شما واجد شرایط برای یک ثانیه محرک اقتصادی دولت بررسی کنید ؟

دور دیگری از فدرال محرک چک به زودی می تواند راه خود را به میلیون ها نفر از آمریکا مالیات دهندگان با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin سیگنالینگ در روز پنج شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به حرکت به جلو با پرداخت.

Mnuchin پنج شنبه اعلام کرد که کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا رسیده اند “اساسی توافق” در باز پیشنهاد قانونی برای ارائه آمریکایی ها با اضافی coronavirus امداد.

در حالی که این جزئیات ندارد و در عین حال شناخته شده است گزارش ها نشان می دهد که برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره می تواند به دنبال محدود کردن محرک چک به خانواده های کم درآمد. در مورد خواسته دور دیگری از محرک چک در اوایل این ماه, مثلا, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به ذکر است که افرادی که در سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر هستند کسانی که درآمد کمتر از $40,000 در سال است.

محدود کردن چک به افرادی که با درآمد کمتر از این مقدار و یا $80,000 برای زوج های متاهل به معنی میلیون ها نفر از طبقه متوسط مالیات دهندگان نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت. یک تجزیه و تحلیل از IRS داده ها نشان می دهد که بیش از 60 میلیون نفر از مردم از جمله زوج های متاهل و مجرد مالیات دهندگان که واجد شرایط برای دور اول محرک چک می تواند از مطالعه حذف از دور دوم اگر آینده لایحه کاهش درآمد آستانه. در مجموع IRS است ارسال بیش از 160 میلیون محرک چک که دولت خواستار “تاثیر اقتصادی پرداخت.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد دوم ممکن است محرک را بررسی کنید.

آنچه که در مورد $40,000 درآمد محدود ؟ ؟ ؟

این ناشی از مک کانل بیانیه در یک رویداد در اوایل ماه جولای گفت: او را باز کنید به بیشتر محرک چک, اما اشاره کرد که او را با تمرکز بر روی افرادی که با درآمد کمتر از 40 ، 000 $در سال است.

که کلاه خاصی نیست برای زنده ماندن کشمکش در کاپیتول هیل. وقتی پرسیده شد که در مورد چنین محدودیت مجلس نانسی پلوسی سوال آن است. “من نمی دانم که در آن $40,000 می آید, از,” او گفت: در یک ماه جولای در کنفرانس خبری. “از $40,000 را باید توضیح داد و توجیه و بقیه.”

حدود 165 میلیون ازدواج و مالیات دهندگان تنها سقوط به زیر درآمد آستانه برای اولین محرک چک IRS داده ها نشان می دهد. تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل تنها مالیات دهندگان که درآمد کمتر از $75,000 و مالیات دهندگان که درآمد کمتر از $150,000 واجد شرایط به صورت کامل پرداخت 1200 $و $2,4000 بود. پرداخت کاهش تدریجی تا آنها را از رده خارج به طور کامل برای افراد مجرد با درآمد سالانه بیش از $98,000 و ازدواج, ارتباط جنسی, درآمد بیش از $199,000.

تنظیم درآمد قطع به واجد شرایط برای یک بررسی در $40,000 برای مالیات دهندگان فردی — و با فرض خواهد بود که دو برابر و به حدود 80.000 دلار برای ازدواج مالیات دهندگان — را کاهش می دهد تعدادی از آمریکایی ها واجد شرایط برای پرداخت به حدود 106 میلیون نفر یا حدود 60 میلیون مردم کمتر از دریافت اولین چک کنید.

چه کارشناسان می گویند ؟

برخی از اقتصاددانان حمایت بیشتر هدف رویکرد به صدور محرک چک اشاره کرد که بالاتر از درآمد خانوار تمایل به صرفه جویی در پول به خصوص در طول زمان نامشخص در حالی که خانواده های کم درآمد آن را صرف ارائه بیشتر افزایش به اقتصاد به طور کلی.

“خانواده های کم درآمد آن را دریافت و آنها را صرف آن حق دور” گفت: مودی تجزیه و تحلیل اقتصاددان ارشد علامت زندی در یک کنفرانس تلفنی در اوایل این ماه به بحث در مورد فدرال در پاسخ به رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

دیگر برنامه های محرک در جدول ؟

بله. پیشنهاد 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری و یا قهرمانان عمل خواهد اجازه دور دیگری از محرک های پرداخت برای بسیاری از خانواده ها. این در حالی است که این لایحه به تصویب رسید که توسط حزب دموکرات کنترل خانه در آن مشخص نیست که آیا جمهوریخواهان کنترل سنا را اتخاذ این اندازه گیری.

قهرمانان عمل خواهد ارائه یک محرک بزرگتر پرداخت از مراقبت عمل می کنند. اندازه گیری تماس برای هر یک از اعضای خانواده برای دریافت $1,200 از جمله کودکان. درآمد آستانه باقی خواهد ماند همان است که تحت مراقبت در عمل به این معنی است که مالیات دهندگان تنها درآمد کمتر از $75,000 و ازدواج مالیات درآمد مجموع $150,000 را دریافت کامل پرداخت. برای مثال یک خانواده چهار که پدر و مادر کسب کمتر از 150.000 دلار را دریافت $4,800.

برای دیدن چقدر شما را تحت عمل قهرمانان شما می توانید این محرک ماشین حساب از OmniCalculator.

چگونه به سرعت خواهد پرداخت ها می رسد ؟

بسته به نحوه مذاکرات در واشنگتن محرک های جدید چک می تواند صادر شده در اوایل ماه اوت است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “اولویت این است که مطمئن شوید که ما از ارسال پرداخت های مستقیم به سرعت به طوری که در ماه اوت از مردم دریافت پول بیشتر” Mnuchin گفت CNBC.

آقای ترامپ گفت: فاکس نیوز در اوایل این ماه او را در حمایت از ارائه یک دوم دور از محرک پرداخت که خواهد بود حتی بزرگتر از آنچه که دموکرات ها در حال ارائه. هر چه مقدار آن را روشن است که کاخ سفید رو به سختی حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر نفع قابل توجهی پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de