یک زن دستگیر شد جمعه پس از نقض امنیت پست های بازرسی در جاده Mar-a-لاگو باعث Secret Service به ساقه در خودرو, مقامات گفت. زن چراغ مقامات در یک تعقیب از طریق مناطق اطراف آن و پس از آن دستگیر شد پس از پنجه توسط گشت بزرگراه در نزدیکی متل, مقامات گفت.

رئیس جمهور تهمت بود نه در Mar-a-لاگو خود باشگاه خصوصی اگر چه او برنامه ریزی شده است به آنجا می رسند اوایل شب جمعه است. آقای ترامپ بود در جریان این حادثه کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام آسوشیتدپرس گفت.

پلیس شناسایی زن به عنوان هانا Roemhild, 30. او را به اتهام تجاوز و همچنین ترافیک اتهامات پالم بیچ شهرستان کلانتر ریک برادشاو گفت. برادشاو گفت: این یک حادثه تروریستی.

روند اخبار

“من تا مطمئن شوید که او می دانست که در آن او بود” برادشاو گفت.

دوم زن بود که با Roemhild در زمان بازداشت دیگر در بازداشت مقامات گفت.

برادشاو گفت Roemhild بود رقص در بالای وسیله نقلیه خود را در نزدیکی پالم بیچ توچال به نام قطع زمانی که یک بزرگراه فلوریدا افسر گشت که کار امنیتی برای یک رویداد در شکن با نزدیک شدن به وسیله نقلیه. سپس Roemhild شد و در حال حاضر در داخل خودرو و زمانی که افسر سعی کردم به او توجه او را نادیده گرفته و او را برادشاو گفت.

زمانی که او با قرار دادن در درایو افسر به دنبال او. او سپس جنوب در جاده ها به آقای تهمت باشگاه خصوصی و سوار گذشته اولین امنیتی ایست بازرسی برادشاو گفت. زمانی که او سقوط کرد از طریق ایست بازرسی دوم و با نزدیک شدن به وسیله نقلیه است که مسدود Mar-a-لاگو ورودی و معاونان و سرویس مخفی باز آتش برادشاو گفت.

“هیچ راهی وجود دارد که او در گرفتن در ورودی اصلی” برادشاو گفت. “او حتی از راه دور به نزدیک بودن قادر به رسیدن به آنچه ما تماس بگیرید محیط داخلی,” او اضافه شده است.

Roemhild سپس فرار رانندگی در سرعت بیش از 70 کیلومتر در ساعت برادشاو گفت. در یک نقطه او رانندگی در طرف اشتباه از جاده ها و بزرگراه فلوریدا گشت دید دست از وسیله نقلیه. زمانی که آنها بازگشت تا با آن سربازان قادر به دنبال کردن آن را به یک متل محلی که در آن Roemhild پرید و پنجه توسط معاون.

FBI, سرویس مخفی و پالم بیچ شهرستان کلانتر دفتر همه درگیر در تحقیقات.

آندرس Triay کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im