خواهد coronavirus مرگ خاموش در تابستان ؟ یک کارشناس وزن در

سی بی اس آمریکا | No comments

رمان coronavirus به ارمغان آورد زندگی را به یک وقفه در سراسر جهان و چپ میلیون ها نفر از مردم تعجب که زمانی که همه چیز را به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است. یک امید است که این ویروس می تواند شاید تا حدودی رفتار مانند آنفلوآنزای فصلی — در نظر گرفتن یک استراحت در طول ماه های تابستان گرمترکاهش تهدید و دادن جامعه زمان به کوه سیستمیک پاسخ. اما وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به تغییر فصل ممکن است گسترش ویروس ایسنا صحبت با دکتر جفری Shaman, یک متخصص بیماری های عفونی انتقال و مدیر آب و هوا و برنامه سلامت در دانشگاه کلمبیا. زیر یک نسخه خلاصه شده از گفتگو.

ایسنا: است coronavirus کمتر احتمال دارد به گسترش در درجه حرارت گرمتر خواهد شد و در بهار یا تابستان آهسته گسترش این بیماری است ؟

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

دکتر Shaman: که یکی از سوالات مهم ما می خواهم برای پاسخ به و من دوست دارم برای دیدن برخی از ویروس بقا آزمایش که روشن و شواهد نشان می دهد یک راه یا دیگری.

وجود دارد چهار بومی coronaviruses [یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری های تنفسی] که گردش در درون انسان است. مطالعات و اطلاعات من را دیده اند نشان می دهد سه یا حتی چهار نفر از آنها در گردش فصلی اوج در طول زمستان و تقریبا ناپدید شده در طول ماه های تابستان. و آن را حتی بیشتر مشخص فصلی از ما برای آنفولانزا که همچنین در مناطق معتدل مانند آن است.

در حال حاضر وجود دارد, معقول, شواهد با آنفولانزا که آن را در واقع مربوط به متوسط بلکه مربوط به سطح رطوبت و که این ویروس رشد در شرایط بسیار خشک است که آنچه ما در زمستان. چرا که برای آنفولانزا ما نمی دانیم و در صورتی که مکانیزمی است که به گسترش coronavirus ما نمی دانیم یا نه. در هر صورت آن منجر به جلب احتمال که شاید این رمان coronavirus را نیز تحت تاثیر شرایط محیط که منجر به آن dissipating در طول فصل تابستان است.

در حال حاضر من باید به احتیاط که اگر چه آنفلوآنزای فصلی قله در طول زمستان و آن پیترز در بهار زمانی که ما یک بیماری همه گیر آنفلوانزا شیوع مانند آنچه که اتفاق افتاده در سال 2009 آن نفوذ می کند و دورتر به تابستان است. دلیل این است که اوج حساسيت در جمعیت انسانی است که اجازه می دهد تا برای انتقال حتی به عنوان شرایط رطوبت افزایش یابد. آنفولانزای همه گیر کند ناپدید می شوند نیست تا ماه ژوئن و پس از آن resurges دوباره در اواخر ماه اوت و سپتامبر به عنوان رطوبت شروع به رها کردن. بنابراین اگر این رمان اورژانس coronavirus شد به دنبال این الگوی سپس آن را احتمالا ادامه گردش تا ماه مه یا ژوئن پس از آن ما می خواهم به یک استراحت و سپس ما ممکن است موج دوم آن در ماه سپتامبر. اگر آن را ندارد این ویژگی پس از آن هیچ یک از این اتفاق خواهد افتاد. همچنین این رمان coronavirus به نظر می رسد بیشتر انتقال از آنفلوانزا که ممکن است مانع هر گونه ناپدید شدن در طول تابستان است.

Dr. Anthony Fauci می گوید: “همه چیز روی میز” برای مبارزه با گسترش coronavirus

در حالی که وجود دارد برخی از محدود مطالعه بقای این ویروس هر دو aerosolized در هوا یا بر روی یک سطح که نشان داده است این ویروس باقی می ماند و قابل دوام برای ساعت و هوابرد انتقال است که قطعا امکان پذیر است — بقای آن تست شده است و تحت متنوع آب و هوا شرایط. در نتیجه حساسیت آن به شرایط دما و رطوبت نیست شناخته شده است. آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن این آزمایش تکرار در شرايط مختلف دما و رطوبت شرایط.

ایسنا: بزرگترین غلظت از موارد به نظر می رسد در این هوای سرد تا اواسط عرض جغرافیایی مناطق از چین و اروپا و در ایالات متحده [مانند] سیاتل و نیویورک سیتی — اما نه به تعداد زیادی در جنوب. ممکن است که ویروس است پس از سرد و آب و هوای گرمتر?

