وینونا رایدر می گوید آن است که ‘ممکن’ به باور اتهامات علیه جانی دپ به عنوان اظهارات از ستاره exes منتشر شد

جانی دپ نامزد سابق وینونا رایدر و همسر سابق خود Vanessa Paradis باید هر دو او را به عنوان توضیح مهربان و دوست داشتنی که هرگز خشونت نسبت به آنها.

در اظهارات شاهد منتشر شده توسط دادگاه عالی به عنوان بخشی از یک مورد تهمت توسط Mr دپ در برابر آفتاب روزنامه و ناشر دو لیست ستاره گفت: آنها نمی دانیم تصویر او را نقاشی توسط همسر سابق خود Amber Heard به عنوان یک خشونت مواد مخدر و نوشیدنی-سوخت بدرفتار.

Ms رایدر, 48, که به تازگی ستاره دار در غریبه چیزهایی که تا به حال یک رابطه با آقای دپ در 1990s اظهار داشت: “این ایده که او فوق العاده خشونت آمیز در فرد است و دورترین چیز از جانی من می دانستم و دوست داشتم. من نمی توانم قرار دادن سر من در اطراف این اتهامات. او هرگز خشونت به سمت من. او هرگز سوء استفاده در همه به سمت من. او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز نسبت به کسی من را دیده اند.”

Ms Paradis که ازدواج کرده بود به آقای دپ و تا به حال دو فرزند با او را قبل از او را به سمت چپ برای Ms شنیده گفت: “این است که هیچ چیز مانند درست جانی من شناخته شده اند و از تجربه شخصی من از سال های بسیاری از من می توانم بگویم او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز به من.”

او افزود: “من را دیده اند که این اظهارات ظالمانه شده اند واقعا ناراحت کننده و همچنین باعث آسیب به زندگی حرفه ای او چون متاسفانه مردم را بر این باور غلط حقایق است. این بسیار ناراحت کننده به او کمک کرده است تا بسیاری از افراد در زندگی شخصی و حرفه ای با مهربانی و سخاوت.”

در یک حرکت غیر عادی آن دو نخواهد بود به عنوان شاهد در مورد مشخصات بالا به معنی جفت نمی شود متقابل مورد بررسی قرار گرفت بارها حمایت خود را از آقای دپ مورد در برابر خورشید را شرح او را به عنوان یک “همسر شخص برتر از اقران”.
Amber Heard

دراماتیک انتشار اظهارات شاهد در آمد هشت روز از بازیگر مورد برابر خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک مقاله از مارس 2018 ادعا او خشونت نسبت به Ms شنیده, 34, در طول و حتی قبل از ازدواج خود را.

هر دو خانم رایدر و Ms Paradis شده بود با توجه به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو به منظور پاسخ به سوالات در مورد خود شواهد.

با این حال آقای دپ وکلا وجود دارد گفت: هیچ نیاز به تماس با آنها را از این مورد نیست بقیه در مورد اینکه آیا بازیگر شد, خشونت به زنان دیگر اما تنها در برابر Ms شنیده می شود.

NGN را مدافع ساشا Wass QC گفت: او می خواست به سوال خانم رایدر و Ms Paradis تحت سوگند تا به حال آنها نامیده شده است به شواهد.

“ما می خواستم به صلیب بررسی هر دو وینونا رایدر و Vanessa Paradis اما تصمیم گرفته شده توسط متقاضی به رها کردن آنها را به عنوان شاهد.

“آنها شخصیت شاهدان برای آقای دپ و ما مایل به عبور از آنها را بررسی.”

آقای عدالت Nicol حکومت که به دلیل انتخاب عصاره از هر دو خانم رایدر و Ms Paradis اظهارات خوانده شده در دادگاه باز در یک جلسه مقدماتی در مورد آنها را می توان ساخته شده است.

در بیانیه خانم رایدر می گوید: “من درک می کنم که این بسیار مهم است که من صحبت می کنند از تجربه خود من به عنوان من به وضوح نمی شد وجود دارد در طول ازدواج خود را به کهربا اما از تجربه من بود که تا شدید متفاوت من کاملا شوکه شده بود گیج و ناراحت شدم وقتی شنیدم اتهامات علیه او.”

