چرا ایالات متحده و چین نمی تواند تیم را شکست Coronavirus شیوع

به عنوان ایالات متحده و جمهوری خلق چین در مبارزه با کروناویروس جدید شیوع—با ایالات متحده به سرعت در حال تبدیل شدن به کانون بیماری همه گیر — به گفته کارشناسان اقتصادی ابرقدرت’ رقابت اجرا می شود بیش از حد عمیق برای آنها را به همکاری در این نبرد که پکن می تواند ظهور به عنوان یک رهبر جهانی در طول بحران های بین المللی.

COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus بیماری پدید آمده است به عنوان بزرگترین بهداشت بین المللی بحران در حداقل یک نسل آلوده کردن بیش از نیم میلیون نفر 120,000 از آنها بهبود یافته اند و حدود 23,000 نفر از آنها فوت کرده اند. هیچ تهدید پس از جنگ جهانی دوم تا به طور قابل توجهی مختل عمده اقتصاد با مستندات ، quarantines و اقامت در خانه سفارشات در حال حاضر تبدیل شدن به هنجار در ده ها تن از کشورها از جمله ایالات متحده و چین است.

در جهان دو قدرت بالا می تواند در تئوری همکاری برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. اما به جای کنار تفاوت ها برای چین به ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی را برای مقابله با تهدید متقابل مطرح شده توسط متحدین هفت دهه پیش واشنگتن و پکن به جای پیدا کردن خود را بیشتر در تقابل بیش از هر نقطه در حافظه اخیر است. جورج جرثقیل یک استاد علوم سیاسی در کالج ویلیامز در Williamstown Massachusettes, گفت نیوزویک که “این سخت است برای دیدن یک لحظه در 40 سال گذشته و یا تا جایی که روابط شده اند بدتر” میان دو کشور که از زمان تاسیس خود را به عنوان جهان برترین قدرت اقتصادی.

“واضح است که یک بی اعتمادی عمیق شده است که در کشت بین ایالات متحده و جمهوری خلق چین حداقل در سطح رهبری سیاسی در چند سال گذشته و بی اعتمادی را تضعیف می کند این نوع از همکاری های سازنده است که بشدت مورد نیاز در این لحظه از بحران جهانی” جرثقیل گفت.

او گفت که به اعتقاد او آمریکا-چین دشمنی یک بار مشخص شده توسط “اپیزودیک” موارد افزایش تنش ها در حال حاضر تبدیل به “ساختاری اثر طولانی-توسعه تغییرات در قدرت و سیاست است.” در میان آنها رابطه تیره و تار او گفت: “ایالات متحده تنظیم نیست به طور موثر به این واقعیت بیشتر PRC قدرت” در حالی که پکن “به نظر می رسد و نه روشن تر و سازگار در آن استراتژی: برای ادامه ساخت خود را به نیرومند منطقه ای و به طور فزاینده قدرت های جهانی.”

“متاسفانه هر طرف در حال حاضر در حال تبدیل به ناسیونالیسم منحرف داخلی توجه و دور از رشد مشکلات و سرزنش دیگر” جرثقیل اضافه شده است.

china, united, states, flag, beijing
چین و ایالات متحده آمریکا پرچم ملی فلوتر در ورودی دفتر شرکت ساختمانی در پکن در ژانویه 19, دو روز قبل از CDC اعلام کرد برای اولین بار تایید کرد COVID-19 coronavirus در مورد ایالات متحده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ستایش خارجه چین شی جین پینگ را از دست داده و قبل از وقوع سرزنش پکن برای این بیماری همه گیر به عنوان آن گریبانگیر آمریکا
وانگ ژائو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

COVID-19 مشاهده گرديد در ووهان پایتخت مرکزی چین هوبئی استان و اولیه کانون شیوع. چینی بهداشتی مقامات اطلاع داده که در اواخر ماه دسامبر که جدید کروناویروس بیماری ثبت شده است و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ستایش همتای چینی خود شی جینپینگ در پاسخ به این شیوع در طول ماه های ژانویه و حتی خیلی فوریه.

اما امروز کانون این بیماری در غرب کشتار بیشتر مردم در ایتالیا و اسپانیا از چین است. ایالات متحده خود را به زودی خواهد بود که بدترین آمار در کشور جهان, کارشناسان پیش بینی می کنند. اما در اوایل ماه مارس ارشد محافظه کاران و تهمت دیپلمات ارشد وزیر خارجه مایک Pompeo, تا به حال به تصویب رسید اصطلاح “ووهان ویروس” برای اشاره به بیماری که آن را سرزنش حاکم کمونیست چین حزب برای قراضه.

پکن ضربه به عقب. چینی, سخنگوی ژائو Lijian مشترک یک ویدیو در توییتر نشان داد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield گفتن این خانه نظارت کمیته که یک احتمال وجود دارد که اتباع ایالات متحده کشته آنفلوانزا ممکن است در واقع از درگذشت COVID-19 قبل از آزمایش جدید کروناویروس بیماری انجام شد. نه سی دی و نه سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است COVID-19 عفونت در ایالات متحده قبل از ووهان شیوع.