دکتر Shaman: چیزی برای آن وجود دارد که ممکن است جذاب است. اگر شما نگاه در آسیای جنوب شرقی کشور که موارد COVID-19 اما رفته اند و نه خارج از کنترل هستند و سنگاپور و ویتنام و تایلند و تایوان; آنها را نگه داشته رشد ویروس خطی. کره و چین از سوی دیگر بیشتر شمال و معتدل تر و تا به حال بزرگتر شیوع بیماری به مقابله با. این می تواند جلوه ای متفاوت آب و هوای, اما این حدس و گمان خالص. این ممکن است بسیار بیشتر منعکس کننده که آنها [سنگاپور, ویتنام, تایلند, تایوان] را درگیر در فعال تر در کنترل این ویروس هستند و در آن موفق است. ژاپنی ها نیز نگه داشته و رشد موارد خطی حتی اگر آنها تا به حال تعداد قابل توجهی از موارد. آنها موفق به کنترل آن, حتی اگر آنها در حال معتدل [سردتر و مرطوب کمتر] کشور است. بنابراین اگرچه این دعوت یک احتمال آن است که این ویروس گسترش می یابد در کمتر گرم یا بیشتر در آب و هوای مرطوب و آن را نیز می تواند مربوط به یک کشور در پاسخ به شیوع بیماری است.

اگر شما در آن نگاه کنید در حال حاضر شما در حال دیدن شیوع بیماری در نیمکره شمالی کشور است و نه غیر منتظره. شما در حال دیدن آن در اروپا و ایران که سردتر هستند اما شما هنوز از دیدن اعداد بزرگ در استرالیا است که در تابستان در حال حاضر و شما نمی دیدن آن را در اعماق استوایی که در آن در تمام طول سال گرم. این نشان می دهد که شاید این coronavirus برخی از دما و یا رطوبت حساسیت که محدودیت گردش خون آن زمانی که در شرایط گرم و یا مرطوب بیشتر.

ممکن است قابل توجهی گزارش اختلاف در میان کشورها است. بسیاری از کشورها در مناطق استوایی کمتر توسعه یافته پزشکی و بهداشت عمومی به زیرساخت و ممکن است کمتر قادر به تست و گزارش عفونت. در برخی از این کشورها بسیاری از عفونت ها ممکن است مستند نشده.

ایسنا: ممکن است که مردم در بیشتر فضاهای محدود و بسته بندی شده و نزدیک به هم در فصل زمستان بیشتر از یک عامل در گسترش ویروس از واقعی اثر آب و هوا?

دکتر Shaman: بدون شک. شما ببینید شواهد از این زمانی که شما با قرار دادن مردم در انزوا و یا قرنطینه شما می توانید سرعت گسترش ویروس به دلیل این ویروس رشد در تماس است. و اگر مردم در حال اجرا هستند را به یکدیگر هستند زیرا در مترو و اتوبوس در فروشگاه ها و بانک ها در محیط زیست شهری شما صدها نفر از مخاطبین در هر روز پس از آن ویروس را سریع تر. در زمستان مردم تمایل به در نزدیک محله.

در حال حاضر در سال 2009 [آنفولانزا] همه گیر تنها موارد ما مستند شیوع بیماری در فصل تابستان در مکان های که در آن وجود دارد تماس نزدیک مانند کشتی های نظامی و خوابگاه است. بنابراین تماس بدیهی است که یک مسئله بسیار مهم است, اما ممکن است این پوشاننده اثر از محیط زیست مانند آب و هوا از یک محل است که عمل به عنوان یک مرز بالایی که چقدر فعالیت ویروس می تواند وجود دارد.

فردا نیوز: آیا می دانید از هر جریان و یا پیشنهادی پژوهش در این است که مفید خواهد بود در تعیین تاثیر آب و هوا بر coronavirus?

دکتر Shaman: دوست من گفت: من واقعا می خواهم برای دیدن آزمایش های آزمایشگاهی در coronavirus بقا تکرار شده اما این بار متفاوت با شرایط دما و رطوبت. که خواهد بود بسیار قانع کننده تر از سایر مطالعات انجام شده تا کنون است که سعی کنید به کسی را دست انداختن از هم جدا اثرات مختلف از جمعیت مقیاس داده است. وجود دارد تعدادی از مطالعات انجام شده در medRxiv مربوط به این است که می تواند برخی از چشم انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>