“من واقعا و صادقانه تنها می دانم که او به عنوان یک مرد خوب – فوق العاده با محبت بسیار مراقبت از پسر که بسیار محافظ از من و مردم که او را دوست دارد و من احساس بسیار امن با او.

“من نمی خواهم به هر کسی تماس بگیرید دروغگو اما از تجربه من از جانی آن است که غیر ممکن است به این باور است که چنین وحشتناک اتهامات درست هستند. من برای پیدا کردن آن بسیار ناراحت کننده دانستن او را به عنوان من انجام دهد.”

Ms Paradis که ازدواج کرده بود به آقای دپ بین 1998 و 2012 می گوید: “من شناخته شده جانی برای بیش از 25 سال است. ما شده ایم شرکای 14 سال و ما مطرح شده ما دو فرزند با هم. از طریق این همه سال من شناخته ام جانی به یک نوع توجه بخشنده و غیر خشونت آمیز فرد و پدر.
جانی دپ پس از رسیدن به دادگاه

“در مجموعه فیلم بازیگران مدیران و تمام خدمه عشق ورزیدن به او به خاطر او فروتن است و احترام به همه و همچنین به عنوان یکی از بهترین بازیگران ما دیده ایم.”

دادگاه قبلا شنیده Mr دپ بود “وینونا برای همیشه” تو هنگامی که این جفت ارز با هم بودند که او بعد از تغییر به “Wino برای همیشه” که Ms شنیده است اتهام به تمسخر در نور او را شکست دهد تا نوشیدنی و مواد مخدر.

یکی از بدترین 14 حوادث خشونت ادعا توسط خانم شنیده بود سه روز مصیبت جسمی و کلامی وارد شده در توسط Mr دپ در حالی که او در نوشیدنی و مواد مخدر در طول فیلمبرداری دزدان دریایی کارائیب در استرالیا.

این بازیگر گفته شکست Amber Heard سر در برابر یک یخچال دو بار سیلی او و تهدید به ترمینال یک سیگار را در چهره خود را در طول یک دوره پایدار و خشونت در مارس 2015.

این بازیگر مواد مخدر و نوشیدن سوخت خشم گفته به اوج خود رسید در او فوق العاده تا خانه اجاره ای او های با Ms شنیده, از بین بردن مبلمان فوق العاده یک پنجره و نقاشی نقاشی های دیواری بر روی دیوار و آینه.

این ادعا است که خشم خود را به گونه ای بود که او قطع انگشت خود را در حالی که از بین بردن خانه و نوشت: برخی از نقاشی های دیواری در خون خود.

آقای دپ را انکار می کند که تا کنون خشونت آمیز با Ms شنیده می شود و ادعا می کند که او قطع انگشت خود را با پرتاب یک بطری ودکا در او.

این جلسه همچنان ادامه دارد.

Amber Heard شد به طور منظم به خشونت به جانی دپ می گوید: سر خود را از امنیت

جانی دپ سر از امنیت را برای 14 سال ادعا کرده است که Amber Heard شد خشونت به ستاره هالیوود در مناسبت های مختلف و که خود را تیم امنیتی را برای محافظت از او را از او سوء رفتار است.

Sean Bett گفت: افترا دادرسی در دادگاه عالی که Ms شنیده سوء استفاده از شوهرش شد “تکرار چرخه” در طول رابطه خود را.

او به دادگاه گفت در یک شهادتنامه: “در طول دوره آقای دپ و Ms شنیده’ s رابطه Ms شنیده شد و شفاهی و جسمی توهین آمیز نسبت به آقای دپ. در بسیاری از موارد من شاهد او فریاد آقای دپ. من هم گفته شده توسط آقای دپ در موارد متعدد که Ms شنیده بود آزار جسمی او.

Mr Alex افزود: “یک اتفاق بسیار رایج در سراسر این رابطه خواهد بود که آقای دپ را به من و دیگر اعضای تیم امنیت او را به دور از Ms شنیده می شود با توجه به رفتار او. او پس از اقامت در جایی دیگر. این اتفاق در بسیاری از موارد که ممکن است برای من به یاد داشته باشید همه آنها را در جزئیات. اما من آن را توصیف به عنوان یک تکرار چرخه که Ms شنیده خواهد سوء استفاده آقای دپ که پس از آن حذف خود را از این وضعیت است.”

آقای دپ را انکار می کند و تا کنون ضربه Ms شنیده و یا توهین آمیز نسبت به او.

