خواهد شد و انگلستان را به کامل مستند است و می تواند ورزش در فضای باز ممنوع شود?

وزیر بهداشت مت, Hancock, هشدار داده است, هوای آزاد, ورزش می تواند ممنوع اگر افراد همچنان به چشم پوشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نظرات خود را دنبال گزارش های برخی از اعضای عمومی مسخره اجتماعی فاصله قوانین بیش از آخر هفته که شاهد افزایش درجه حرارت به 21 درجه و هزاران گله به سواحل و پارک ها.

در برخی از لندن محبوب ترین پارک پلیس مجبور شدند برای جدا کردن گروه های بزرگ و سفارش sunbathers به بازگشت به خانه. قابل توجه کمدن تون و گل تپه پلیس ابراز ناامیدی خود را در توییتر پس از به حرکت در بیش از 100 نفر که تا به حال تصمیم به گرفتن با دوستان بیش از پیکنیک. برخی از فضاهای سبز شد مجبور به بستن با توجه به ازدحام بیش از حد – مانند Brockwell پارک در جنوب لندن که بسته شده در روز یکشنبه پس از دریافت بیش از 3000 بازدید کننده در روز شنبه.

از وزیر بهداشت که خود به تازگی از بهبود coronavirus هشدار داد: “اگر شما نمی خواهید ما را به قدم به ممنوعیت ورزش در تمام فرم خارج از خانه خود را و سپس شما باید به دنبال قوانین”.

اما چگونه به احتمال زیاد آن است که دولت را در این مرحله ؟

با وجود هشدارهای مسکن و جوامع وزیر رابرت Jenrick تایید کرده است وجود دارد هیچ “قریب الوقوع طرح” به سطح شیب دار تا اجتماعی محدودیت فاصله.

آقای Jenrick توصیه کرده است پارک باید باز باقی می ماند مگر اینکه آن را “غیر ممکن” اجتماعی را حفظ فاصله. او همچنین تایید کرد به او گفته بود به برخی از شوراهای محلی.

“این است که تصمیم خود را, اما من خواسته اند آنها را بسیار عاقلانه در نظر گرفتن این مرحله و فقط به انجام این کار است که آنها احساس می کنید آن را غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله قوانین در پارک یا فضاهای باز گفت:” رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

وزیر همچنین ابراز همدردی خود را به کسانی که با تکیه بر پارک های عمومی به عنوان تنها منبع خود را از سبز.

“این خواهد بود بسیار مایه تاسف است اگر ما تا به حال به انجام این کار و آن را سخت تر برای مردم به خصوص افرادی که زندگی در آپارتمان در شهرها و شهرستانها به ورزش آنها سزاوار”.

آقای Jenrick احساسات را به اشتراک گذاشته شد توسط مشاور جرالد ورنون-جکسون رئیس انجمن دولت محلی را, فرهنگ, گردشگری و ورزش هیئت مدیره.
گشت پلیس Clissold پارک در استوک Newington به اجرای coronavirus مستند.


اعتبار: Geoff Pugh/جف Pugh

“شوراهای دانم که پارک تاسیسات برای ساکنان نیاز به دریافت برخی از ورزش یا در هوای تازه و بزرگ برای تندرستی جسمی و روحی.”

“این است که چرا شوراهای خواهید به نگه داشتن پارک باز است اما مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره در غیر این صورت شورا خواهد بود با اکراه مجبور به بستن آنها را به عنوان آخرین چاره برای کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش است.”

در حالی که این آخر هفته شاهد پلیس تا سطح شیب دار خود حضور افسران ارشد پلیس به نام به سوال عملی از اعمال ممنوعیت ورزش در فضای باز.

Jayne Meir, دستیار مدیر پاسبان از West Midlands Police گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “من می توانم درک مردم به دنبال محدودیت بیشتر. این امر می تواند واقعا دشوار است به پلیس افراد به صورت روزانه. همه به مسئولیت شخصی برای این. این یک مسئولیت جمعی به در خانه بماند.”

به عنوان در حال حاضر هدایت بدون تغییر باقی می ماند – ورزش یک بار در روز با اعضای خانواده خود و در مناطق محلی به شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im