فرماندار ویسکانسین تماس در گارد ملی برای پاسخ دادن به ناآرامی در میلواکی زیر فلوید مرگ

ویسکانسین فرماندار دموکرات تونی Evers به نام گارد ملی روز شنبه به کمک میلواکی مأموران اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات بیش از جورج فلوید پلیس-درگیر مرگ در مینیاپولیس.

Evers مجاز ویسکانسین گارد ملی برای کمک به پلیس میلواکی این آخر هفته با انتشار بیانیه ای ابراز نگرانی که تظاهرات مسالمت آمیز بیش از فلوید مرگ شده بود نفوذ خشونت آشوبگران.

او گفت: به نام او در گارد ملی در درخواست از میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس, Milwaukee County Sheriff Earnell لوکاس میلواکی شهردار تام برت و Milwaukee County اجرایی دیوید کراولی.

تظاهرات فوران در سراسر کشور به عنوان ex-مینیاپولیس افسر پلیس درک مایکل چوین متهم شد جمعه با قتل فلوید.

یک میلواکی افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در اوایل صبح روز شنبه در نزدیکی 2 و ملخ خیابان در طول یک تظاهرات در نزدیکی میلواکی اداره پلیس منطقه 5 ساختمان WISN-تلویزیون گزارش شده است. او برای درمان جراحات جزئی است و انتظار می رود برای زنده ماندن.

“رژیم صهیونیستی است. تونی Evers امروز مجاز ویسکانسین گارد ملی برای حمایت از میلواکی جامعه را پاسخ به آشوبگران که مختل تظاهرات مسالمت آمیز پس از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس” خواندن بیانیه صادر شده توسط فرماندار ویسکانسین شنبه بعد از ظهر.

“این مهم است که مردم قادر به مسالمت آمیز ابراز خشم و سرخوردگی در مورد سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی در میلواکی ایالت ویسکانسین و ملت ما است. این محدود مجوز شهروند از سربازان گارد ملی ویسکانسین کمک خواهد کرد که حفاظت از افرادی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و اطمینان از ایمنی عمومی” فرماندار بیانیه خود ادامه داد.

نیوزویک رسیده به Evers’ مدیسون دفتر بعد از ظهر شنبه برای اضافی اظهارات در مورد تماس در گارد ملی.

ویسکانسین فرماندار در پاسخ های قبلی به Floyd مرگ اصرار ساکنان تمام نژادی پس زمینه به “دیدن تروما و ترس و خستگی از حال سیاه” در آمریکا است.

“در اوایل این هفته یکی دیگر از سیاه زندگی خاموش شد قبل از چشم ما. نام او جورج فلوید. او 46. زندگی خود مسائل و خانواده اش سزاوار عدالت است. وجود همدلی یا بشریت در مرگ او” Evers توییتی جمعه. “این آنومالی نیست. ما شنیدن اکو کلمات اریک گارنر. ما بطور منظم احساس درد از مرگ سیاه Wisconsinites مانند Dontre همیلتون ارنست بند دار و Sylville اسمیت. سرخوردگی و خشم در مورد سیستمیک بی عدالتی همیشه توجیه می شود.”

میلواکی اداره پلیس با صدور بیانیه ای روز شنبه رسما به “ادامه برای حفاظت از ساکنان’ راست به جمع آوری و آزادی بیان است; با این حال ما خواهد شد دستگیری کسانی که قربانی مردم و خرابگری اموال.”

اگر چه میلواکی تظاهرات بودند تا حد زیادی غیر خشونت آمیز و غارت رخ داده در Walgreens و دیگر کسب و کارهای محلی با توجه به پلیس.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون در پاسخ به اعتراضات بیش از فلوید مرگ قتل در خود دولت هشدار داده مونتاژ معترضان که خشونت آشوبگران را تزریق خود را به تظاهرات. معاون سابق کمیته ملی حزب دموکرات گفت: این آشوبگران به دنبال تضعیف اعتبار از ضد خشونت پلیس تظاهرات در نظر گرفتن محل در سراسر کشور.

“افرادی که در حال تلاش برای لکه دار کردن شهرت نجیب اعتراض برای عدالت وجود دارد در تلاش برای ترکیب با جمعیت تا مردم فقط می گویند” من از همه کسانی که معترضان در حال بد خود باعث می شود فقط آنها فقط در خارج وجود دارد باعث دردسر است.’ ما می دانیم که چه اتفاقی می افتد,” الیسون گفت: در طول یک بعد از ظهر شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “برخی از عناصر بد به معنای واقعی کلمه تزریق خود را با تظاهرات برای از بین بردن و باعث آتش سوزی به طوری که کل جامعه را کم نظر کردند.”

wisconsin milwaukee george floyd protests
ویسکانسین فرماندار دموکرات تونی Evers به نام گارد ملی روز شنبه به کمک میلواکی مأموران اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات در پی مرد مینیاپولیس جورج فلوید را به اتهام قتل به دست افسران پلیس.
BRYAN R. SMITH / مشارکت کننده/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im