با ایرلند را به آرایشگری در جولای 20, زمانی که می تواند آنها را دوباره باز در انگلستان ؟

ما شده ایم, سفت, مرگ و رتوش خود ما گیسوان با هیچ چیز اما مجازی آموزش و اراده پس از مستند اول آغاز شد و بیش از یک ماه پیش و در عین حال یک مجموعه تاریخ برای بازگشایی سالن مو در انگلستان هنوز هم باقی مانده است دیده می شود.

آرایشگری و سالن در میان خدمات خواسته به بستن درهای خود را پنج هفته پیش در مارس 24, پس از بوریس جانسون آدرس به ملت شب قبل از. اما چه مدت صبر کنید تا زمانی که بازگشایی? قضاوت با بقیه اروپا و مستند است به آرامی و با احتیاط در حال برداشته در مراحل بیش از ماه آینده. و اگر شده است وجود دارد هیچ پاسخ قطعی را به احتمال زیاد سالن را در میان برای اولین بار به دوباره باز کردن با دولت ‘چراغ’ سیستم.

ما ممکن است به دنبال برخی از راهنمایی از ایرلند که در روز جمعه اعلام کرد که بالاتر خطر خدمات مانند سالن های زیبایی, آرایشگری و آرایشگاه باز خواهد شد که در اواخر ژوئیه 20 در چهارمین مرحله از پنج مرحله مستند خروج از برنامه.

به دنبال ملل بیشتر afield آن اعلام شد در اواخر مارس که دانمارک را به آرامی شروع کنید آرامش خود را مستند به قوانین با بازگشایی آرایشگری, سالن دندانپزشکان و opticians. در حالی که نروژ و سوئیس اجازه آرایشگری به دوباره باز کردن در 27 آوریل.

اما با چند کشور اروپایی از جمله آلمان و اسپانیا و پرتغال در حال حاضر کاهش اجتماعی خود فاصله اقدامات به اندازه کافی اجازه می دهد تا آرایشگری دوباره باز هستند, چگونه سبک عامل در میان یک راه جدید برای کار و چه کاری می تواند ما انتظار داریم از سالن های زمانی که آنها در نهایت باز کردن درهای خود را دوباره در انگلستان ؟

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد سالن که بازگشایی در کشورهای دیگر در حالی که اجتماعی فاصله.

آلمان

داشتن ثبت هشت هفته پایین در coronavirus موارد و مرگ و میر آلمان یکی از آخرین کشورهای آسانسور مستند محدودیت به این معنی که از روز گذشته آرایشگری همراه با موزه ها و کلیساها و ماشین کارخانه هم اکنون می توانید دوباره باز اما تحت شرایط سخت.

چنین شرایط دیکته که موهایشان در حال حاضر تنها با وقت قبلی و اجتماعی فاصله محدودیت به این معنی است که سالن باید کار زیر ظرفیت با ترک هر صندلی خالی. آرایشگری ملزم به تنها قطع مو خشک و ضد عفونی کردن سطوح به طور منظم. در برلین مشتریان نیز خواست تا برای پر کردن فرم ها را با اطلاعات شخصی قبل از آنها می تواند یک نقطه امن در سالن. نقض این شرایط جدید می تواند آرایشگری مسئول به ملاحظه جریمه.

ایالات متحده

در سراسر برکه آرایشگاه ون شورای رسما بازگشایی درها به شش های خود را ون مایکل سالن مو در ایالات متحده است. از آخرین جمعه خود را در سالن های در حال اجرا در یک روش مشابه به کسانی که در آلمان با علاوه بر این از مشتریان داشتن درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به فروشگاه. هنگامی که در داخل آنها در حال ملاقات با سبک پوشیدن پلاستیک محافظ و ماسک – مشتریان نیز نیاز به پوشیدن ماسک و باید برای محدود کردن وسایل به یک تلفن و یک شکل از پرداخت. همانطور که برای خدمات ارائه می دهند ضربه drys در حال حاضر در دسترس برای جلوگیری از یک انفجار از باکتری است.

باید آرایشگری در بریتانیا بازگشایی در هر زمان به زودی آن را بسیار محتمل خواهد بود که ما با ملاقات با همان شرایط.

آنچه که کارشناسان می گویند در مورد انگلستان

از یک صنعت چشم انداز این وقفه در خدمات برای آرایشگری و سالن کسب و کار باید واقعا درخشید نور روی چقدر ما با تکیه بر این درمان های زیبایی. از هشتگهای #CovidCut و #LockdownHaircut رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی در حالی که بانکها در حال ارائه خدمات مجازی و آموزش آنلاین در صفحه اصلی محصولات مراقبت از مو. در تلگراف ما تولید کرده ایم یک استاد راهنمای DIY زیبایی بیش از حد برای همه شما نیاز به دانستن در مستند.

“یکی از چیزهای خوب برای بیرون آمدن از این بحران خواهد بود افزایش قدردانی برای نقشی که بازی آرایشگری در زندگی ما و در جامعه ما می گوید:” کاترین Handcock, ناشر, خلاق, سر, مجله و مدیر زیبایی بریتانیا شورای.

“از خیلی زود در طول مستند مشخص شد چقدر مردم از دست رفته بودند سفر خود به آرایشگاه – نه فقط به دلیل کاهش و رنگ در حال رشد اما به دلیل عنصر اجتماعی و دست در تماس است که آنها نمی توانند در جاهای دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net