WNBA بازیکنان راه رفتن دادگاه قبل از سرود ملی

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که بازیکنان چپ دادگاه قبل از سرود ملی پخش شد و نه در حالی که آن را در حال بازی.


به WNBA فصل لگد شنبه با یک بیانیه علیه نژادی و بی عدالتی است. قبل از سرود ملی که قبل از بازی tip-off, طوفان سیاتل و نیویورک آزادی بازیکنان خود را کاهش بسکتبال راه می رفت خاموش دادگاه و به های مربوطه خود را در اتاق قفل.

در اوایل این ماه لیگ اعلام کرد که در سال 2020 فصل خواهد شد اختصاص داده شده به بالا بردن سطح آگاهی در مورد عدالت اجتماعی مسائل. این تلاش شامل گرم کردن لباس با پیام “می گویند نام او” و “Black Lives Matter” و ایجاد یک بازیکن-led عدالت اجتماعی شورای.

قبل از فصل بازکن شروع آزادی گارد Layshia کلرندن و طوفان رو به جلو Breanna استوارت خطاب Black Lives Matter جنبش و اختصاصی فصل به Breonna تیلور یک تکنسین اورژانس که کشته شد توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

“Breonna تیلور اختصاص داده شده و متعهد به نشاط هر کس در اطراف او” کلرندن گفت. “ما همچنین اختصاص این فصل می گویند نام او مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی متعهد به گفتن نام و مبارزه برای عدالت برای زنان سیاه پوست سیاه زنان که اغلب فراموش شده در این مبارزه برای عدالت که مردم راهپیمایی در خیابان ها برای آنها است.”

“ما می گویند نام او: ساندرا مطلوب, Atatiana Jefferson, دومینیک رمی Fells و Breonna تیلور” کلرندن گفت. “ما خواهد بود با صدایی برای بی صدایان.”

این تیم برگزار شد یک لحظه سکوت برای 26 ثانیه به نمایندگی از سن تیلور بود که او درگذشت.

تیلور خواب در تخت خود را در شب 13 مارس در لوییویل زمانی که پلیس با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم به ورود او و دوست پسر او را در خانه و آتش گشودند. پلیس گفته اند که آنها در جستجوی مواد مخدر به عنوان بخشی از مواد مخدر بررسی است اما با توجه به طرح دعوی در دادگاه از خانواده اشبدون مواد مخدر شد و تا کنون یافت.

پلیس گفت که آنها آتش گشودند چرا که او پسر کنت واکر کشته شده در آنها ، در طرح دعوی در دادگاه که خانواده تیلور می گوید افسران هرگز اعلام کرد و یا شناسایی خود را قبل از ورود به خانه و واکر به ضرب گلوله آنها را از آنجا که او فکر آن را کسی شکستن.

هیچ یک از سه افسران درگیر در تیلور مرگ متهم شده اند. یکی از افسران بود اخراج از لویی اداره پلیس.

قبل از بازی روز شنبه آزادی ارسال شده یک پیام ویدئویی با بازیکنان خواستار عدالت برای تیلور: “یک زن سیاه پوست, دختر, خواهر, معشوق” آنها گفت: قبل از بازگویی جزئیات تیلور مورد. “این به نوبه خود ما را به مبارزه برای عدالت است.”

بسیاری از ورزش های دیگر لیگ ها و بازیکنان باید به دنبال اقدامات مشابه در ماه های اخیر.

در طول MLB بازکن فصل در پنج شنبه شب بازیکنان در اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز زانو طول یک دقیقه سکوت برگزار شد و یک تکه از پارچه های سیاه در حمایت از ادامه تظاهرات. به Tampa Bay Rays روز جمعه توییتی که روز افتتاحیه بود “یک روز بزرگ برای دستگیری قاتلان از Breonna تیلور.”

رقابت بین طوفان و آزادی که پخش شد در ESPN, برجسته, بسیار, پیش بینی حرفه ای اولین سابرینا Ionescu که آزادی انتخاب اول کلی انتخاب این سال را به WNBA پیش نویس است. Ionescu به ثمر رساند و 12 امتیاز و 6 ریباند و 4 کمک در از دست دادن به طوفان. در این سال نجومی کوتاهتر شده توسط coronavirus همه گیر خواهد شد و بازی در یک حباب در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de