یک زن آمریکایی که متحرك یک کشتی کروز در کامبوج و سفر به مالزی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus نگرانی که ویروس’ دوره کمون می تواند بیش از 14 روز است.

83 ساله بود در میان برخی از 2,250 مردم به دام افتاده در Westerdam کروز برای تقریبا دو هفته پس از کشتی محروم شد, ورود به بنادر در پنج کشور در میان coronavirus نگرانی – با وجود هیچ موارد گزارش شده.

مصیبت به پایان رسید در روز جمعه هنگامی که کامبوج یکی از چین نزدیک ترین متحدان ارائه کروز بندر امن – یک حرکت بود که مورد ستایش توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان نمادی از “همبستگی”.

اما خیلی خوشحال صحنه به عنوان مسافران شروع به پیاده – و ملاقات با کامبوج قدرتمند نخست وزیر با گل و روسری – بودند کوتاه زندگی می کردند.

در حالی که مقامات بهداشتی در کامبوج به مسافران همه روشن, مقامات مالزی گفت: دو آزمون جداگانه تایید کرده بود که این زن آمریکایی بود که با آلوده coronavirus شناخته شده به عنوان Covid-19.

بیش از 140 دیگر Westerdam مسافران وارد کوالالامپور در همان هواپیما به عنوان زن آمریکایی و اکثریت قریب به اتفاق گرفتار اتصال به بعد پرواز – از جمله به فرودگاه در آمریکا و هلند و استرالیا است.

هفت دیگران جدا شد و به نمایش در آمد برای coronavirus اما آزمون برگشتم منفی است.

مالزی پس از اضافه شده است که آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر Westerdam مسافر به کشور وارد و است که کشتی های کروز است که باید در سفر به چین نمی خواهد بود قادر به حوض.

اما غیر منتظره مورد درخواست برخی از پیشنهادات است که دوره کمون – زمان بین برداشت تا عفونت و توسعه علائم می تواند طولانی تر از آنچه قبلا تصور به عنوان کارشناسان سوال چگونه زن گرفتار این ویروس در حالی که به دام افتاده در کشتی.

بسیاری از دولت ها شده اند عامل بر شواهد با اشاره به حداکثر دوره کمون 14 روز – به همین دلیل است که دو هفته قرنطينه شده اند اجرا می شود. اما موقت مقاله منتشر شده هفته گذشته توسط دانشمندان چینی یافت می شود که آن را ممکن است به عنوان طولانی به عنوان 24 روز برای برخی از بیماران برای نمایش علائم.

Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا گفت که چنین دوره کمون طولانی “مشکل ساز خواهد بود” برای تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“با ـلی همیشه وجود دارد برخی از درجه ای از عدم قطعیت به عنوان می توان آن را سخت برای ایجاد هنگامی که یک بیمار آمد در تماس با [یکی دیگر از فرد آلوده و] گفت:” تلگراف.

“اما حتی با Westerdam مورد به عنوان آن می ایستد من فکر می کنم 14 روز دوره قرنطینه باقی مانده مناسب است. آن است که خیلی زود به تغییر مشاوره ما ندارد و شواهد و 28 روز قرنطینه می تواند فوق العاده دشوار است برای به اجرا درآوردن.”

نگرانی بیش از غیر منتظره عفونت در مالزی به عنوان جهانی مورد تعداد پیشی گرفته 69,000 و یک راننده تاکسی در تایوان شد پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین – 1,670 مردم در حال حاضر مرده در کل.

اما در چین مقامات گزارش کاهش در موارد جدید برای سومین روز متوالی افزایش امیدوار است که مداخلات شدید اعمال شده توسط دولت موثر هستند.

“حذف موارد به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه از این مستند تلاش های انجام شده در هوبئی و ووهان” جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام. “اما البته ما دیده ایم این ویروس گسترش به سایر نقاط کشور و جهان است.

“من شگفت زده می شود اگر ما را نمی بینم قله در جای دیگر و اگر آن را نمی کند تبدیل به یک بیماری همه گیر,” او اضافه شده است.

کارشناسان دیگر نیز پیشنهاد کرده اند که این بیماری همه گیر ممکن است “شروع به اجرا از افراد جدید برای آلوده” در ووهان – تصور بر این است که ابتلا و دوره نقاهت بعد از Covid-19 پیشنهادات کوتاه مدت حفاظت از این بیماری است.

“این تنها به احتمال زیاد اگر… شده است وجود دارد تعداد بسیار زیادی از گزارش نشده خفیف یا بدون علامت عفونت و گفت:” علامت گذاری Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ. “به عبارت دیگر اگر اکثر مردم تا به حال عفونت در حال حاضر و توسعه ایمنی بیشتر به عفونت است.”

اما پروفسور Woolhouse اضافه شده است که بهداشت عمومی اقدامات نیز می تواند نقش مهمی معنی “نمی توان آنها را آرام و بدون خطر شکوفایی عفونت های جدید.”

“اوج و یا بدون اوج تلاش برای مبارزه با Covid-19 باید ادامه داد” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im