“CDC گرفتار شد در نقطه” ژائو نوشت. “هنگامی که بیمار صفر شروع در ما ؟ چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟ چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح!”

مغلوب ساختن پیشی جستن از آن پس تقریبا به طور انحصاری با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی ویروس” یک اصطلاح رئیس جمهور خود اذعان کرد او کاهش یافته است به عنوان روز سه شنبه, روز پس از پکن سفیر واشنگتن Cui Tiankai فاصله خود را از بی اساس تئوری ویروس منشاء آن در خارج از چین است. Pompeo در ادامه به استفاده از عبارت “ووهان” ویروس از طریق پنج شنبه.

“در هر دو مورد کم عمق نام-تماس با یک استراتژی سیاسی—یک عنصر از کلی تر ملی تجدید نظر در بالا ذکر شد—با هدف حفظ قدرت سیاسی به ترتیب مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم و حزب کمونیست چین,” جرثقیل گفته نیوزویکاشاره کرد Cui اخیر اظهارات.

“هر چند که ممکن است فقط یک نوع از ‘پلیس خوب/پلیس بد’ تاکتیک در بخشی از PRC رهبری آن را نشان می دهد که حداقل کسی ممکن است متوجه است که این نوع از بازی سرزنش ارائه می دهد هیچ چیز معنی دار آنجا که پرداختن فوری همه گیر نگران است” او افزود: “من امیدوارم که مغلوب ساختن پیشی جستن مردم به دنبال کت و شلوار و رها کردن بی فایده است عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.”

china, coronavirus, covid-19, chart, cases
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد در داخل و خارج از چین به همراه تعدادی از بهبود به عنوان از آوریل 25.
Ana ortega

هر چند رشد اقتصادی چین می ایستد به گرفتن آمار از پیش بینی COVID-19-مربوط به ضرر و زیان پکن حفظ یک ارتباط صمیمی با روسیه که گزارش شده تنها در حدود 840 موارد در سراسر کشور است. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه چهارشنبه اعلام کرد یک هفته مرخصی را برای شهروندان و بسیج نظامی خود را برای مبارزه با COVID-19 هر دو در خانه و خارج از کشور.

به عنوان حاکمان بالقوه برای زندگی یازدهم و پوتین آن را پرورش داده اند در طول تاریخ روابط نزدیک—به اصطلاح “dragonbear” رابطه که به دنبال سرپیچی از درک هژمونی ایالات متحده است که غالب اقتصاد جهانی و احتمال حفظ پایگاه نظامی بیشتر از همه کشورهای دیگر ترکیب شده است. در طول همه گیر مسکو و پکن را نگه داشته و تماس نزدیک و بین المللی در پاسخ به درخواست برای کمک است که پس از رسیده از ایتالیا میزبان به رهبری ایالات متحده و ناتو غربی اتحاد نظامی را فرماندهی جنوبی.

پاول Koshkin ارشد محقق در آکادمی علوم روسیه’ موسسه برای ایالات متحده و کانادا مطالعات و متخصص در امور بین المللی شورای گفت نیوزویک او “در ابتدا شک و تردید در مورد روسیه را به موقع پاسخ به این رمان بیماری همه گیر کوروناویروس” به دلیل یک شکست برای جلوگیری از سفر به چین و به طور کلی عدم شفافیت. در نهایت این کشور “تبدیل شده اند به خوبی تا کنون در پاسخ به شیوع ویروس در مقایسه با ایالات متحده در عین حال لزوما نسبت به چین,” او اضافه شده است.

Koshkin گفت که این بیماری همه گیر “در واقع ایالات روسیه و چین کشیده و آنها را حتی نزدیک تر” هر چند آنها هنوز هم حفظ اهداف متفاوت.

“ظاهرا آنها آن را به عنوان یک چالش جهانی و آماده به همکاری با بقیه جهان است. آنچه که در پشت این اهداف باقی مانده است دیده می شود در آینده,” او اضافه شده است. “در عین حال من معتقدم که چنین همکاری ارزشمند است برای هر دو طرف از نقطه نظر تجربه و دراز مدت روابط به خصوص در زمان بحران. قطعا آن را تنها به تقویت همکاری خود را. روسیه ارزش کسانی که اجازه ندهید شرکای پایین. حداقل این است که چگونه این وضعیت ارائه شده است برای مخاطبان است. دوباره آنچه که در پشت یکی تنها می توانید حدس بزنید.”

