چرا خود محرک چک کنید ممکن است کمتر از شما انتظار می رود

سی بی اس آمریکا | No comments

فدرال محرک پرداخت در حال حاضر رفتن به خانواده های ایالات متحده با هدف کمک به خانواده های آب و مالی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. اما برخی از مالیات دهندگان ممکن است پیدا کردن خود را پرداخت نمی آنچه آنها انتظار می رود با توجه به IRS.

حدود 20 میلیون مالیات دهندگان هنوز هم در انتظار پول خود را در حالی که آژانس در حال حاضر تحویل پرداخت به حدود 130 میلیون مالیات دهندگان. IRS ارسال 1200 دلار برای مالیات دهندگان تنها درآمد کمتر از $75,000 و $2,400 برای زوج های ازدواج کرده که درآمد کمتر از 150.000 دلار.

با توجه افزایش نرخ بیکاری در سراسر آمریکا و معمول چالش پرداخت صورتحساب برخی از مالیات دهندگان گفته اند CBS MoneyWatch که نمی دانستند که چک می رسند که تنها اضافه کردن به استرس است. این در حالی است که disbursing این به اصطلاح اقتصادی پرداخت ممکن است ساده به نظر می رسد تلاش شده است به دور از آسان است. برخی از مصرف کنندگان گزارش داده اند که دریافت چک برای بستگان متوفیبه عنوان مثال در حالی که دیگران رو گیج کننده پیام از IRS “دریافت و پرداخت” وب سایت.

در بالا از آن تعیین چقدر خانواده ها باید دریافت خواهید کرد ممکن است به عنوان روشن به عنوان آن به نظر می رسد در نگاه اول. که تا حدودی با توجه به 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که مجاز محرک پرداخت اما همچنین شامل یک تعداد انگشت شماری از استثنائات است که ممکن است تاثیر چقدر مردم. IRS همچنین می گوید که چک ممکن است هانه به دلیل حمایت از کودک و یا بدهی های دیگر که می تواند پایین تر پرداخت.

حتی بدون محرومیت و یا garnishments این چک ها ممکن است دور برای بسیاری از خانواده های آمریکایی نشان می دهد یک LendingTree تجزیه و تحلیل درآمد و هزینه در حدود 100 شهرستانها ایالات متحده است. نمونه هزینه های ماهانه برای دو پدر و مادر و دو فرزند خانواده است در $7,531 در سراسر کسانی که در شهرستانها. این بدان معناست که یک $3,400 محرک بررسی برای یک خانواده چهار— $2,400 برای پدر و مادر و 500 دلار برای هر کودک — را پوشش میدهد کمتر از نیمی از بودجه ماهانه خود را.

آمریکایی ها در مبارزه با اجاره مالی به عنوان fallout عمیق تر

در اینجا به همین دلیل شما محرک چک کنید ممکن است پایین تر از شما انتظار می رود:

شما هنوز ثبت خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی

IRS را پایگاه خود محرک بررسی در هر دو خود را تا سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی. اما از آنجا که سازمان مالیاتی با تاخیر تشکیل پرونده مهلت ارسال آثار از 15 آوریل تا جولای 15, برخی از مالیات دهندگان هنوز ثبت خود را 2019 می گرداند. در آن صورت IRS را پایگاه خود را پرداخت خود را در سال 2018 بازگشت.

که ممکن است در نتیجه IRS محاسبه پرداخت خود را در درآمد و اندازه خانواده است که منعکس نمی کند که شرایط فعلی خود را. برای مثال اگر شما پدر و مادر شد در سال 2019 کودک نمی شود منعکس شده در خود را تا سال 2018 اظهارنامه مالیاتی به دلیل او تا به حال متولد شده است و در عین حال — که به معنی شما نمی دریافت $500 برای کودک شود.

به همین ترتیب IRS را پایگاه خود را پرداخت خود را در سال 2018 درآمد که به معنی بررسی نمی خواهد تحت تاثیر قرار که آیا درآمد خود را افزایش و یا کاهش یافت و در سال 2019. که می تواند منجر به بالاتر یا پایین تر پرداخت برای خانواده ها با توجه به اینکه درآمد خود را بالاتر یا پایین تر از درآمد آستانه از 75000 دلار برای مالیات دهندگان تنها و $150,000 برای زوج های متاهل.

