در حال حاضر که سناتور الیزابت وارن اتحاد خارج شد 2020 نژاد و حامیان او به احتمال زیاد به گله دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری—اما که آنها تصمیم به بازگشت کمتر روشن تر از حد انتظار.

وارن شد یک متحد ورمونت سناتور برنی ساندرز در سراسر بسیاری از مبارزات انتخاباتی هماهنگی خودش با او در مورد مسائل مانند مدیکر برای همه رایگان و شهریه کالج. داده ها نشان می دهد که وجود دارد همپوشانی قابل توجهی بین هسته ای پشتیبانی از دو نامزد بودند که در تراز وسط قرار دارد با حزب دموکرات بیشتر مترقی بال.

اما این لزوما به این معنا نیست که او خواهد بود که ذینفع از آرا در روز سه شنبه شب هنگامی که شش آمریکا — آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن—سر به پای صندوق های رای برای انتخاب نامزد آنها می خواهند برای دیدن نامزد در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

عمومی, نظرسنجی همچنین نشان می دهد که بسیاری از وارن هواداران فقط به عنوان به احتمال زیاد به پرتاب حمایت خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

دوم-انتخاب رای گیری از صبح مشورت منتشر شد درست قبل از وارن کاهش یافته است را نشان نمی دهد یا ساندرز یا بایدن با قطعی مزیت است. چهل و سه درصد از هواداران گفت: آنها می خواهم به عقب ساندرز اگر او بودند به خروج نژاد و 36 درصد گفت: آنها می خواهم حرکت به سوی بایدن.

حتی تقسیم بین بایدن و ساندرز بین وارن حامیان دوم-انتخاب تنظیمات نیز داشت در اخیر ایپسوس/رویترز نظرسنجی. بررسی منتشر شده در مارس 5, یافت 47 درصد انتخاب ساندرز و 46 درصد حمایت بایدن.

نظرسنجی های خروج در چند شنبه متحده همچنین نشان داد یک تصویر مخلوط. وارن او را قوی ترین عملکرد در مقدماتی میان سفید به فارغ التحصیلان است که یک گروه که هر دو بایدن و ساندرز تا به حال موفقیت با. بایدن انجام سفید فارغ التحصیلان دانشگاهی در تگزاس و ویرجینیا در حالی که ساندرز برنده آنها در کالیفرنیا و کلرادو است. اما بایدن بسیار بهتر انجام شده است در میان سفید کالج تحصیل زنان از Sanders. با توجه به megyn kelly سابق معاون رئیس جمهور 15-نقطه سرب بیش از ساندرز در میان است که رای گیری بلوک.

warren campaigns michigan super tuesday
سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) صحبت می کند به حامیان در طول یک تظاهرات در شرق بازار به عنوان سوپر نتایج روز سه شنبه در ادامه به در آمده در مارس 03, 2020 در دیترویت ، در حال حاضر که وارن کاهش یافته است از نژاد و حامیان او به احتمال زیاد به گله به نامزدهای دیگر هنوز هم در حال اجرا است.
اسکات اولسون/گتی

این موضوع که وارن حامیان خط تا پشت است که بیشتر توسط این واقعیت است که او کاهش یافته است به تایید کسی نشده است. این سناتور ماساچوست گفت که او قرار بود به “صرف کمی زمان بر است که” قبل از آمدن به تصمیم گیری.

وارن خروج از 2020 دموکراتیک اولیه پس از یک فقیر فوق العاده سهشنبه عملکرد که در آن او آمد و در چهارم آرای مردمی و سوم به پایان رسید و در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

او خروج ترک نژاد به عنوان دو مرد رقابت بین بایدن و ساندرز. این دو در حال حاضر از هم جدا شده کمتر از 100 نماینده. با توجه به آسوشیتد پرس بایدن را در نماینده رهبری با 670 در مقایسه با ساندرز’ 574. تنها باقی مانده دیگر نامزد هاوایی نماینده Tulsi Gabbard اما او تنها برداشت دو نمایندگان تا کنون است و رای گیری در پایین تک رقمی.

وارن اعلام کرد این تصمیم به خروج نژاد در یک کنفرانس خبری در خارج از خانه اش در کمبریج ماساچوست در 5 مارس. او گفت در حالی که او دیگر نمی خواهد به دنبال این حزب نامزدی او را “ماندن در مبارزه برای زحمتکش مردمی سراسر کشور که بدست پایان کوتاه از چوب و بیش از بیش.”

سخت ترین بخشی از پایان مبارزات انتخاباتی او, او گفت:, شد با شکستن وعده او با دختران جوان در کمپین بلیزرز در مورد زنان در حال اجرا برای رئيس جمهور.

“یکی از سخت ترین بخش این است… تمام کسانی که دختران کوچک را که در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال بیشتر” وارن به خبرنگاران گفت:. “که را خواهی بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im