WNBA به افتخار زنان کشته شده توسط پلیس و نژادی خشونت

به WNBA روز دوشنبه گفت: آن را وقف آن سال 2020 فصل به عدالت اجتماعی است. لیگ خواهد فصل بعد در این ماه با تیم های پوشیدن “ویژه لباس” به منظور جلب توجه به زنان و دخترانی که کشته شدند در اتهام اعمال خشونت پلیس و یا نژادی و خشونت است.

تیم را از همین لباس در تلاش برای “عدالت” برای ساندرا مطلوب, Breonna تیلور و ونسا Guillen, در میان دیگران, در طول یک آخر هفته از رقابت برای شروع فصل در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا لیگ در بیانیه ای گفت.

بازیکنان می پوشند گرم کردن پیراهن با “Black Lives Matter” نوشته شده و “می گویند نام او” ، عبارت “Black Lives Matter” نیز خواهد بود “برجسته نمایش داده شود” در دادگاه.

ماه گذشته در لاس وگاس مطلب به جلو فرشته McCoughtry پنج-زمان All-Star, معرفی ایده برای بازیکنان برای فصل نام خود را در لباس. “می گویند نام خود را بر ما کشباف” او توییتی در آن زمان در کنار یک عکس از تیلور نام در یک مطلب نیوجرسی.

“مردم باید پرسید: آیا قرار دادن نام در نیوجرسی میخوام انجام دهید ؟ خوب ما دانه گیاه برای فردایی بهتر. بله در آن طول می کشد زمان به رشد اما در زمان مقتضی چیزهای شگفت انگیز خواهد بلوم” McCoughtry توییتی پس از اعلام.

لیگ همچنین اعلام کرد تشکیل بازیکن-led عدالت اجتماعی شورا که تولید خواهد شد میزگردهای, پادکست ها و طرح های دیگر به درایو مکالمات در اطراف تجاوز+ وکالت, رای گیری, حقوق, کنترل اسلحه و امریکا را “سابقه طولانی نابرابری ضمنی و تعصب و نژادپرستی نظاممند.”

“کار با WNBPA و تیم های این لیگ با هدف برجسته کردن بازیکنان عدالت اجتماعی تلاش در طول سال 2020 نجومی و فراتر از آن” کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت. “تغییرات سیستماتیک می تواند یک شبه رخ نمی دهد اما از آن است که ما مسئولیت مشترک به انجام همه چیز ما می تواند به بالا بردن سطح آگاهی و ترویج عدالت ما امیدواریم که برای دیدن در جامعه است.”

نه همه به نظر می رسد برای تایید کردند. سناتور کلی Loeffler یک جمهوری خواه است که یک شرکت صاحب WNBA در آتلانتا رویا به نام Engelbert به لغو طرح تجلیل سیاه زندگی مهم است.

Loeffler, در نامه ای به Engelbert گفت: لیگ باید به جای جای پرچم آمریکا روی لباس و سایر تیم های پوشاک, the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

در بیانیه ای در لیگ کمیسر پاسخ داد: “این WNBA است که بر اساس اصل برابر و عادلانه درمان همه مردم و ما, همراه با تیم ها و بازیکنان ادامه خواهد داد به استفاده از سیستم عامل های ما به شدت مدافع عدالت اجتماعی است.”

ماه گذشته Loeffler زیر آتش آمدند و پس از او با اشاره به مسلح معترضین بودند که نشان کشنده تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس به عنوان مثال از یک “حکومت اوباش.” معترضان جمع شده بودند خارج وندی که در آن بروکس کشته شد در آتلانتا, CBS Sports گزارش شده است.

چند WNBA بازیکنان از جمله Skylar Diggins-اسمیت و ناتاشا ابر به نام برای Loeffler را حذف از لیگ پس از این اظهار نظر. بازیکن اتحادیه WNBPA روز جمعه در توئیتر خود نوشت: “E-No-U-G-H! O-U-T!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de