ظاهر می شود در حمایت از بازیگر Mr Bett یک افسر سابق در لس آنجلس کلانتر گفت: مشکلات خواهد غالبا ناشی از Ms را شنیده عادت نوشیدن مقدار زیادی شراب قرمز.

او گفت: “Ms شنیده اغلب رفتار در این راه زمانی که او شده بود ، من یاد گرفتم به سرعت به رسمیت شناختن این علائم به طوری که ما قادر به ترک وضعیت قبل از آن تشدید بیشتر است. من همچنین می دانستم که او می تواند خشونت آمیز نسبت به آقای دپ پس از آن مهم است که او باقی نمی ماند در یک وضعیت با Ms شنیده می شود که او در این نوع از سوء خلق و خوی است.”

Mr Alex بستری در دادگاه که او در بر داشت Ms شنیده می شود “کاملا مودب” هنگامی که او خود را با او بدون Mr دپ گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود بازیگر جسمی سوء استفاده از همسر خود و یا هر کس دیگری.

او گفت: “من هرگز دیده می شود آقای دپ بودن خشونت به هر کسی از جمله Ms شنیده می شود در طول دوره طولانی من شده اند کار برای او. در ضمن من مشاهده کرده اند Ms شنیده پرتاب بطری و اشیاء دیگر در آقای دپ در حالی که بطور شفاهی سوء استفاده نسبت به او. به عنوان یک قاعده در این قسمت آقای دپ باقی می ماند نسبتا منفعل و یا تلاش می کند به آرامش Ms شنیده کردن و یا حذف خود را از این وضعیت است.”

Mr Alex به دادگاه گفت او در زمان یک تعداد عکس از صدمات به آقای دپ که او ادعا می کند ناشی از Ms شنیده می شود از جمله یکی از نشان دادن یک علامت قرمز رنگ به گونه های گرفته شده در ماه مارس 2015 و دیگری نشان دادن ابتدا و قرمزی اطراف بینی خود را گرفته شده در دسامبر 2015.

او گفت که عکس گرفته شده پس از “آقای دپ گفت: Ms شنیده سیلی او را در صورت”.
جانی دپ با صدمات گفته پایدار از Amber Heard در طی یک حادثه در لس آنجلس در ماه مارس 2015

Mr Alex به دادگاه گفت که پس از چند استدلال او را گاهی اوقات خواسته می شود توسط آقای دپ به درایو Ms شنیده ام خانه به شرق کلمبیا ساختمان از Sweetzer خیابان ملک در لس آنجلس به مطمئن شوید که او به خانه با خیال راحت.

محافظ گفت: “در طول این زمان او خواهد بود گریه گفت: چقدر او را دوست داشت آقای دپ و او خسته از استدلال و من می خواهم به او بگویم “خوب این است برای متوقف کردن بین شما دو’.”

او به دادگاه گفت که او را نمی بیند هر گونه علائم یا کبودی در طول این سفر.

نگهبان همچنین گفت: او را دیدم هیچ کبودی و خراش و یا علائم Ms شنیده ام او بود به نام به شرق کلمبیا پنت هاوس بعد از یک بحث بین زن و شوهر که در طی آن او ادعا کرد که او تا به حال حمله به او در مارس 2015.

ساشا Wass کنترل کیفیت NGN را مدافع پیشنهاد آقای Bett بود “دروغ” در مورد عدم قابل مشاهده صدمات در Ms شنیده ، “او تا به حال قابل مشاهده قرمزی” او گفت:.

Mr Alex پاسخ داد: “شما می توانید با من تماس دروغگو 100 بار. من نه من گفتن حقیقت است.”

این بازیگر قانونی تیم روز پنج شنبه تصمیم گرفت که آنها نمی خواهد نیاز به تماس بازیگران وینونا رایدر و Vanessa Paradis.

آقای دپ شرکای سابق بودند با توجه به شواهد و بیش از یک لینک ویدئو اما وکیل مدافع دیوید شربرن وجود دارد گفت: هیچ نیاز به تماس با آنها از متهمان پرونده است که بازیگر شد خشونت به Ms شنیده و نه زنان دیگر است.

او به دادگاه گفت: “وجود دارد بدون نیاز به برنا مه ریزی مجدد آن شاهد آنجا که آن را به یک لذت به آنها را در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im