خواهد شد هزینه بود مسترد اگر coronavirus باعث تعطیلی مدارس?

مدارس باز باقی می ماند و کودکان هنوز هم انتظار می رود برای حضور در با وجود شیوع کروناویروس قرار دادن بزرگ swathes از کشور به موثر مستند.

کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و ایرلند در حال حاضر تصویب کامل تعطیلی مدرسه. اگر مدارس در بریتانیا انجام بستن درهای خود را هزینه مهد کودک برای پدر و مادر هنوز کار یا کسانی که نیاز به کمک اضافی به دنبال پس از کودکان خود را تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای دیدار با برخی از.

پدر و مادر که پرداخت ده ها هزار پوند در هزینه برای تبلیغات خصوصی و مدارس مستقل نیز خواهد بود بدانم که آیا آنها را می توان تحت عنوان بازپرداخت و یا تخفیف اگر کودکان خود را مجبور به یادگیری از خانه.

چه به معنی آن برای هزینه ؟

به عنوان مدارس هنوز باز راهنمایی از مدارس مستقل در بازپرداخت هزینه و یا تخفیف محدود است. اینکه آیا یا نه شما مجاز به هر نوع بازپرداخت بستگی دارد فرد قرارداد والدین با مدرسه.

جولی رابینسون از مدارس مستقل شورای تجارت بدن گفت: “مدارس تحت فشارهای بسیار زیاد است و این یکی از مسائلی خواهد بود که در برخورد با سطح بسته به خود فرد سیاست ها و قرارداد با پدر و مادر. در حال حاضر آنها با تمرکز بر رفاه خود را در مدرسه جوامع و حصول اطمینان از ادامه آموزش و یادگیری است.

“مدارس مستقل هستند خوش شانس دسترسی به موثر منابع یادگیری آنلاین. باید به مدارس, نزدیک, هنوز هم وجود دارد گزینه ای را برای ادامه آموزش از راه دور با استفاده از راه حل های آنلاین.

“مدارس ما همچنان به نظارت بر مشاوره و راهنمایی بودن صادر شده توسط مقامات مربوطه بسیار نزدیک است,” او گفت:.

چه هزینه های مراقبت از کودکان در خانه ؟

استخدام اورژانس ارائه دهنده مراقبت از کودکان برای پوشش تمام وقت ساعت کار برای 50 ساعت در هفته خواهد هزینه حدود £240 بیش از پنج روز با توجه به بکی اوکانر از بیمه گر سلطنتی لندن است. هزینه های معمول داشتن بعد از مدرسه childminder فقط £72 یک هفته در مقایسه ، اگر با استفاده از مالیات-رایگان مهد کودک که £240 یک هفته می شود £192 یک هفته.

او گفت: خط مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان به طور متوسط حقوق و دستمزد رنج می برند اغلب اگر مدارس بودند ،

با توجه به کرم خانواده و مهد کودک, اعتماد, موسسه خیریه, متوسط هزینه یک childminder برای سن مدرسه childrenis £4.80 یک ساعت. پرستاران به طور معمول کسب حدود 7.30 یک ساعت.

“برای پدر و مادر کار به خصوص کسانی که مشغول به کار در بخش دولتی مانند پرستاران و هزینه های اضطراری مراقبت از کودکان ممکن است به سادگی قابل کنترل بود. آنها می تواند تا پایان در یک وضعیت جایی که آنها در حال رفتن مستقیم به بدهی از طریق پرداخت برای مراقبت از کودکان به منظور نگه داشتن شغل خود را” خانم اوکانر گفت.

“این است که به خصوص به احتمال زیاد اگر آنها در حال تلاش برای محافظت از تماس با اعضای خانواده که ممکن است در غیر این صورت ارائه رایگان مهد کودک.

“دولت باید به فوریت نظر به ارائه پشتیبانی های اضافی برای کسانی که پدر و مادر که نیاز به پرداخت برای مراقبت از کودکان به منظور حفظ درآمد خود را.”

او خواست پدر و مادر به چک کنید اگر آنها واجد شرایط برای کمک هزینه های مهد کودک, آیا از طریق جهانی اعتباری و یا مالیات-رایگان مهد کودک. شما می توانید این کار را در “مهد کودک انتخاب” وب سایت دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر