منn زندگی دیگر من فکر می کنم من می توانست کاملا blasé در مورد کوروناویروس. آن را فقط مانند آنفولانزا چرا باید که من جلوگیری از رفتن به میخانه ؟ چرا باید من زندگی من زندگی ؟

خب در حال حاضر من می دانم که چقدر شدید عواقب این بیماری گسترش از طریق جامعه است. من تیم پزشکی هیزم خطرات در سیاه و سفید. به من گفته شد اگر من علاوه بر این احتمال است که من به پایان خواهد رسید تا در یک ریه ونتیلاتور و هرگز خاموش کردن آن. با MND هنگامی که شما را متوقف و با استفاده از عضلات شما در واقع هرگز آن را به عقب. بنابراین اگر شما با تکیه بر یک به نفس شما خواهد شد هرگز دست آوردن مجدد قدرت به نفس برای خودتان دوباره. و از وجود شما در یک مکان.

این بدان معناست که مستند برای من و خانواده ام برای آنچه که می تواند ماه. ما بسیار خوش شانس هستند. در مزرعه ما من باید وظایف مختلف مانند تغذیه گوسفند به من مشغول نگه دارید. از همه مهمتر, من دسترسی به هوای تازه و یک مکان امن برای دراز کردن پا.

Doddie زندگی در یک مزرعه تا دسترسی به مقدار زیادی از هوای تازه

اعتبار:
کریس وات

Just قبل از همه چیز واقعا موهای من دستور جدید go-kart به من در اطراف مزرعه به عنوان من دیگر تمام است که ثابت در پشتیبانی از چهار دوچرخه. در حقیقت این یک بیت از یک پسر, ابزار جنسی,, اما من خوب خانم اجازه. من هم من اندکی mate گری آرمسترانگ به بیرون می آیند و قرار دادن برخی از جدید چفت در دروازه بنابراین من می توانید در داخل و خارج توسط خودم. که اجازه می دهد تا من به بیرون رفتن و تغذیه گوسفند توسط خودم.

ثانیهaving که حس آزادی و استقلال است که واقعا مهم است اما من به طور کامل آگاه از نحوه ممتاز هستم. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از MND افراد مبتلا است که لازم نیست آن تجملات است. خانه خود را می تواند تبدیل به یک زندان اگر شما احساس می کنید شما نمی توانید از آن فرار کنند. من می دانم که وجود خواهد داشت بسیاری از مردم احساس تنهایی و من فقط امیدوارم که MND جامعه و گسترده تر جامعه می تواند انجام آنچه آنها می توانند برای رسیدن به آن دسته از افرادی که همه توسط خود را دارند. با یک تماس تلفنی می تواند تمام تفاوت را.

بدیهی است که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من دیگر نمی تواند مانند شنا و فیزیوتراپ جلسات که واقعا مهم برای سلامت نگه داشتن عضلات فعال است. اگر من گرفتن ویروس وجود دارد که هیچ درمانی برای آن دسته از بچه ها به دنبال پس از. آن را نیز یک شرم بزرگ است که بسیاری از MND تحقیقات ما تا به حال به سرمایه گذاری پول زیادی در قرار داده شده است در خود نگه دارد.

قبل از coronavirus Doddie را به طور منظم بازدیدکننده داشته است خود را به فیزیوتراپ

اعتبار:
استوارت NICOL

Probably سخت ترین چیزی است که وجود دارد نه بیشتر احزاب به حضور حداقل تا پایان ماه آوریل است.

یکی از دلایل اصلی من به خوبی انجام داده بود که من همیشه به حال یک رویداد به نگاه به جلو به. آن را به من یک هدف و یک دلیل برای خارج شدن از رختخواب در صبح است. ما هنوز سازماندهی جشن تولد من در ماه های ژوئیه و امید به دنبال اسکاتلند به آفریقای جنوبی در تابستان به طوری که یکی در پشت سر من در حال حاضر.

ثانیهopefully تور که هنوز هم پیش بروید و من و همسرم هنوز هم خواهد بود در این شرایط صحبت کردن. من می دانم که من ساده ترین فرد زندگی می کنند, به خصوص در حال حاضر که من بطری. هنوز هم ما در حال مواجه نگردند با گینس و شراب قرمز بنابراین اگر ما نمی توانیم حضور در هر طرف ما را به ایجاد خود ما در داخل خانه.

بدیهی است که وجود دارد بسیاری از دلایل مشروع به احساس کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد. شما فقط باید برای دیدن تصاویری از قفسه های خالی به دلیل وحشت خرید و یا شنیدن داستان از کسب و کار تخمگذار کردن همه کارکنان خود را به بدترین در طبیعت انسان است. اما من صادقانه بر این باورند که برای هر عمل از خودخواهی وجود دارد به مراتب بیشتر اعمال سخاوت و مهربانی. این تصاویر ممکن است همیشه این اخبار اما شما از شنیدن آنها. جوان بچه چیدن مواد غذایی برای سالمندان, همسایه جوامع محوری در اطراف کسب و کارهای محلی. اینها چیزهایی هستند که من امیدوارم که مردم به یاد داشته باشید که این است که بیش از همه.

همه ما باید مسئولیت را به انجام کار درست. برای افرادی مثل خودم که طبقه بندی به عنوان آسیب پذیر و کسانی که بیش از 70 انتخاب ساخته شده ممکن است برای آنها را به ماندن در خانه. ما درک شدت که اگر ما این چیزی که پس از آن ما در حال رفتن به در یک بیت از زحمت.

Younger مردم ممکن است فکر می کنم آنها شکست ناپذیر هستند اما آنها فقط به عنوان مسئول گسترش این بیماری است. رفتن به میخانه زمانی که آنها باز ممکن است را ساخته اند هیچ تفاوت به شما, اما این می تواند منجر به بسیاری از مردم به این ویروس که آیا به طور مستقیم یا غیر مستقیم و برخی از کسانی که ممکن است باید از این قدرت برای مبارزه با آن است. مانند با یک تیم راگبی, ما فقط می توانیم برنده این مبارزه اگر کار ما به عنوان جمعی. هیچ راه دیگری وجود ندارد. ایمن ماندن همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de