تنها با یک مالیات دهندگان که هنوز پرونده او 2019 اظهارنامه مالیاتی و کسی که به دست آورده 90000 دلار در سال 2018 اما که درآمد کاهش یافت و به $75,000 در سال 2019. IRS خواهد محاسبه پرداخت خود را بر اساس 2018 درآمد که کاهش پرداخت به 450 دلار. دلیلش این است که این مقدار با کاهش 5 دلار برای هر 100 دلار به دست آورده و بالاتر از درآمد آستانه تا پرداخت مرحله به مرحله برای مالیات دهندگان تنها که درآمد بیش از $99,000 و زوج های ازدواج کرده که درآمد بیش از $198,000.

اما نه همه از دست رفته است: IRS می گوید مالیات دهندگان خواهد بود قادر به تنظیم خود ادعا می کند در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی و جبران محرک های اضافی پول است. مثلا این که خانواده با یک نوزاد جدید را دریافت 500 سال آینده زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی و مالیات دهندگان که درآمد کاهش یافته و نیز دریافت تفاوت که او فایل های بعدی سال است.

فرزند شما واجد شرایط نیست برای 500 دلار پرداخت

خانواده ها با فرزندان برخوردار هستند به 500 دلار برای هر یک با چند استثنائات که ممکن است برخی از خانواده ها ، برای واجد شرایط برای $500 کودکان باید:

  • کمتر از 17 برای سال مالیاتی که IRS استفاده برای تعیین پرداخت. این به این معنی بسیاری از سالمندان دبیرستان و حتی برخی از جوانان واجد شرایط نیست برای پرداخت.
  • زندگی با پدر و مادر بیش از نیمی از سال و پدر و مادر باید حداقل نیمی از آنها پشتیبانی می کند.
  • ادعا کرد که به عنوان یک وابسته است.
  • یک شهروند آمریکا دارنده کارت سبز و یا واجد شرایط ساکن بیگانه.
  • ادعا کرد که به عنوان وابستگان توسط پدر و مادر که هر دو شهروندان آمریکایی و یا دارندگان کارت سبز.

کودک نیز باید یک شماره امنیت اجتماعی IRS در روز دوشنبه اشاره کرد. این موضوع از کودکان واجد شرایط شده و آتش سوزی در تعدادی از جبهه از پدر و مادر که ناراحت هستند که کودکان بزرگتر را شامل نمی شود برای خانواده های که در آن یکی از والدین یک مهاجر است و فاقد یک شماره امنیت اجتماعی. چرا که تحت قوانین IRS فرزندان خود را — حتی اگر آنها در حال شهروندان ایالات متحده — نمی واجد شرایط برای پرداخت.

شما یک دانش آموز کالج و وابسته

اگر در دانشگاه هستید اما ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به مالیات دهندگان دیگر مانند پدر و مادر خود را, شما واجد شرایط نیست برای هر $500 کودک پرداخت و یا 1200 $برای خودتان IRS اشاره کرد.

این احتمال وجود دارد به ادعای 1200 $در سال آینده ، اگر دانش آموزان فایل خود را در سال 2020 مالیات و نه ادعا به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان آنها را دریافت $1,200 زمانی که آنها فایل بازده خود را در سال آینده IRS گفت.

شما یک فرد بالغ است اما ادعا کرد که به عنوان یک وابسته

بزرگسالانی که ادعا به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان مانند مسن آمریکایی که ادعا شده به عنوان وابستگان خود را فرزندان واجد شرایط نیست برای $1,200 پرداخت.

در عین حال که با دانشجویان در مثال بالا در بزرگسالان در این وضعیت هنوز هم می توانید دریافت 1200 $در سال آینده زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی و اگر آنها ادعا به عنوان وابستگان که برای سال مالیاتی.

شما مدیون حمایت از کودک و یا بدهی های خصوصی

اگر شما مدیون بازگشت مالیات به IRS و یا دیگر آژانس های مالیاتی خود محرک بررسی نمی شود نهفته است. اما پرداخت شما ممکن است پایین تر اگر شما مدیون حمایت از کودک و یا پول به طلبکاران دیگر. مالیات دهندگان که در حال پشت سر خود در حمایت از کودکان پرداخت خواهد شد که خود را چک کاهش می یابد مقدار آنها مدیون IRS گفته است. در این مورد دفتر خدمات مالی آگاه مالیات دهندگان اگر خود را چک هستند که چاشنی زده.

جمع بدهی ها نیز مجاز به چاشنی زدن چکبا توجه به اهمیت عمل می کنند. این بدان معناست که هر کسی که با حکم علیه آنها را برای کارت اعتباری بدهی, بدهی های پزشکی و یا هر نوع دیگر از بدهی خصوصی می تواند خود را از دست دادن پول محرک برای جمع آوری بدهی. برخی از کشورهای در حال مسدود کردن جمع بدهی از فرو بردن به مردم محرک چک از جمله ماساچوست و اوهایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>