از coronavirus قربانی می یابد دلخراش خداحافظ توجه

کنتیکت که از دست او 32 ساله به کروناویروس عوارض در روز چهارشنبه گفت که او بعد از پیدا قلب غم انگیز خداحافظ توجه داشته باشید که او را ترک کرده بود برای خانواده اش است. جاناتان کوئیلو درگذشت روز چهارشنبه پس از 28 روز جنگ در بیمارستان و 20 روز در ونتیلاتور همسرش کتی گفت: در Facebook.

کوئیلو که مشغول به کار در یک دادگاه در Danbury, آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس 26 و در بیمارستان بستری شد شديد تنفس مسائل با توجه به خانواده GoFundMe صفحه. در احساسی پست کتی کوئیلو گفته شده بود بهبود به تازگی اما “ناگهان” رفت و به ایست قلبی و مرگ او در آوریل 22.

من نوشت: من شوهر اگهی امروز قلب من شکسته است در ادامه راه پس از آن باید همیشه مجاز است. من هرگز خواهد بود کل…

ارسال شده توسط سفر برای Braedyn در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020

او گفت: هنگامی که تلفن خود را بازگردانده شد برای او کشف خداحافظ توجه او نوشته بود که روز قبل از او انتوبه.

“من شما را دوست دارم با تمام قلب من و شما داده اید من بهترین زندگی من می تواند که تا کنون برای خواسته. من خیلی خوش شانس آن باعث می شود من خیلی افتخار می کنم به شما و پدر به Braedyn و پنی” او نوشت و با اشاره به پسر و دختر خود را.

کتی کوئیلو نوشت: در شوهرش اگهی که پسر خود را Braedyn متولد شده مبتلا به فلج مغزی و سایر مشکلات پزشکی. در Facebook صفحه ای که اختصاص داده شده بود به chronicling Braedyn پزشکی سفر به تازگی تبدیل به یک منبع برای به روز رسانی پدرش COVID-19 مبارزه است.

یک ویدیو ارسال به Facebook صفحه را نشان می دهد یک لحظه لمس بین Braedyn و تخت خود را زده است ، در وداع با توجه کوئیلو تا به حال یک پیام برای هر دو فرزندان او.

“اجازه دهید Braedyn در حال حاضر او بهترین من جوانه و من افتخار می کنم به پدر و برای همه چیز شگفت انگیز او را انجام داده و همچنان به انجام,” او نوشت. “اجازه دهید پنه لوپه می دانم که او یک شاهزاده خانم و می توانید هر آنچه که او می خواهد در زندگی…. من خیلی خوش شانس هستم.”

توجه داشته باشید همچنین شامل یک احساسی خداحافظی به همسرش: “کتی از شما مراقبت پرورش شخص من تا کنون ملاقات کرد…..شما واقعا یکی از نوع…..مطمئن شوید که شما زندگی می کنند زندگی با شادی و که همان شور و شوق ساخته شده است که من در عشق با شما سقوط. از دیدن شما بهترین مادر به کودکان و نوجوانان است که بزرگترین چیزی که من تا کنون تجربه کرده اید.”

کتی Cuelho سی ان ان گفت شوهرش سالم بود و بدون هیچ زمینه ای شرایط پزشکی.

با توجه به CBS وابسته, MALLY, از بعد از ظهر شنبه تعداد کل coronavirus موارد در کانکتیکات رز به 24,582. تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 عوارض بود در 1,862.

47090928-1585711117843051-r.jpg
جاناتان Coehlo درگذشت روز چهارشنبه پس از 28 روز جنگ در بیمارستان و 20 روز در ونتیلاتور همسرش کتی گفت: در Facebook. پدر دو سمت چپ خداحافظی با توجه به خانواده خود را. GoFundMe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im