ویسکانسین دیوان عالی کشور مورد می تواند حذف 129K از رای دهندگان رول

ویسکانسین دیوان عالی کشور موافقت کرده است برای شنیدن یک مورد است که می تواند حذف مورد 129,000 مردم از دولت رول رای دهندگان پیش از انتخابات ماه نوامبر. این مورد را از نزدیک تماشا هر دو احزاب سیاسی که با هدف قرار دادن انتقادی میدان نبرد دولت است که رئیس جمهور تهمت برنده کمتر از 23,000 آرا در سال 2016.

اوایل سال جاری دولت دیوان عالی کشور به بن بست رسیده در مورد اینکه آیا به شنیدن این صورت پس از یک county قاضی حکم به نفع بردن مردم از رای گیری رول. دولت دادگاه تجدید نظر قرار داده است که حکم در خود نگه دارد در ماه ژانویه و در نهایت لغو این تصمیم زمانی که این حکومت در ماه فوریه است که رای دهندگان باید حذف شود.

این مورد ناشی از یک نامه فرستاده شده در اکتبر 2019 به حدود 230,000 رای دهندگان از ویسکانسین کمیسیون انتخابات (WEC) نشان می دهد مقامات معتقد بودند این افراد ممکن است نقل مکان فعلی خود را از آدرس. از آن زمان به بعد در مورد 62,000 از کسانی که رای دهندگان یا تایید آدرس خود را تغییر دهید و یا ثبت نام برای رای دادن در یک آدرس جدید. یکی دیگر از 41,600 تلقی شده است فاقد شرایط لازم برای رای دادن به دلایل مختلف.

باقی مانده 129,000 هنوز خود را به روز رای گیری سوابق و سوال این است که آیا برای حذف آنها را از فعال رای دهندگان رول. کسانی که رای دهندگان باید یک “محرک” علامت در کنار نام خود را در نظرسنجی کتاب و آنها هم نیاز به تایید می کنند که آنها زندگی می کنند در همان آدرس و یا ثبت نام در یکی از جدید به منظور دریافت برگه رای.

اگر دادگاه به قانون است که کسانی که رای دهندگان باید از فعال رول آنها می توانند دوباره ثبت نام یا از طریق پست, آنلاین, در, یک کارمند در دفتر و یا در پای صندوق های رای در روز انتخابات. اما برخی از رای گیری فعالان حقوق ابراز نگرانی در مورد مشکل برای برخی از مردم به ثبت نام برای رای دادن در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

ویسکانسین موسسه قانون و آزادی (خواهد شد), یک محافظه کار شرکت حقوقی واصل طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته درخواست WEC برای حذف رای دهندگان که تا به حال در پاسخ به پستی در مورد آدرس خود را ظرف مدت 30 روز. این WEC نمی خواهید به حذف رای دهندگان تا 12 تا 24 ماه پس از اولیه نامه بوده است فرستاده خواهد شد.

“ما خوشحالیم ویسکانسین دیوان عالی کشور موافقت کرده است به شنیدن این مورد بسیار مهم است” گفت: ریک Esenberg رئیس جمهور و مشاور عمومی خواهد شد. “ماه های اخیر را ساخته اند روشن است که سازمان های دولتی مانند ویسکانسین کمیسیون انتخابات باید پاسخگو باشند که آنها چشم پوشی دولت قانون است.”

WEC سخنگوی رید Magney کاهش یافته است به نظر.

کورتنی بیر مدیر ارتباطات برای ویسکانسین حزب دموکرات در بیانیه ای گفت: به CBS اخبار “مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوریخواهان ویسکانسین به طور جدی در تلاش برای سرکوب شدند.” “ما همچنان به استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای مبارزه علیه این حملات در دموکراسی ما و اطمینان حاصل شود هر Wisconsinite قادر به رای دادن با خیال راحت در نوامبر,” او اضافه شده است.

ویسکانسین دیوان عالی کشور را نمی شنوند و این مورد در ماه ژانویه به دلیل قضات تقسیم 3-3 در مورد اینکه آیا آن را در آن نقطه است. دادگاه هفت قاضیان اما محافظه کار عدالت دن کلی recused خود را از مورد در دسامبر زیرا او در انتخابات در مارس انتخابات. در آوریل کلی گفت که شرکت در مورد یک بار دیگر به دلیل انتخابات بود ،

این روشن نیست که آیا ویسکانسین دیوان عالی کشور قانون قبل از تاریخ 11 اوت اولیه یا نوامبر 3 انتخابات عمومی. دادگاه به منظور تنظیم یک دوره به مدت 60 روز به صورت خلاصه به ثبت در مورد و آن را ممکن است شفاهی می تواند برنامه ریزی شده بعد از این تابستان و یا اوایل پاییز.

کلی تنظیم شده است جا به جا شود در دادگاه توسط جیل Karofsky لیبرال قاضی که ضرب و شتم او را در ماه آوریل, انتخابات در تاریخ 1 اوت. زمانی که Karofsky طول می کشد نیمکت, محافظه کاران را 4-3 اکثریت به جای 5-2 اکثر آنها در حال حاضر نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im