Ach که یک شوخی بود!

اما هنوز هم او می خواست به دانستن است.

– می توانید این حلقه به شما بگویم با ماهواره ای که در آن یک پرنده است ؟

به عنوان یک پسر او می خواهم دیده می شود این شبکه برای ابتلا به مهاجر بلدرچین در مصر در ساحل دریای مدیترانه. و یکی دیگر از پرنده, پس از باران در همان محل بزرگتر از یک “غاز مصر” که به سختی می تواند پرواز کند که “نمی خواهم برای پرواز”.

قابل توجه است که چگونه بسیاری از مردم — افرادی که نمی birders – را با خود حمل حافظه از یک یا دو وضوح به یاد می آورد اما unnamed پرندگان آنها را دیده اند. پرنده های مردم استفاده می شود به خواسته بودن در مورد این. اغلب یک پاسخ قطعی نیست واقعا به دنبال و یا اگر داده شده است که واقعا استقبال می شود. پرنده ای که نامش ذکر نشده است که قوی تر و قوی تر سحر و جادو.

مانند یک غاز مصر, اما بزرگتر

اعتبار:
گتی

چه شد که سنگین غاز مصر که نمی خواهید به ترک خانه ؟

– یک bustard ، یا شاید لک لک ها?

او نمی دانست که نام. هنوز هم اولین سوال nagged.

– آیا این حلقه به شما بگویم که در آن پرنده است که توسط ماهواره ؟

شما باید آنها را گرفتن دوباره. و یا رفع یک GPS به آنها.

او آماده بود نگران فکر چه مرغان از بریستول دیده بود از او. شاید او بگذرانند.

– آن را یک فرستنده ؟

– نه satnav.

درایو بود که تنها 10 دقیقه و آن را آسان مسیر در سه صبح اما دوست جدید من موفق به دریافت از دست داد و در زمان به نوبه خود اشتباه است.

– من خیلی علاقه مند به این بحث!

عبور از صحرای من peered از هواپیما در هیچ چیز از بیابان تاریک است. من می خواستم به چیزی که من نمی توانستم یک vastitude – من شک و تردید در مورد این که حتی یک کلمه نشان می دهد, آن می تواند یکی از سمت راست. من سعی کردم به التماس کردن redstart پرواز شمال زیر هواپیما ما به عنوان ما به پرواز در آمد جنوبی. من خوابش به زودی پس از من در صندلی کنار پنجره من پیشانی فشرده شده را به تخم مرغ به شکل دریچه.

چاد ارائه می دهد مناظر دیدنی,

اعتبار:
گتی

در انجامنا من ملاقات با کلر و دوستان ما گاس و مارجی میلز که به همه می آیند شمالی از آفریقای جنوبی. ما از رفتن پرنده نگری در صحرا برای یک هفته. من می خواستم به دیدن کویر و من می خواستم به دیدن برخی از پرندگان من انتظار می رود به عنوان بهار بازدید به اروپا در نقطه عبور از شن و ماسه. قبل از آن ما خواهد مسافرتی جنوب شرق انجامنا به پارک ملی در Zakouma برای چند روز. وجود دارد و ما امیدوار به دیدن برخی از همان پرندگان مهاجر با دیگران در محل در جنوب حاشیه ساحل, جایی که آنها در حال صرف زمستان خود را.

ما تا به حال در یکی از شب های داغ و گرد و خاکی شهرستان. از بالکن ما به تماشای آنچه که ما می تواند بیش از گل و لای دیوارهای اطراف خوابگاه ما. وجود نداشت زنان در خیابان. پسران بازی فوتبال گسترده ای را در یک میدان عمومی. دوچرخه پراکنده خود را سواران در سفید و یا قهوه ای thawbs و keffiyehs. مردان با مسلسل در عینک آفتابی و نرم دمپایی چرم-مانند کفش راه می رفت در میان دوچرخه و فوتبالیست.

قرمز-صورتحساب quelea گله

اعتبار:
گتی

نسبت به زمان برای نماز شب از یک خط اقاقیا سه ملودیک warblers (به زودی به مقصد اسپانیا و فرانسه و یا ایتالیا) شروع به آواز خواندن. آن زمان ما برخی از زمان به کار کردن آنچه که ما از شنیدن شد. ما کاملا شرق دور برای چنین westbound پرنده. و در ابتدا من مطمئن نیستم که چگونه بسیاری از پرندگان و چگونه بسیاری از گونه های حاضر بودند. آهنگ شد غنی glutted با یادداشت ها و برخی از تکه یا عبارات صدا به عنوان اگر آنها داده می شود بیش از دیگران است. Hippolais polyglotta است که این گونه با نام علمی – و آنچه ما شنیده صدا مانند یک زبان به زبان. در گرما و گرد و غبار عسل-gloop از آهنگ (سه پرندگان آواز دو بار در یک بار) و تقویت muezzins از مناره از سه (یا بود که چهار؟) مساجد همه پیچانده شده و مرحله به مرحله و fizzed به یکی از داغ استاتیک سوپ.

کلر ثبت warblers بر روی تلفن خود را. هنگامی که ما پخش صدای پرندگان شروع به پریدن کرد از درختان را امتحان کنید برای دیدن آنچه در آن بود که خواندم خیلی آنها را دوست دارم. من ادعا سبز تازه از بال و پر خود را به عنوان یک اروپایی رنگ – سالاد بهار از جایی که آنها به رهبری – به نظر می رسید در مقابل إنجامينا را گرد و غبار. اما تا به حال پرندگان moulted و رشد خود را پرهای جدید در این محل خشک و یا جایی مشابه (دو بار در واقعیت: کامل moult پس از آنها وارد اروپا در پاییز توسط یک moult از بدن پر و برخی از پرهای بال در اوایل بهار قبل از آنها سر در شمال). آنها گروگان ها به هیچ جا.

Red-throated bee-eater در Zakouma پارک ملی چاد

اعتبار:
گتی

حضرت سیستم صوتی کردیم و warblers’ آهنگ شروع به فروکش کردن. خورشید غرق شد. از یک چهارم از سوخته آسمان نی رنگ میوه-خفاش flapped. برخی مانند نگاه بزرگ چرمی زنبور عسل, دیگران مانند پرواز ماشین آلات مونتاژ شده از سیم و مومی کاغذ قهوه ای. سر خود را آویزان کردن به عنوان آنها پرواز کرد و به عنوان اگر آنها به دنبال با حیرت در آنچه آنها انجام می دهند. چهار یا پنج خود را از دست داده عصب و سقوط-فرود به درختان تاشو شرم آور خود را بال دور و چنگ در برگ.

© Tim دی سال 2020 استخراج شده از گیاهان سبز: سفر در بهار توسط تیم دی (جاناتان کیپ £18.99). تیم دی بود یک رادیو تهیه کننده برای نزدیک به 30 سال بوده است birdwatcher تمام عمر خود را.

او نویسنده از در حال اجرا در آسمان (2009) در چهار زمینه بود که شارت برای 2014 RSL Ondaatje جایزه دفن و داستان مرغان و زباله. او با همکاری شاعر سیمون آرمیتاژ در شعر از پرندگان و ویرایش کار زمین مجموعه ای از جدید نوشتن در مکان ها و مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de