بدون هیچ نشانی: قاچاقچیان انسان بهره برداری از این بیماری همه گیر برای جدا کردن فرزندان از خانواده های خود

از راه دور منطقه شرق Singhbhum در هند شمالی, Jharkhand دولت یکی از کشور فقیرترین حتی قبل از Covid-19 همه گیر رخ داد.

زندگی در خانواده کاهگلی-سقف خانه – منحصر به فرد به جنگلی منطقه را مبارزه برای تغذیه کودکان خود را, درآمد تنها ₹4,000 (£41) یک ماه به کارگران کشاورزی.

بنابراین ایجاد شد هدف از قاچاقچیان انسان که وعده داده شده شغل پرسود در هند کلانشهر برای کودکان – که پس از آن ناپدید می شوند بدون ردیابی.

اما زمانی که Covid-19 همه گیر ضربه شرق Singhbhum زندگی شد غیر ممکن است برای بسیاری از خانواده ها به عنوان محدود اشتغال موجود و فرصت های خشک.

در مارس 27, Anjali Munda*, 15, و پدر و مادر او نزدیک شد با اعتماد همسایه که ارائه یک کار در یک آژانس استخدام در New Delhi در هند وسیع سرمایه یک فرصت است که می تواند تبدیل ناامید خانواده و اقبال.

با توجه به وعده هایی که Anjali خواهد بود قادر به ارسال صفحه اصلی ₹7,000 (£73) یک ماه از او به تازگی به دست آورده دستمزد او را هیجان زده پدر و مادر ساده لوحانه توافق برای او را به نقل مکان به شهرستان های بزرگ.

به جای او همراه بر روی یک کامیون با همسایه و تبدیل به یکی از 21 کودکان قاچاق از شرق Singhbhum منطقه به تنهایی در طول Covid-19 مستند.
مستند اقدامات همراه با رکود اقتصادی دست دادن شغل و فروپاشی اجتماعی و شبکه های ایمنی ایجاد اهداف آسان برای قاچاقچیان که به نظر می رسد برای ارائه صرفه جویی در زندگی فرصت های شغلی


اعتبار: Sonya Davison

داستان غیر معمول است – با توجه به دولت داده های به دست آمده توسط تلگرافتعدادی از کودکان قاچاق شده از Jharkhand افزایش یافته است و بیش از 600 درصد در آوریل و مه نسبت به همین دو ماه در سال 2019.

هند اجرا دقیق مقررات منع رفت و آمد اقدامات بین 25 مارس و ژوئن 1 به عنوان جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور تلاش برای مهار گسترش سریع Covid-19.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی به طور کلی موافق این مستند موفق شد در بیمارستان زمان برای آماده سازی آن را ناشی از 120 میلیون سرخپوستان به از دست دادن شغل خود را در ماه آوریل به تنهایی و تحت فشار قرار دادند بیشتر از 400 میلیون نفر از شهروندان بیشتر به فقر با توجه به بین المللی کار سازمان است.

فعالان می گویند که فقر دلیل عمده که کودکان تبدیل به قاچاق به عنوان خانواده خود را به شدت دنبال هر وسیله ای برای جلوگیری از مجموع فقر. و در ماه ژوئن در دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر هشدار داد که Covid-19 همه گیر خواهد منجر به یک افزایش عمده ای در قاچاق انسان است.

یک فاجعه طبیعی مانند زمین لرزه نپال در سال 2015 و یا زمان Covid-19 pandemic تقویت آسیب پذیری های موجود توضیح می دهد Bhanu <url>, the Asia مدیریت رسانه برای نجات کودکان.

“در زمان بحران توانایی خانواده ها و جوامع برای حفاظت از کودکان ضعیف می شود و همانطور که مردم خود را از دست دادن خانواده خود را در خانه و شغل خود را,” او گفت:.

“مستند اقدامات همراه با رکود اقتصادی دست دادن شغل و فروپاشی اجتماعی و شبکه های ایمنی ایجاد اهداف آسان برای قاچاقچیان که به نظر می رسد برای ارائه صرفه جویی در زندگی فرصت های شغلی.”
هند در حال حاضر مبارزه در جهان سوم-بزرگترین Covid-19 اپیدمی


اعتبار: ایسنا

کودک قاچاق شده است یک مشکل در هند که در آن حدود 22 درصد از مردم هنوز هم زندگی می کنند در کمتر از £1.50-یک روز…. در روستایی Jharkhand, 46 درصد از مردم زیر خط فقر زندگی میکنند به مراتب بیش از میانگین ملی و آن را در رتبه دوم جای گذشته از 29 ایالت مورد بررسی در آن کودک خوب بودن شاخص 2017-18.

این منطقه نیز رنگ باخته توسط مرگبار شورشیان مائوئیست برای بیش از پنجاه سال و روستاییان تحت فشار هستند از شورشیان را تا فرزندان خود را به مبارزه و درگیر شدن با پلیس و حتی در مواردی از قاچاق کودکان.

“قاچاقچیان معمولا فریب فرزندان مردم در Jharkhand بسیار فقیر مناطق با امید بهتر استاندارد زندگی و درآمد در مناطق شهری مانند دهلی نو و بمبئی” گفت: Baidyanath کومار یک فعال حقوق کودک.

“برای مثال آنها می گویند که آنها اجرای یک زنجیره ای از سالن و آنها نیاز به کارکنان زن برای مشتریان خود اما در عوض او را به یک فاحشه خانه در این نزدیکی هست و یا اندام.”

