بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds به اشتراک گذاشته اند, اولین عکس از فرزند خود و نشان داد او پس از این پزشکان که ذخیره نخست وزیر در زندگی هنگامی که او در مبارزه با کروناویروس.

Ms Symonds انتشار یک عکس از خودش cradling زن و شوهر نوزاد در رسانه های اجتماعی و نشان داد او به نام Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون.

نخست وزیر نامزد نشان داد که نام نیکلاس ادای احترام به دکتر نیک قیمت و دکتر نیک هارت پزشکان کمک کرد که آقای جانسون از طریق بیماری های جدی در ماه گذشته.

Wilfred نام آقای جانسون پدربزرگ و Lawrie است و نام پدر بزرگ او, او نشان داد.

“با تشکر از شما, بنابراین به باور نکردنی بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان تیم در UCLH که پس از نگاه ما به خوبی. من نمی تواند شادتر. قلب من پر است.”

نخست وزیر که به تازگی از بهبود coronavirus بود در تولد زن و شوهر فرزند اول هم که وارد در 9 روز چهارشنبه در دانشگاه کالج بیمارستان در لندن است.

یک سخنگوی ساعت و شریک زندگی خود گفت که هر دو مادر و کودک شد “خوبی” و تشکر خود را “فوق العاده زنان و زایمان تیم”.

آقای جانسون, 55 و Ms Symonds, 32 اعلام کرد در ماه مارس که آنها در انتظار یک کودک در “اوایل تابستان” و این که آنها تا به حال تبدیل شدن به درگیر در پایان سال گذشته است.

خیابان داونینگ کاهش یافته است می گویند که آیا نوزاد متولد شده در موعد مقرر و ارائه نکردند جزئیات, وزن, زمان, طبیعت و یا محل تولد.

ملکه با ارسال پیام خصوصی از آرزوهای خوب را به آنها تبریک تولد پسر خود را.

در ضمن تبریک ریخت و در از سراسر polticial طیف با Keir Starmer نقطه تولد به عنوان “خبر فوق العاده”.

آقای جانسون پدر استنلی گفت که او “کاملا خوشحال” و “هیجان زده”.

آقای جانسون بازگشت به کار در روز دوشنبه در تصویر زیر پس از نبرد با کروناویروس که او را دیدم صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

او انتظار می رود را به یک “دوره کوتاه مدت” از پدری ترک در برخی از نقطه بعد از این سال و تمرکز تلاش خود را در مقابله با کروناویروس بحران است.

Ms Symonds نیز دچار علائم این بیماری است. او گفت: در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال صرف یک “نگرانی” در هفته در رختخواب در حالی که نخست وزیر بود خود جدا با این بیماری است.
آقای جانسون در خیابان داونینگ پس از بیماری خود را


اعتبار: اندرو پارسونز

پدر و مادر جدید در حال برنامه ریزی برای ادامه زندگی در تخت بالا شماره 11 خیابان داونینگ با سگ خود Dilyn.

آنها اولین مجرد زن و شوهر به حرکت به خیابان داونینگ با هم. نوزاد Ms Symonds’ اولین فرزند خود را در حالی که آقای جانسون شناخته شده است به حمل پنج.

جدید ورود سومین نوزاد متولد شده از یک وعده نخست وزیر در تاریخ معاصر است.

تونی بلر و همسر چری به هنگام تولد به پسر لئو در ماه مه سال 2000 سه سال بعد از او شوهر اول پیروزی در انتخابات و دیوید کامرون و سامانتا استقبال دختر فلورانس در سال 2010.

آقای کامرون توییتی خود را “صمیمانه تبریک می گویم” به آقای جانسون و Ms Symonds اضافه کرد: “سام و من هیجان زده برای هر دوی شما! با عرض پوزش ما را ترک کوت – اما بالا رفتن قاب هنوز هم باید در باغ!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im