منتقدان دیدن پکن-مسکو همکاری استراتژیک—کوتاه از اتحاد—به عنوان یک ازدواج مصلحتی. این دو کشور یک بار قبل از ارائه یک جبهه متحد به عنوان یک مختصر بلوک کمونیست قبل از سقوط به رقبا در طول جنگ سرد در دهه 1960 است. برای اولین بار, اما روسیه پدید آمده است به عنوان یک رهبر در پیشرفته بیش از حد سرش hypersonic تکنولوژی و چین در حال حاضر به عنوان رتبه برتر جهان قدرت اقتصادی برابری قدرت خرید است.

greece, coronavirus, aid, china, facemask, assistance
فرودگاه کارمند با پوشیدن ماسک محافظ اقدامات فرنگی جعبه های مقوایی در فرودگاه بین المللی آتن در یونان, مارس 21 از هوا چین ایرباس حمل 500,000 ماسک محافظ به عنوان بخشی از اقدامات کمک های اولیه از چین برای کمک به یونان و دیگر کشورهای اروپایی برای مبارزه با گسترش COVID-19 رمان coronavirus بیماری است. ایالات متحده و دیگر کشورهای اروپایی را نیز به اشتراک گذاشته کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.
ARIS MESSINIS/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است آن دو دشمنان از واسطه اطلاعات غلط در مورد رمان coronavirus است که به طور قابل توجهی آمار ایران یک ملت تحت سخت ایالات متحده محدودیت های تجاری که واشنگتن در نظر توجیه اما پکن و مسکو خیال غیر انسانی به خصوص در میان زمان بیماری همه گیر. “رسانه ها باید بدانید بهتر است به این باور و تبلیغ و تبلیغات که گمراه عمومی به باور ایالات متحده تحریم ها به سرزنش” وزارت امور خارجه گفت: در یک برگه گردش سه شنبه.

جدید کروناویروس آزمون نه تنها جغرافیای سیاسی اما ایدئولوژی یک زمینه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می یابد خود را در رقابت برای نفوذ حتی در میان خود و متحدان اروپایی.

“این COVID-19 یک چالش جهانی و در عین حال دور از آوردن سازمان ملل هم آن را تنها جرقه رویارویی و حتی بیشتر بین استبدادی سرمایه داری—به نمایندگی از چین و روسیه—و لیبرال دموکراسی—نشان داده شده توسط آمریکا و اتحادیه اروپا متحدان” Koshkin گفت: عصر ایران. “هر سیستم در این وضعیت تلاش می کند به نمایش گذاشتن مزایای خاص خود دلاوری و بهره وری است.”

اتحادیه اروپا در حال حاضر می یابد خود را در یک چهارراه به دنبال نزدیک اقیانوس اطلس روابط با واشنگتن در حالی که آشنائی قراردادهای پر سود با پکن است. Rui زونگ برنامه دستیار برای ویلسون مرکز کیسینجر موسسه در چین و ایالات متحده گفت: نیوزویک که “کشورهای اروپایی آشنا هستند با پیامدهای سیاسی بودن شرکت تصمیم گرفتند به جغرافیای سیاسی سوالات مربوط به کشور چین با داشتن فقط با تجربه سوال از Huawei و 5G زیرساخت و همچنین کمربند و جاده ابتکار وام و تامین مالی پروژه.”

آمریکا صریحتر انتقاد چنین همکاری, هشدار کشورها انجام کسب و کار با چین می تواند خود را تا ابد مدیون مردم ایران و به طور بالقوه اجازه می دهد پکن به شیر به شبکه های مخابراتی. واشنگتن در نظر رشد چینی ردپا در غرب به عنوان یک تهدید جدی و خرید اینترنتی جدید کروناویروس بیشتر می تواند آتش مداوم خود را مبارزه برای برخی از زمان آمده است.

“COVID-19 معرفی کرده است یک مشکل امنیتی است که اثرات هر دو ایالات متحده و چین” زونگ گفت. “فصاحت آن شده است آسان برای رهبری در پکن و واشنگتن به نقطه دیگر به عنوان مرکزی مشکل حتی در مسائل با شدت داخلی عنصر به عنوان در مورد این ویروس. رکود در زنجیره تامین جهانی باعث شده است تا چین hawks در ایالات متحده آمریکا و شاهین در چین به سرعت بخشیدن به اقتصادی واشدن تلاش است.”

“من انتظار دارم که مسیر برای ماندن در دستور کار به عنوان دو کشور بهبود یافتن از این بیماری همه گیر” او اضافه شده است. “این سهام از زمان بحث بین چین و ایالات متحده باقی خواهد ماند بیشتر یا کمتر در جای ماه احتمالا سال از زمان حال است.”

coronavirus, map, covid-19, countries, world
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که گسترش جهانی جدید کروناویروس از مارس 26. بیش از نیم میلیون نفر مبتلا شده و بیش از 120 ، 000 از آنها بهبود یافته اند و حدود 23,000 نفر از آنها فوت کرده اند. Ana ortega
Ana ortega

فوق گرافیکی ارائه شد توسط ana ortega.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de