بدون 100,000 آمریکایی بسیج برای ردیابی Coronavirus قرار گرفتن در معرض “ما در حال رفتن به در دردسر بزرگ’

به عنوان متحده شل در اجتماعی, فاصله, قوانین, مردم نه تنها چیزی است که بازگشت به کار خواهد شد تا coronavirus. حذف محدودیت ها اجازه خواهد داد که پاتوژن برای حرکت آزادانه تر را از طریق جمعیت احتمالا باعث موج دوم بیماری که تهدید به پایمال بیمارستان منابع و رانندگی نرخ مرگ و میر بالاتر است.

کلید برای جلوگیری از گردش از یک مستند به یکی دیگر از کارشناسان می گویند, است تماس, ردیابی. هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت به COVID-19 کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد رسیدن به تمام افرادی که ممکن است در معرض قبل از بیمار بیمار شد و توصیه آنها را به خود قرنطینه. ایده این است که برای خاموش کردن جیب کوچک از موارد جدید قبل از آنها منفجر شود به شیوع بیماری مانند آنهایی که steamrolled شهر نیویورک و نیواورلئان در ماه گذشته.

فرمانداران در تلاش برای تعادل نیاز به مردم اجازه بازگشت به کار و امن نگه داشتن آنها از یک ویروس همه گیر است که همچنان به گردش آغاز کرده است با قرار دادن تماس-ردیابی برنامه در محل. ماساچوست, استخدام 1000 نفر برای آن برنامه آغاز شده است که در اوایل ماه آوریل و بسیاری متحده به تازگی اعلام کرد قصد دارد به دنبال کت و شلوار.

تکه تکه تلاش, اما ممکن است کافی است. آنچه مورد نیاز است یک بسیج سلامت مراقبت از نیروی کار است که نشان دهنده زمان جنگ-جای پای این کشور در حال حاضر می یابد خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر می گوید کریستال واتسون ارشد محقق و دستیار استاد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

برای جلوگیری از تجدید حیات واتسون و تیم مراقبت های بهداشتی سیاست کارشناسان به این نتیجه رسیدند که متحده باید در حدود 100,000 مراقبت های بهداشتی کارگران به انجام آدامس-کفش کار تماس با ردیابی هزینه در حدود $3.6 میلیارد دلار است. گرفته اند طرح های خود را به رهبران کنگره در امید تامین مالی لایحه.

“ما نیاز به بودجه,” او می گوید. “ما نیاز به یک تماس به عمل است. ما نیاز به تجمع در اطراف این ابتکار است. و ما نیاز به راهنمایی و پشتیبانی فنی از سازمان مانند CDC برای دولت و ادارات بهداشت محلی که در حال رفتن به انجام این کار. من را دیده اند کسانی که همه چیز در جای خود قرار داده نشده است و این چیزی است که ما واقعا نیاز به این موثر است.”

دویچه وله صحبت با واتسون در مورد چگونه این برنامه کار می کنند و به همین دلیل مورد نیاز است.

نیوزویک: شما خواستار طرح بزرگ بهره برداری قرار داده می شود به محل به سرعت.
واتسون: این بی سابقه است. آن را برای رفتن به یک ابتکار اگر ما می توانید آن را شبیه هیچ دیگر ما تا به حال در این کشور برای سلامت عمومی است. این امر می تواند باور نکردنی گسترش نیروی کار برای سلامت عمومی است.

FE_Privacy_Q&A_Crystal Watson_03
به عنوان مستند برطرف مردم را به بازگشت به کار–و خواهد شد تا این ویروس. AltaMed خدمات سلامت کارکنان انجام COVID-19 آزمایش بر روی چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 در بیل هایقتس, CA.
Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز/گتی

در طول ابولا بیماری لیبریا مقامات استخدام حدود یک هزار نفر برای انجام تماس ردیابی. در پایان آن است که نسبتا موفق چون در آن زمان وزارت دفاع در آورده تلفن همراه خود را و بیمارستان و همه چیز را تنظیم کند تا به حال بسیار کاهش یافته چرا که از کسانی که بهداشت عمومی تلاش. کشورهای دیگری نیز هستند که در حال انجام این کار در حال حاضر برای COVID-19 بیماری همه گیر.

چگونه کار می کند ؟
اگر شما مریض با COVID-19 شما انتظار می رود به یک تماس از یک مخاطب تحقیقی از وزارت بهداشت و درمان به صحبت کردن با شما در مورد بیماری خود و شما بخواهید که شما را در تماس با طول دوره بیماری خود و احتمالا حتی چند روز قبل از [ویروس] می تواند انتقال از قبل شود علائم. تماس با ردیاب پس از آن رسیدن به دوستان و خانواده خود و حتی بیشتر تصادفی مخاطبین است که شما ممکن است تا به حال ،

خواهد بود که داوطلب خدمت سربازی به انجام این کار?
نه فقط بهداشت عمومی و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. این امر به طور بالقوه به معنی رسیدن به افرادی که بازنشسته هستند افرادی که تخصص در بهداشت عمومی است که شاید نه در آن شغل در حال حاضر. این امر می تواند یک فرصت به آنها را در به عنوان بخشی از نیروی کار است. من تا به حال بسیاری از ایمیل های از مردم با علاقه در کمک به این. من فکر می کنم وجود این احساس در سراسر کشور است که آنها می خواهند قادر به بازگشت و به انجام چیزی است که می تواند کمک به کنترل این بیماری همه گیر.

