Pella, آیووا — کمتر از یک هفته از اولین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در آیووا چند تن از نامزدهای دموکرات شروع به قرعه کشی واضح تر در تضاد با یکدیگر است.

پیت Buttigieg فرود آمد اولین ضربه در صبح روز پنج شنبه نشان می دهد جو بایدن نامزدی نشان دهنده یک “واشنگتن راهکار است.” و سپس او ضمنی که برنی ساندرز’ سیاست های پیشنهادی بیش از حد دور از جریان اصلی به دست آورد.

در ابتدا بایدن به نظر می رسید به در نظر گرفتن رویه های مختلف. او تمرکز خود را صبح و سخنرانی در انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به یاد می آورد یک هشدار توسط رئیس جمهور سابق اوباما برای جلوگیری از “دایره شلیک جوخه” با دموکرات ها ،

جو بایدن بیشتر

بیشتر در جو بایدن

اما در روز بعد پس از کمی تلنگر با خبرنگاران بایدن در پاسخ به Buttigieg در طول یک توقف سریع در ملکه های لبنی در, Pella, Iowa.

پرسیده شده توسط ایسنا در مورد Buttigieg را بارب بایدن اول به نام Buttigieg یک “پسر خوب” اما پیشنهاد سابق South Bend شهردار و مبارزات انتخاباتی خود را “باید تصمیم گیری همه چیز کمی دشوار است.”

بایدن همچنین در این زمان در مقابل خود رزومه خدمات عمومی با Buttigieg است. “من و بعد فورا رفت واز بیش از 8,600 آرا در زندگی من” یک مرجع به شهردار رای گیری شمارش آرا در انتخابات قبلی.

در حالی که این عقب و جلو بین Buttigieg و بایدن جدید است معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسید در بار گرفتار شده اند در یک دفاعی دولا شدن در برابر رگبار گلوله از انتقاد از ساندرز در حمایت خود را از جنگ عراق و قبلی طرح های پیشنهادی دهه پیش در مورد انجماد امنیت اجتماعی به تعادل بودجه فدرال.

اما پنج شنبه در حالی که احاطه شده توسط همهمه بستنی, ماشین آلات بایدن در ادامه توهین آمیز در مورد سناتور ورمونت.

“من یک دموکرات” بایدن گفت که در مورد خواسته بزرگترین تفاوت بین این دو نفر “او می گوید: او نه یک ثبت نام دموکرات به بهترین دانش من.” ساندرز در حال اجرا است به عنوان یک دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اما در سنا او مستقل است که قفقاز با دموکرات ها.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد ساندرز’ رکورد در اسلحه مسئله بایدن صحبت می کند و اغلب مورد در مبارزات انتخاباتی بایدن علامت حداقل دو تفنگ های مربوط به موقعیت ساندرز یک بار پشتیبانی شده: یک رای معافیت تولید کنندگان اسلحه از پرونده های حقوقی و همچنین چند رای در برابر بردی لایحه 1993 بررسی زمینه های قانون.

“من فکر می کنم برنی خود ساخته کلامی جبران رکورد خود در اسلحه” بایدن اضافه شده است.

یک مسئله ساندرز مبارزات انتخاباتی است که هنوز هم مشتاق به فشار بایدن در این است که رکورد خود را در امنیت اجتماعی است.

پس از سی بی اس نیوز پرسید: بایدن چندین بار در روز پنج شنبه در مورد نحوه رای دهندگان باید درک رکورد خود را در اجتماعی, امنیت, نامزد برتر خود را به کت و شلوار جیب ژاکت و تحویل دو طرفه جزوه از نقاط صحبت کردن با عنوان: “برنی غلط حمله به امنیت اجتماعی”:

“برای شما” بایدن گفت: CBS News. “l می دانستم که شما بخواهید بنابراین من تصمیم به نوشتن آن برای شما بنابراین شما می دانستند.”

ورق به نظر می رسد مجموعه ای از نقاط رد یک ساندرز کمپین-تحت فشار قرار دادند تصویری چند هفته پیش بنحوی بایدن توافق با سابق مجلس Paul Ryan پیشنهاد به خصوصی سازی امنیت اجتماعی است.

پس از بررسی نقاط صحبت کردن, CBS News هنوز هم برخی از سوالات در مورد بایدن رکورد این مسئله جدا از تصویری که ساندرز کمپین گردش بود.

بنابراین ما در حفظ و درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im