کاری که از دست داد 3 اعضای خانواده ارائه مشاوره به کسانی که مصرف نمی COVID-19 جدی

یک مریلند که از دست داده و سه نفر از اعضای خانواده به رمان coronavirus به توصیه های جمعه برای کسانی که در نظر گرفتن همه گیر جدی است.

Shanta Leake-گیلاس از دست داد دو خواهر و برادر, جان جونیور و Enekee Leake و مادر او به رمان coronavirus در مارس و آوریل. مادر او لسلی Leake گذشت, مارس 30.

“بسیاری از مردم در حال گرفتن [رمان coronavirus] به طور جدی. پس CDC دستورالعمل ماندن در منزل بهترین چیزی است که شما می توانید انجام دهید اگر در همه ممکن است” نشت-گیلاس گفت: در مصاحبه با ABC 7 News در واشنگتن, DC.

“تجمعات خانواده ها نمی شود همان” او گفت: پس از درد و رنج ویرانگر و زیان.

Enekee Leake تشخیص داده شد با COVID-19 در فوریه. Leake-گیلاس گفت خواهرش دو هفته را صرف در یک ونتیلاتور قبل از اینکه در نهایت درگذشت. پس از آن Leake-گیلاس آموخته است که او را برادر و مادر هر دو در بیمارستان بستری با ویروس.

Leake-گیلاس برادر و مادر خود زندگی می کردند در همان سی خانه به همراه پدر و خواهر زاده و برادرزاده; هر دو به آسم, به گزارش واشنگتن پست. آنها هر دو مشکل تنفس در زمان Enekee Leake مرگ در آوریل 11, که آنها تا به حال سرزنش در گرده با توجه به Leake-گیلاس.

هر دو از آنها گرفته شد برای جدا کردن بیمارستان در سی منطقه در مارس 19. جان Leake جونیور در گذشت و در دانشگاه هاوارد بیمارستان و لسلی Leake درگذشت در دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان با توجه به واشنگتن پست.

“مادر من گذشت, در آوریل 30th, دیروز. آخرین کلمات به ما از طریق پرستاران شد ‘به نگرانی نیست” و این که او خوب خواهد بود” Leake-گیلاس گفت: ABC 7 News.

لسلی Leake شناخته شده بود برای اینکه یک خیریه عضو از جامعه با توجه به دخترش. حتی اگر Leake بود در یک “ثابت درآمد او مطمئن ساخته شده است که او تغذیه کسانی که نیاز دارند.”

Leake-گیلاس گفت: او را در ادامه او و مادرش میراث.

“من ادامه خواهد داد برای حفظ ایمان فقط با دعا به خدا و خواندن کلمه من است. اگر من نیست که من ایمان من خواهد بود در گوشه ای به دیوار….این ایمان من است که نگه داشتن من قوی,” او گفت:.

دوستان از خانواده راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری پول برای گربه وحشی, tattooed در طول این ویرانگر زمان. ABC 7 News گزارش داد که Leake-گیلاس پدر و پسر نیز تشخیص داده شده است با کروناویروس هر چند انتظار می رود آنها را به اشکالی ندارد.

Leake-گیلاس گفت: پدر او را به احتمال زیاد در حرکت با او پس از همه گیر به پایان می رسد به او نزدیک است.”

 US-HEALTH-VIRUS
آمبولانس نشسته در خارج از اتاق اورژانس در بیمارستان واشنگتن مرکز در طول COVID-19 شناخته شده به عنوان coronavirus همه گیر در واشنگتن, DC, آوریل 7 سال 2020 است. (عکس SAUL لوئب / AFP) (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)
SAUL لوئب/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net