می تواند کمک تکنولوژی به عنوان یک نیروی چند برابر?
تکنولوژی [مانند تلفن های هوشمند و برنامه ها] به طور بالقوه می تواند به ما کمک کند شناسایی که ممکن است در مجاورت نزدیک زمانی که شما به مغازه بقالی رفت و تا به حال علائم خفیف و شاید حتی نمی فهمم که شما بیمار بودند. که می تواند کمک به بهداشت عمومی ببینید افراد چه کسانی هستند, اما پس از آن نیز آنها اطلاع و پیگیری آنها.

FE_Privacy_Q&A_Crystal Watson
کریستال واتسون از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت نویسنده سرب از “یک طرح ملی برای فعال کردن جامع COVID-19 مورد پیدا کردن و تماس با ردیابی در ایالات متحده است.”
حسن نیت ارائه میدهد از کریستال واتسون

آنچه در مورد حریم خصوصی دارند ؟
تمایل به نگه داشتن مردم کاملا ناشناس قابل درک است. ما نمی خواهیم غیر مجاز های به طور بالقوه اطلاعات حساس در مورد مردم است. اما ما نیاز به مطمئن شوید که هر گونه برنامه های کاربردی که در حال کمک به با تماس با ردیابی هستند در دسترس و قابل استفاده توسط بهداشت عمومی به واقع پیدا کردن مردم و اطلاع آنها و اقداماتی که آنها نیاز به کمک به کنترل گسترش یافته است. بهداشت عمومی می کند ردیابی تماس با اطلاعات بسیار حساس در همه زمان و این است آنچه که آنها استفاده می شود به انجام.

چگونه بسیاری از آزمون ها در هر روز خواهد ما نیاز به تماس با ردیابی?
حداقل 2 میلیون در هفته است. اما آن سخت است برای قرار دادن یک شرکت شماره بر روی آن و آن را به تغییر به عنوان اپیدمی تغییرات در نقاط مختلف کشور به این دلیل که کمتر گسترش ما کمتر آزمایشات ما در واقع نیاز است. این یک هدف متحرک است.

در حال حاضر کاخ سفید گفت: ما در حال انجام چیزی شبیه به یک میلیون آزمون در هر هفته است. حتی اگر ما همه کسانی که آزمون آنها استفاده نمی شود خود را به بیشترین حد. وجود دارد بسیاری از تنگناها و محدودیت در تعداد سواب و معرف. ممکن است بیش از حد ظرفیت در برخی نقاط اما از مشکلات است که جلوگیری از آنها را از استفاده می شود. یکی از مشکلات ما در حال اجرا به شرکت اگر چه, این است که این تست به اندازه کافی سریع نیست. حتی اگر کسی یک آزمون ممکن است آنها منتظر روز قبل از ما دریافت نتایج. ما باید به عمل سریع تر از آن است.

چگونه به سرعت ما نیاز به این برنامه ؟
چیزی که من بسیار خسته کننده در حال حاضر است که در بسیاری از اشتها به خصوص در کنگره و در سطح فدرال به باز کردن همه چیز و ارائه پول به عنوان آنجا که ممکن است برای کمک به افرادی که از دست داده ام خود را در مشاغل و کسب و کارهای کوچک است که کاملا مهم است. اما تا کنون ما در حال حاضر به تخصیص کسری از مقدار پولی است که اختصاص داده شده به مسائل اقتصادی واقعی به بهداشت عمومی و مدیریت این بیماری همه گیر که بدون آن ما در حال رفتن به در دردسر بزرگ.

منظورتون از “دردسر بزرگ”?
اگر ما باز همه چیز را بدون محدودیت و بدون ظرفیت برای آزمون و منزوی کردن موارد و تماس با ما-ردیابی و قرار دادن مردم در قرنطینه در خانه های خود ما در حال رفتن به دیدن بزرگ تجدید حیات این ویروس احتمالا خیلی بدتر از ما دیده می شود در حال حاضر.
اگر ما باز تا چیز بدون حمایت در محل بدون قابلیت مدیریت این ویروس و سپس آن را رایت از طریق جامعه ما. خواهیم دید که بسیاری از مرگ و میر بیشتر. میزان مرگ و میر ممکن است زیرا بیمارستان ها را غرق می شوند.

این چیزی است که ما دیده ایم در دیگر نقاط جهان هنگامی که ما اجازه این خارج شدن از کنترل است. بیمارستان ها نمی مراقبت برای افرادی که نیاز به مراقبت در راه است که آنها به آن نیاز دارند و بسیاری از مردم می میرند.

با عرض پوزش. آن را بسیار آشکار.

چقدر بالاتر هستند و نرخ مرگ و میر زمانی که اتاق های اورژانس در حال غرق ؟
در برخی از مکان های که موفق شده اند این میزان مرگ و میر می تواند کمتر از 1 درصد است. در سوئد که در آن آنها همان نوع اجتماعی فاصله اقدامات در محل, آخرین کشف من دیدم این بود که نفت خام مرگ و مير به ميزان 9 درصد است. در شمال ایتالیا که در آن بیمارستان بودند بسیار تحت الشعاع مرگ و میر گاهی اوقات می رسد دو رقمی.

است گزارش خود را گرفتن کشش در واشنگتن ؟
کنگره بحث بعدی بسته از بودجه اضطراری. ما تا به حال بسیاری از بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de