ویسکانسین جمهوری خواهان می گویند سهشنبه اولیه باید به عنوان برنامه ریزی شده

رهبران جمهوری خواه در مجلس قانونگذاری ویسکانسین در حال رد پیشنهاد از فرماندار تونی Evers به ایجاد تغییرات عمده در آینده 7 آوریل انتخابات. Evers خواسته مجلس برای برگزاری جلسه ویژه در بعد از ظهر شنبه به رای دادن در این انتخابات تقریبا به طور کامل رای-با-ایمیل و به طور قابل توجهی گسترش ضرب العجل برای رای دادن.

Evers, یک دموکرات خواسته قانونگذاران ایالتی برای رای دادن در یک برنامه برای ارسال یک غایب رای گیری توسط مارس 19 به هر ثبت نام رای دهندگان در این ایالت که هنوز درخواست یکی. در زیر پیشنهاد مهلت ارسال برگه های رای نیز می تواند به گسترش مارس 26. این پیشنهاد نیز به دنبال قراضه در شخص رای گیری در اصل به جز برای ارائه به ارائه دسترسی برای غیر فعال رای دهندگان و رای دهندگان که باید مشکلات دیگر و یا قادر به خواندن نوشتن و یا درک زبان انگلیسی.

اما در یک بیانیه مشترک ویسکانسین مجمع سخنران رابین Vos و رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد گفت: آنها در حال برنامه ریزی را به Evers’ پیشنهادات و معتقدند که “انتخابات باید همچنان به عنوان برنامه ریزی شده در روز سه شنبه.”

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

“اگر فرماندار نگرانی های مشروع ما می تواند رسیدن به یک راه حل دو حزبی هفته پیش” بیانیه مشترک گفت. “تنها دو حزبی بحث ما تا به حال برای اطمینان از انتخابات ادامه خواهد داد با خیال راحت و به حداکثر رساندن فرصت برای رای گیری غایب.”

ویسکانسین ایستاده به تنهایی در امتناع از حرکت اصلی خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. یازده متحده و پورتوریکو را با تاخیر اولیه خود را خرما و پنج نفر دیگر منتقل شده به خود را انجام مقدماتی یا قفقاز با پست الکترونیکی رای گیری. یک دادگاه عالی ایالت صندلی و بسیاری از محلی دیگر نژادها در انتخابات علاوه بر ریاست جمهوری اولیه در ویسکانسین.

“جمهوری ما باید همچنان به عملکرد و محلی بسیاری از مواضع دولت در انتخابات باید پر شود به طوری که شهرداری ها می توانند به سرعت پاسخ به این بحران در دست” Vos و فیتزجرالد گفت: در بیانیه خود را.

هفته گذشته Evers را امتحان کنید نه برای به تاخیر انداختن انتخابات اما او درخواست نماینده مجلس برای ارائه رای غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان اجازه می دهد تا برگه های رای به شهریور تا اولیه روز و به کارمندان زمان بیشتری برای شمارش آراء. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت که پیشنهاد خواهد بود دشوار است برای رسیدن به, و آن را به ضرب گلوله کشته شد توسط رهبران جمهوری خواه در مجلس.

این COVID-19 همه گیر باعث شده است که کمبود چشمگیر از نظرسنجی کارگران در ویسکانسین. در اوایل این هفته ویسکانسین کمیسیون انتخابات گزارش داد که از شب دوشنبه حدود 60 درصد از ویسکانسین شهرداری گزارش کمبود نظرسنجی کارگران است. در مجموع آنها کوتاه تقریبا 7,000 نظرسنجی کارگران است.

روز جمعه میلواکی که به طور معمول در عمل 180 سایت های رای گیری اعلام می شود وجود دارد فقط پنج فرد در مراکز رای گیری در سراسر شهرستان. این شهر معمولا دارای 1400 انتخابات کارگران است اما تنها 350 این سال است.

“من نمی توانم چشم پوشی شهرداری رهبران از خلیج سبز به میلواکی به ووکشا که آنها در حال حاضر به طور قابل توجهی فشرده تعدادی از مکان های رای گیری در دسترس و ایجاد یک وضعیت خطرناک که در آن رای دهندگان کارکنان و داوطلبان قادر خواهد بود برای جلوگیری از گروه های بزرگ و یا عمل اجتماعی فاصله زمانی که آنها بیرون رفتن برای رای دادن” Evers گفت: در یک پیام ویدئویی جمعه هنگامی که از او خواست برای تغییرات به انتخابات. “این یک نگرانی قابل توجه و بسیار غیر ضروری بهداشت عمومی در خطر است.”

ویسکانسین نیز شاهد افزایش absentee ballot درخواست به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نزدیک به 1.2 میلیون رای دهندگان درخواست کرده بود غیابی توسط صبح جمعه.

یک روز پیش یک قاضی فدرال حاضر به حرکت به حالت اولیه اما تمدید مهلت برای بازگشت غایب, برگه های رای از 9:00 p. m. ET در مارس 7 به 5:00 p. m. ET در آوریل 13. قاضی گفت که نتایج انتخابات را نمی توان گزارش تا زمانی که در مارس 13 مهلت.

در حکم روز پنجشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام کانلی پاره پاره به فرماندار و قانونگذاران ایالتی برای ایجاد تغییرات به انتخابات اما گفت این بود جای خود را به حرکت تاریخ از انتخابات.

“بدون شک مارس 7 روز انتخابات ایجاد خواهد شد بی سابقه بار نه فقط برای مشتاق رای دهندگان بلکه برای نظرسنجی کارگران و کارمندان و در واقع دولت” کانلی نوشت. “تا آنجا که دادگاه ترجیح می دهند که ویسکانسین نماینده مجلس و فرماندار در نظر بهداشت عمومی پیش از هر گونه ملاحظات سیاسی که به نظر نمی رسد در کارت. و نه آن است که مناسب برای یک دادگاه منطقه ای فدرال به عنوان مدیر سازمان رسمی بهداشت با در نظر گرفتن این مرحله برای آنها. “

کمیته ملی حزب جمهوری خواه و حزب جمهوری خواه ویسکانسین در اعتراض کانلی تصمیم. اما در شب جمعه هفتم مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد و درخواست از اوباما برای ماندن در این تصمیم به تمدید رای گیری غایب مهلت مارس 13, به این معنی که فرمت را در محل اقامت.

اما دادگاه تجدید نظر را قرار داده و نگه دارید در یک حکم از قاضی کانلی که رای دهندگان مجاز به بازگشت به آراء بدون گواهی امضا به عنوان طولانی به عنوان آنها ارائه یک بیانیه نوشته شده است که آنها با خیال راحت قادر به دست آوردن یکی به رغم “تلاش های معقول و منطقی برای انجام این کار است.” پس از حکم ویسکانسین کمیسیون انتخابات توییتی “بلافاصله موثر تمام رای دهندگان باید شاهد امضای خود را در رای گیری برای آن محسوب می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im