یک زن آریزونا سقوط کرد و به مرگ او در روز جمعه در داخل پارک ملی گراند کانیون. با توجه به خدمات پارک های ملی بود عکس گرفتن با خانواده اش در مدر نقطه زمانی که او سقوط کرد.

بدن Maria A. سلگدو لوپز, 59, اسکاتسدیل, آریزونا, بازیافت شد توسط پارک رنجرز حدود 100 فوت در زیر دره عمیق و باریک در نزدیکی لبه جنوبی حاشیه بازدید کننده های مرکز.

“خانم سالگادو لوپز شده بود پیاده روی دنباله دار خاموش و عکس گرفتن با خانواده, هنگامی که او به طور تصادفی به پا کردن لبه” خواندن بیانیه ای از پارک. “رسیدگی به این حادثه در حال انجام است با خدمات پارک های ملی و Coconino County دفتر معاینات پزشکی است. هیچ اطلاعات اضافی در دسترس است در این زمان.”

گراند کانیون تا به حال 17 مرگ و میر در سال 2018 و حداقل سه نفر در پارک در سال 2019.

در سال گذشته دو نفر در گراند کانیون در دو رویداد جداگانه است که شامل یک مرد سکندری بر لبه لبه در حالی که تلاش برای گرفتن عکس در گراند کانیون غرب یک مقصد توریستی محبوب در Hualapai رزرو خارج از مرزهای پارک ملی. حدود یک ماه بعد یک سوم بازدید کننده کاهش یافت و بیش از 400 پا حاشیه جنوبی.

Grand Canyon National Park یکی از محبوب ترین مقصد توریستی در ایالات متحده رسم حدود 6.4 میلیون بازدید کننده در سال 2018 است. گراند کانیون غرب در Hualapai رزرو می شود در حدود 1 میلیون بازدید کننده در سال است.

پارک خواستار بازدید کنندگان برای ماندن در آن تعیین مسیرهای پیاده روی و گردشگاهها نگه داشتن یک فاصله امن از لبه به لبه و به ماندن در پشت نرده و نرده در مشرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im