قاچاقچیان به طور معمول ارائه پدر و مادر در, Jharkhand تا به ₹6,000 (£62) برای فرستادن کودک خود را برای اشتغال در جای دیگر در هند – مبلغ قابل توجهی برای بسیاری از. کودکان بی خانمان که قادر به التماس برای پول و یا انجام عجیب و غریب-شغل در خیابان ها مستند شده اند هدف قرار داده است.

کودکان گرفته به کار در کوره های آجر کارخانه در کافه یا رستوران و یا به عنوان کمک خانگی – سرنوشت که فرود آمد Anjali.

به صورت وحشتناک دو ماه به او پرداخت نشده برای یک خانواده در شهر سریکلا برخی از 100 کیلومتر از خود ایجاد کرد.

همانطور که در Anjali مورد سوء ظن هستند مطرح بازگشت به خانه به عنوان قاچاقچیان اغلب ارسال یک جمع کوچک هر ماه معمولا در اطراف ₹2-3,000 (£21-£31), و کودکان هیچ راهی برای تماس با پدر و مادر خود را.

“از زمانی که پدر و مادر نمی دانم در مورد سوء استفاده روزانه و شکنجه فرزندان خود روبرو هستند و پس از آنها قاچاق شده اند می گوید:” محمد Fatmi از Jharkhand ضد قاچاق شبکه (JATN) یک چتر گروهی از سازمان های غیر دولتی. “آنها فقط خوشحال است که فرزند خود را در حال کار است و آنها در حال گرفتن پول است.”

آقای Fatmi اضافه کنید که گسترده دست دادن شغل در میان روستاییان در Jharkhand را در مناطق روستایی به معنای پدر و مادر تحت فشار بیشتر از همیشه به فرستادن فرزندان خود به دور است.

“این مردم بودند در حال حاضر بسیار ضعیف قبل از این مستند و بقای خود وابسته به دستمزد روزانه رنجبر,” او می گوید. “در حال حاضر به دلیل Covid-19 همه گیر و مستند این را متوقف کرده است و همه گزینه های کار بسته اند تا آنها در مواجهه با یک مسئله بیشتر با بقا از همیشه قبل از.”

با وجود این محدودیت در مورد سفر در طول مستند قاچاقچیان منتقل کودکان در قطار کالا و کامیون ها با استفاده از جعلی شناسایی گواهینامه ها ادعا می کنند که کودکان خود را دارند و با رشوه دادن به مقامات. گروه های حقوق بشر می گویند کودکان اغلب تجاوز جنسی در ویدئو شب اول رسیدن به مقصد و گفت: تصویری خواهد بود اگر آنها سعی کنید به فرار.

سازمان های غیر دولتی تعداد Anjali در میان آنهایی که خوش شانس. در مه 25, ناشناس تماس گیرنده با نوک انگشتانش کردن ضد قاچاق انسان واحد Jharkhand پلیس. او نجات توسط پلیس و بازگشت به خانواده اش در شرق Singhbum با اسیرکنندگان خود را دستگیر شده به اتهام قاچاق انسان.

سازمان های غیر دولتی مانند JATN می گویند که آنها در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از قاچاق کودکان در دولت اما کمبود منابع و نیروی انسانی برای مقابله با افزایش ناگهانی موارد است.

قاچاقچیان نیز از نظر مالی و سیاسی قدرتمند و غیر دولتی کارکنان می توانند در صورت قصاص برای کار خود را. در ماه ژوئن سال 2018 پنج زنان انجام یک ضد قاچاق آگاهی در خونتی منطقه Jharkhand شد تجاوز به زور اسلحه توسط یک باند قاچاق.

هند صفحه اصلی وزارت مشورتی صادر اوایل این ماه دستور دولت برای راه اندازی و یا بهبود های محلی خود را ضد قاچاق شبکه. اما اجرای آهسته بوده است با متحده در حال حاضر در تلاش برای مقابله با افزایش Covid-19 نفر – هند در حال حاضر مبارزه در جهان سوم-بزرگترین اپیدمی.

در Jharkhand, آقای Fatmi گفت که در چهار دولت را دوازده ولسوالی های این شبکه هنوز تشکیل می شود و از دولت خواست به جای اقدامات ساده برای جلوگیری از مشکل است. این شامل ارائه کافی فرصت های شغلی برای پدر و مادر و حصول اطمینان از مواد غذایی کمک می رسد کسانی که به آن نیاز دارید.

اما حتی زمانی که پلیس و یا سازمان های غیر دولتی قادر به تعیین محل قاچاق کودکان آنها صورت enormous ننگ خود را در بازگشت به محافظه کار و زندگی ایجاد کرد. برخی از خانواده ها حاضر به گرفتن فرزندان خود را به عقب آگاه باشید که آنها شده اند از نظر جسمی و آزار جنسی پس از قاچاق آنها با ماشین آنها را به عنوان “کثیف”. اغلب آنها در خانه های کودکان که در آن آنها آسیب پذیر هستند به قاچاق می شود یک بار دیگر.

Anjali پدر و مادر خود را پذیرفته اما او در عین حال به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او در سریکلا با وجود یک سازمان غیر دولتی سازماندهی حمایت روانی. “مهم نیست که چقدر پول یک فرد در حال رفتن به فریب من با من هرگز ترک پدر و مادر من هرگز دوباره” او می گوید.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net